PDA

View Full Version : нещо като диета



dementic
02-11-2009, 19:49
Ами сега е сезон, в който не мога да спортувам редовно и се чудех дали бихте могли да ми предложите някакъв график и продукти не много калорични, които мога да си намеря във времето, в което съм на даскало, защото там няма голям избор. Целта ми не е чак толкова да отслабна, колкото да не напълнея. Хубавото е, че до училището има пазар за плодове и зеленчуци...

Чакам предложения :)

maina7a
02-11-2009, 20:17
ами щом има пазар за плодове и зеленчуци давай възползвай се де.. :grin: плодче водичка.. намали сладкото хлебчето и газираното.. ;) успехче ;)

GbSy
02-12-2009, 09:32
Аз съм на нещо като диета от 3 дена... :-D
Значи, закусвай мюсли с прясно мляко, или Фитнес, или някакви плодове, или кисело мляко, може и варени яйца (но не всеки ден)... идеи много.
Междинното пак може да е плод или кисело мляко, а също и Корни.
За обед... аз ям каквото е сготвено, но гледам ако ям с хляб да е пълнозърнест, ако е подходящо - добави и салата, също пий много вода.
Следобедна закуска - аз ям Корни и плод.
Вечеря - като обеда.
Но най-важното е, че не ям чипс, Зайо-Байо, снаксове, шоколад, сухи пасти, близалки.. всякакви такива.

Slashy
02-12-2009, 09:39
ммм тва на GbSy ми изглежда мн. хубаво. ше го пробвам :)

proFloras
02-12-2009, 09:44
Аз не спазвам диета но се ограничавам от сладкото е без да броя 14 февруари ям ябълки греифрут риба черен хляб

SoFarSoG00d
02-12-2009, 11:58
За да отслабнеш качествено и без да върнеш килограмите си направи следното:
1.Ден-800грама плодове,много течности-чай,кафенце,никакви безалкохолни,максимум 4 супени лъжици мед.
2.Ден-салати:домати,краставици,б бена салата,всякаква салата без майонеза и салами и така нататъка,най-добрата салата е тази от зеле,може да свариш две яйца ,ако толкова много ти се яде.
3.Ден-като първи ден
4.Ден-течности,мед и,ако ти се прияде картофи,в 100грама картофи(варени)има само 73 калории,така,че може и половин килограм варени картофи да изядеш.
5.Ден-ориз със зеленчуци
6.Ден-започваш лека полека да похапваш,това което си яла преди,но изключваш:сладко,пържено,с инско!

ReBeL
02-12-2009, 12:10
За да отслабнеш качествено и без да върнеш килограмите си направи следното:
1.Ден-800грама плодове,много течности-чай,кафенце,никакви безалкохолни,максимум 4 супени лъжици мед.
2.Ден-салати:домати,краставици,б бена салата,всякаква салата без майонеза и салами и така нататъка,най-добрата салата е тази от зеле,може да свариш две яйца ,ако толкова много ти се яде.
3.Ден-като първи ден
4.Ден-течности,мед и,ако ти се прияде картофи,в 100грама картофи(варени)има само 73 калории,така,че може и половин килограм варени картофи да изядеш.
5.Ден-ориз със зеленчуци
6.Ден-започваш лека полека да похапваш,това което си яла преди,но изключваш:сладко,пържено,с инско!
хей това звучи супер може да го пробвам :) :-)

hottie
02-12-2009, 12:23
Има десетики теми за диети, поразрови се.