PDA

View Full Version : Как да му кажа че няма да спи в нас?



balon4eee
02-11-2009, 20:04
Zna4i ima edno mom4e koeto xaresvam ujasnoo mnogo ot mnogo vreme ii sega toi iska da mi doide na gosti utre i da spi v nas iii abe da se napravim na pastet :D I az poneje ne mojex da mu kaja nee i mu obe6tax , 4e utre 6te go napravim tova . Do tuka dobre oba4e idva momenta v koito se se6tam , 4e nqma kak da stane , za6toto maika mi si e v nas ii nqma na4in prosto . Sega utre 6te trqbva da mu kaja 4e nqma da stane i toi 6te mi se razsurdi ve4e 1000% za6toto ne za 1 put mu obe6tavam da spim v nas ... moje bi do sega 10-15 puti sum mu obe6tavala i vse go preebavam , za6toto maika mi si e v nas a az ne moga da mu kaja NE NQMA DA SPIM V NAS , 6toto 6te spre vsqkakvi opiti ii ot tam krai i s edinstvenata ni vruzka :( Utre sum 2ra smqna na daskalo , a toi e 1va ii sled daskalo 6te idva do moito u4ili6te za da mu dam pari za ne6tata koito 6te ni trqbvat za dove4era :( Trqbva da mu kaja utre po-rano 4e nqma da stane , no ne mogaaaa Sega suvsem 6te go razo4arovam i krai s vsi4ko a az go xarsvam tva mom4e tolkovaa neupisuemo mnogo i bi bilo super gotino ako moje6e da se osu6testvi tova , no ne mojeee :-x Kvo da napravqq ? Samoo ako moje6e da razkaram maika mi ot nas za 1 ve4er 8-) Segaa ne znam kvo 6te izmislq pak ... za6to pak provalqm vsi4koo

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

myNameIsImmortal
02-11-2009, 20:07
за тая работа на вратите има брави, ключалки и ключове ;)

P.P. Само не разбрах като се харесвате как ще спи у вас - в смисъл имате сериозна връзка?

balon4eee
02-11-2009, 20:08
Da be ... toi kato doide do moito daskalo prez 1vite mi mejdu4asiq az 6te se pokriq nqkude sled daskalo 6te se zaklu4a v nas i 6te se kriq i kakva pozla ot tva ? Samo 4e si garantiram kraq i na malkoto priqtelstvo koeto imame :x

fc
02-11-2009, 20:09
Тогава у тях.

myNameIsImmortal
02-11-2009, 20:11
Da be ... toi kato doide do moito daskalo prez 1vite mi mejdu4asiq az 6te se pokriq nqkude sled daskalo 6te se zaklu4a v nas i 6te se kriq i kakva pozla ot tva ? Samo 4e si garantiram kraq i na malkoto priqtelstvo koeto imame :x
off.. за у вас говоря бре.. не за в даскало.. :!:
говора като дойде да спи у вас да се качи отнякъде без майка ти да го види, после казваш в 9 часа: Мамо, аз отивам да си "лягам" и почвате да правите това което си решила.. И СЕ ЗАКЛЮЧВАТЕ :!:

balon4eee
02-11-2009, 20:12
Toi mi be6e predlojil 1 put ako iskam v tqx da pastetstvame :D oba4ee ne6to toi ima merak v nas :x A i be6e predi dosta sega nqma da stane ... prosto az 6te mu kaja za poreden put nqkakvo tupo opravdanie za provala , 6te izlqza kato pulnata tupa4ka i krai s vsi4ko :x

balon4eee
02-11-2009, 20:14
Da be ... toi kato doide do moito daskalo prez 1vite mi mejdu4asiq az 6te se pokriq nqkude sled daskalo 6te se zaklu4a v nas i 6te se kriq i kakva pozla ot tva ? Samo 4e si garantiram kraq i na malkoto priqtelstvo koeto imame :x
off.. за у вас говоря бре.. не за в даскало.. :!:
говора като дойде да спи у вас да се качи отнякъде без майка ти да го види, после казваш в 9 часа: Мамо, аз отивам да си "лягам" и почвате да правите това което си решила.. И СЕ ЗАКЛЮЧВАТЕ :!:
amaa da ama az jiveq v apartament v sofiq ii nqma kak da go promukna bez maika mi da vidi aa i toi ima namereniq da se pravim na pastetii t.e muzika tam ne6to za povdigane na nastroenieto ... alkoxol 8-)
P.S - mi ne znam .. az go xaresvam mnogo toi dali me xaresva ne znam :D ama ima merak da spim v nas ...

