PDA

View Full Version : Прическа........



cherry_baby
02-11-2009, 15:06
Хелоу :D Искам да ви попитам дали някой може да ми даде идея за бърза и лесна прическа за средно дълга коса. Довечера ще излизам, а ми писна винаги по еднакъв начин да се правя. Може и директно снимки да качвате :) :)

iPurple
02-11-2009, 15:16
Можеш да се накъдриш, начупиш или на букли.. или пък си направи нещо раздвижено отзад - някакви плитки преплетени.. или си вдигни нагоре с шнолка или топирай назад... не обясних много добре ама все пак :D

taNcheto93
02-11-2009, 15:18
Кажи как си правиш косата. Ако си накъдриш цялата коса с машата ще стане много хубаво :-) . Няма да ти отнеме повече от час :D , а може и да викнеш някоя приятелка да те направи :)

cherry_baby
02-11-2009, 15:28
амии къдравото не ми отива особено, да не кажа хич :-D :( Иначе си я нося пусната, леко начупена ми е, имам страничен бритон, понякога го закривам с 2 фиби, но нямам въображение за нещо по- така :( право ми отива, но избягвам да пипам пресата, че става като слама после косата ми

taNcheto93
02-11-2009, 15:36
Ами щом не искаш да използваш пресата и да я къдриш може да я начупиш с пяна и дифузер и да си вдигнеш бретона с фибичка или да си стои настрани и по двата начина изглежда добре :)

BoCupycake
02-11-2009, 19:11
Ами щом не искаш да използваш пресата и да я къдриш може да я начупиш с пяна и дифузер и да си вдигнеш бретона с фибичка или да си стои настрани и по двата начина изглежда добре :)
Да,да но бритона да е изправен и пуснат,а косата назад къдравичка.Супер сладичко е. :)

xcomplicatedx
04-25-2009, 16:02
.......

teenems
04-25-2009, 18:07
да бе,на мен като си правя косата с преса или къдрава..веднага ми се разваля.. ;xx


използваай лак за коса ;)

tigarski
04-25-2009, 18:13
Ами щом не искаш да използваш пресата и да я къдриш може да я начупиш с пяна и дифузер и да си вдигнеш бретона с фибичка или да си стои настрани и по двата начина изглежда добре :)
а за да не правя нова тема
искам да попитам : моята коса има попринцип обем. Като я намачкам с пяната и после я изсуша с дифузер става още по- обемна (бухнала)
Някакъв съвет??? :(

fashion4etyy
04-25-2009, 19:17
накъдри се с преса.мисла че сега е модерно :-)