PDA

View Full Version : за пореден път без късмет



.. DeViL mAy CrY ..
02-11-2009, 18:07
Здравейте искам просто да споделя,какъв съм карък :-)
Ходех с едно момче около една година.Скъсахме,но останахме в добри оптношение-сега той ми дава някакви намеци,че иска пак да се съберем.Преди 2 дена се видяхме-целунахме се,просто незнам как стана,знам че не трябваше,зашото аз сега го възприемма като приятел.МИна много време почти 1 година откакто го скъсах и сега вече съм го преодоляла.Имаше един от старото ми училище-(И),който само искаше да се виждаме,беше ме харесал,но аз постоянно отлагах-аз също го харесвах.Той беше голям женкар,но въпреки това беше страхотен и аз много си паднах по него.2 години искаше да се виифим.Имаше оше един с който си пишех-(А),той е от новото ми училище и от квартала и само ми правеше комплименти,взе ми номера щеше да ме кани на кафе,но като ме види с още негови прители се държи студено.Преди няколко дни разбрах че А си има гадже а постооянно ме сваляше катоп си пишехме.Днес се реших да пиша на И да се видим,но ме отряза с отговора че има гадже.А в момента имам такава нужда от някой до мен,че птортсто не издържам :?

BuBiTy
02-11-2009, 18:11
Имала си шанс с последните 2 момчета, но ти не си го поискала и повече от логично е те да си потърсят други- няма вечно да ти тичат зад душето! Ако толкова искаш някой до теб давай с бившия си там поне знаеш какво да очакваш, а ако не искаш намери някой нов :-D

AnzaRe
02-11-2009, 18:11
еми що си си изпуснала шанса 8-) 8-)

myNameIsImmortal
02-11-2009, 18:12
От 2 стола на земята 8-) Еми спокойно ша се появи 3ти които ще те иска, ти ще искаш него и нещата ще са 6+ :-)

.. DeViL mAy CrY ..
02-11-2009, 18:27
просто е гадно да знаеш,че от 2 възможности,дадени в кратък период нито една не се осъшестви.С А нямах такъв шанс,зашото незнам..може да е имал гадже от по-рано.Но за И ме е много яд.Да знаеш че можеше да го имаш да го искаш,а той да не те иска вече :smt021

My6mYLka
02-11-2009, 18:39
кофти . . . :?

MissInd3p3nd3nt
02-12-2009, 16:37
Кофти е станало :( Някой да си пада по теб и точно когато и ти се навиеш да се окаже че вече нямаш шанс ..познато ми е :neutral:

Jumbie483
02-12-2009, 16:40
чакай следващия