myNameIsImmortal
02-11-2009, 20:16
amaa da ama az jiveq v apartament v sofiq ii nqma kak da go promukna bez maika mi da vidi aa i toi ima namereniq da se pravim na pastetii t.e muzika tam ne6to za povdigane na nastroenieto ... alkoxol 8-)
абе ква музика.. земи го фани натясно и го изчукай 8-) 8-)

а що не питаш майка ти дали няма да ти позволи или да я поканите да се пастероса със вас?

balon4eee
02-11-2009, 20:19
amaa da ama az jiveq v apartament v sofiq ii nqma kak da go promukna bez maika mi da vidi aa i toi ima namereniq da se pravim na pastetii t.e muzika tam ne6to za povdigane na nastroenieto ... alkoxol 8-)
абе ква музика.. земи го фани натясно и го изчукай 8-) 8-)

а що не питаш майка ти дали няма да ти позволи или да я поканите да се пастероса със вас?
:D xaxa emii tva s iz4ukvaneto moje i da vleze v grafika :oops: 8-) noo toi si pada malko narkoman-4e ne 4e e narkoman amaa kato 6te idva v nas 6te ima pone treva i nqkoi drug bonbon ( amfet ) ii maika mi nqma da e mnogo vuv vuztorg puk i maika mi nai mnogo samo da pre4i na vsi4koo ... a ne znam kak da q razkaram :x

balon4eee
02-11-2009, 20:22
Mi sme6no vi e ama na mene mi se pla4e :x 8-)

svetlin92
02-11-2009, 20:24
отидете в някой хотел! кажи на майкати че ще спиш някаде и твае :П един мой приятел се наема хотелски стаи в плд един хотел :) и ние отиваме там :)

myNameIsImmortal
02-11-2009, 20:24
:D xaxa emii tva s iz4ukvaneto moje i da vleze v grafika :oops: 8-) noo toi si pada malko narkoman-4e ne 4e e narkoman amaa kato 6te idva v nas 6te ima pone treva i nqkoi drug bonbon ( amfet ) ii maika mi nqma da e mnogo vuv vuztorg puk i maika mi nai mnogo samo da pre4i na vsi4koo ... a ne znam kak da q razkaram :x
Ако майка ти е хубава така мога да дойда да я "позaнимавам" и да ви остави на спокойствие - хем вие, хем ние ще сме доволни


P.P. Не ми обръщай внимание - нещо леко ми се разхлопа дъската

sladur4etyYy
02-11-2009, 20:25
момиче, прочети си темата и се опитай да се погледнеш отстрани. повярвай, и ти доста ще се посмееш.

Kostadin_682
02-11-2009, 20:26
Ми елате у нас бе :lol: :lol: :lol:

myNameIsImmortal
02-11-2009, 20:26
Ми елате у нас бе :lol: :lol: :lol:
oooooooooooooooooooooo :grin: :grin: :grin: :grin: кого виждам

zxcvbnmasdfghjkl
02-11-2009, 20:27
ами за какво само му обещаваш като знаеш,че няма да го изпълниш :x :x :x

balon4eee
02-11-2009, 20:27
:D xaxa emii tva s iz4ukvaneto moje i da vleze v grafika :oops: 8-) noo toi si pada malko narkoman-4e ne 4e e narkoman amaa kato 6te idva v nas 6te ima pone treva i nqkoi drug bonbon ( amfet ) ii maika mi nqma da e mnogo vuv vuztorg puk i maika mi nai mnogo samo da pre4i na vsi4koo ... a ne znam kak da q razkaram :x
Ако майка ти е хубава така мога да дойда да я "позaнимавам" и да ви остави на спокойствие - хем вие, хем ние ще сме доволни


