PDA

View Full Version : Трудно ми е ...



Enough
02-11-2009, 15:00
Историята ми е следната ... запознах се с едно момиче ... 1та ни среща беше незабравима ... беше 1часа след полунощ на 1 пейка ... само аз и тя ... без какъвто и да било друг знак за живот около нас ... освен нейният питомен женски плъх, който беше взела със себе си ... танцувахме дори на блуждаещата жълта светлина на уличната лампа ... почувствах се много щастлив ... мина известно време ... аз я отвхвърлях и избягвах притиснат от тъпите ми притеснения и страхове ... на 18 съм и скоро ще напускам родния си град ... първо изпити и после работа през лятото ...
Видяхме се отново ... срещата беше провал поне според мен ... не бях особено приказлив... и се чувствах виновен, защото и написах мн неща, които не мислех по скайп. Тя е много заета с театър ... подкрепям я ... но ме боли, че няма никакво време за мен ... а аз всеки ден жадувам да я видя ... на училище сякаш ме избягва ... все не мога да я засека, за да си разменим някоя и друга дума, да се опитам да бъда мил с нея, да я поканя на среща и т.н... чувствам се напълно безсилен да направя каквото и да е било ... просто няма кога ... няма това време от което имам нужда ... дали тя не иска да ми го даде или аз не знам как да си го поискам ... не мога дори да си отговоря ...
Успях да я поканя на 1 парти на 14ти, но не ми даде конкретен отговор .. сигурно няма да дойде, а и не планувам да й падам на колене на този празник ... не готвя и изненада ... просто не успях да я oпозная и да я почувствам достатъчно близка... въпреки че я бленувам ежедневно ...

Просто ми е трудно и исках да споделя ...

mon4eto
02-11-2009, 15:12
Историята ти е много хубава ... Това което мога да ти кажа е :Бори се за нея ако смяташ,че имаш бъдеще с нея ако ли пак не ,все пак не е единствената :) Успех !

Tempest
02-11-2009, 15:32
това, че си я отбягвал, някак си провали идеалистичността на историята ти... както и да е - ако мислиш, че нещо ще се получи, ако искаш да бъдеш с нея, бори се ;)

BaiToq
02-11-2009, 16:18
:( :( :(
Дано всичко се нареди :(

Enough
02-11-2009, 19:08
тя даде ход на нещата ... гордоста ми ме изигра ... глупак съм ... бях надменен ... и сега е поредната вечер в която нея я няма ... (в скайп) не искам да я безпокоя, защото сигурно е заета ... не искам да досаждам, защото не знам как ще го приеме ... не искам да се отказвам, но май това е най-добрия вариант ...

natity91
02-11-2009, 19:15
не се отказвааййй.. много красиви думи си написал.. просто й покажи, че сега я искаш.. а ако се прави, че не забелязва или те отхвърля й го кажи директно.. кажи, че мислиш за нея, че тогава си бил глупав и не си осъзнал колко всъщност я искаш. Сигурна съм, че и тя те иска , но е объркана заради предната ти постъпка и незнае какво да мисли.
Хайде.. давай.. успех :)

Sensuality
02-11-2009, 19:18
Наистина много хубава история,но не се отказвай,наистина е най добре да поговориш с нея и да и кажеш ,че съжаляваш за нещата с които си я наранил,кажи и че държиш на нея и че си се държал като глупак..Успех :-D

Darkkiss
02-11-2009, 19:20
Наистина много хубава история,но не се отказвай,наистина е най добре да поговориш с нея и да и кажеш ,че съжаляваш за нещата с които си я наранил,кажи и че държиш на нея и че си се държал като глупак..Успех :-D

ооо да
мечтата на всяко момиче
и на момчетата
:razz:

Sensuality
02-11-2009, 19:23
^ шш :D

Sharpay
02-12-2009, 05:01
няма смисъл да се отказваш щом изпитвш такива работи..
А това че няма как да си го поискаш са глупости.. бъди по настоятелен, изчакай я 1 ден пред училище и и подари 1 най-обикновенно цветенце да видиш дали няма да си мисли ця ден за теб, побъркай и телефона от смс ако ест видиш, че и е приятно( но не от клишираните от интернет) разхождайте се.. направи нещо романтично, което да запомни

miss_asi
02-12-2009, 05:38
Не се отказвай.Бори се до край! :)

Slawi92
02-12-2009, 06:44
Не се отказвай.Бори се до край! :)

Slawi92
02-12-2009, 06:44
Не се отказвай.Бори се до край! :)

111111111
02-12-2009, 06:48
Историята ти е много хубава ... Това което мога да ти кажа е :Бори се за нея ако смяташ,че имаш бъдеще с нея ако ли пак не ,все пак не е единствената :) Успех !
+