P.P. Не ми обръщай внимание - нещо леко ми се разхлопа дъската
:lol: xax zapovqdai ela i si q vzemi :razz:

balon4eee
02-11-2009, 20:30
ами за какво само му обещаваш като знаеш,че няма да го изпълниш :x :x :x
Mi az se opitax da mu kaja ama toi e mnogo naxalen :D ii kakto si pi6exme po skype mi vika aree az stavam utre 6te se vidim 4ao ii kvo .. :lol: Pak se preebax da go eva Utre pak 6te si izmilqm nqkvi glupostii ot rodaa - prebixa me na ulicata nqma da stane da spi6 v nas ii drun drun ... i pak 6te mi se razsurdi i krai

Darkkiss
02-11-2009, 21:05
Zna4i ima edno mom4e koeto xaresvam ujasnoo mnogo ot mnogo vreme ii sega toi iska da mi doide na gosti utre i da spi v nas iii abe da se napravim na pastet :D I az poneje ne mojex da mu kaja nee i mu obe6tax , 4e utre 6te go napravim tova . Do tuka dobre oba4e idva momenta v koito se se6tam , 4e nqma kak da stane , za6toto maika mi si e v nas ii nqma na4in prosto . Sega utre 6te trqbva da mu kaja 4e nqma da stane i toi 6te mi se razsurdi ve4e 1000% za6toto ne za 1 put mu obe6tavam da spim v nas ... moje bi do sega 10-15 puti sum mu obe6tavala i vse go preebavam , za6toto maika mi si e v nas a az ne moga da mu kaja NE NQMA DA SPIM V NAS , 6toto 6te spre vsqkakvi opiti ii ot tam krai i s edinstvenata ni vruzka :( Utre sum 2ra smqna na daskalo , a toi e 1va ii sled daskalo 6te idva do moito u4ili6te za da mu dam pari za ne6tata koito 6te ni trqbvat za dove4era :( Trqbva da mu kaja utre po-rano 4e nqma da stane , no ne mogaaaa Sega suvsem 6te go razo4arovam i krai s vsi4ko a az go xarsvam tva mom4e tolkovaa neupisuemo mnogo i bi bilo super gotino ako moje6e da se osu6testvi tova , no ne mojeee :-x Kvo da napravqq ? Samoo ako moje6e da razkaram maika mi ot nas za 1 ve4er 8-) Segaa ne znam kvo 6te izmislq pak ... za6to pak provalqm vsi4koo

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

"ти няма да спиш в нас!!!"

просто е бе...
само ако говореше Български

aciko
02-11-2009, 21:21
Амфетки,тревица вика.
Ми що не вземете да се дрогирате и да се изчукате в даскалото в кенефите?

balon4eee
02-11-2009, 21:59
Da be ne moga da go rezna taka prekalno mi e mil :lol:
Abee ne moje v daskalo , za6toto toi iska daa sme nqkude v ku6ta i da si napravim nqkakuv na6 si kupon , aa nqmam pari za xotel :D

BaiToq
02-12-2009, 03:36
Толкова ли е трудна-излъжи,
че си болна.
Иначе си много зле
(да не кажа тъпа).

Sharpay
02-12-2009, 04:35
1. Защо ти трябва да давш парите за довечера.. ужас
2. Защо тр да спите у вас за да не ти се разсърди??? Предложи му да те викне у тях за няколко часа да си направите купончето и се прибираш

111111111
02-12-2009, 06:54
Обещавай като знаеш,че със сигурност майка ти няма да си е у вас.

Pliok0019
02-12-2009, 08:13
Спри тревата. Много взе да пропадаш. Явно ти влияе зле.

Кажи му с думи, че майка ти си е у вас и мисли преди да го поканиш предварително.

HePeAJIeH
02-12-2009, 08:50
Кифленска работа.Ти го харесваш за него не знаеш ма си готова да му дадеш дупарката си..ехх "любов любов"

Алкохол трева и амфети
после към фаза бесни минети 8-)

MoHuTo
02-12-2009, 09:38
Егати тъпотията просто... :shock: За какво обещаваш, като знаеш, че няма как да стане бе момиче... :?

marlboro276
02-12-2009, 09:56
Еми то някой в началото правилно беше казал, че има брави, ключалки и ключове.. Само че не момчето тряа да заключиш навънка а майка си 8-)

П.С. Тоя май е голям кавалер щом ти взима пари за сандвичи и иска той да спи в вас.. :razz: :razz:

кифла..

miss_asi
02-12-2009, 10:00
Барикада в кенефа 8-) са сериозно на колко си??

SiNiStEr
02-12-2009, 10:01
Ти добре ли си ???

scanadal
02-12-2009, 10:02
Хахахахахаха!
Някой май много е загорял :razz:

Glorious
02-12-2009, 10:37
Ще му даваш пари да купува... на къде отива този свят... :?

chelsea
02-12-2009, 10:44
не обещавай, след като не можеш да изпълниш обещанието си, толкова е просто !
предложи му да си спретнете 'купончето' у тях след като е такъв тарикат.

Adwokat
02-12-2009, 10:52
Ти добре ли си ???

Мисля , че не е :shock: :shock: :shock: :-o

jenichka
02-12-2009, 10:55
аз съм в шок! :shock: как може ти да му даваш пари да купува?Ти 15 имаш ли?И да не можеш да му кажеш че няма да стане?Ти направо не уби!!!Не се засягаи ама си много тъпа!

BqlaLiniq
02-12-2009, 11:27
Еми отидете в някоя дискотека нещо или кафе (дето пускат хаус, че ако си мноо нашмъркан и ти пуснат чалга ти идва да се гръмнеш).
Правете си ленти в кенефите, алкохол си поръчайте..тревата след дискотеката или преди това..и сте айляк..
А пък и кво ти пречи да го поканиш у вас, да се заключите и да почвате с линийките...
Като говоря за ключове..как ме е яд, че стаята ми не се заключва... :lol:

8992LIGHTER
02-12-2009, 12:07
Ти го харесваш ама единствената му цел е да те изчука и после ще те търси кога му се доебе пак или да му врътнеш някоя свирка тва е .. едно истинско момче няма да се държи така или поне ако те взима на сериозно а той очевидно не го прави ти си му нещо като последен вариант за секс щот друга сигурно не е намерил да му пусне ... ти пък го харесваш ужасно много и се хващаш и за най - малката възможност само и само за да си с него
ако не сте правили секс до сега той ще наебе и повече няма да те погледне
на всичко отгора ти ще му даваш пари иначе купон шси правят :razz:
оо не чааааааакай има един проблем майка и си е в тях и няма как да я разкараш хох не изглеждаш нито голяма нито умна
и кфо ние как да ти помогнем хората се опитаха да ти дадат някав съвет ама ти само повтаряш колко го харесваш и колко спешно тряя да се изчукаш с него .. ако се беше ведяла от страни щеше да осъзнаеш колко жалка си всъщност .... и ти не си виновна

Cve7y
02-12-2009, 12:57
Ти го харесваш ама единствената му цел е да те изчука и после ще те търси кога му се доебе пак или да му врътнеш някоя свирка тва е .. едно истинско момче няма да се държи така или поне ако те взима на сериозно а той очевидно не го прави ти си му нещо като последен вариант за секс щот друга сигурно не е намерил да му пусне ... ти пък го харесваш ужасно много и се хващаш и за най - малката възможност само и само за да си с него
ако не сте правили секс до сега той ще наебе и повече няма да те погледне
на всичко отгора ти ще му даваш пари иначе купон шси правят :razz:
оо не чааааааакай има един проблем майка и си е в тях и няма как да я разкараш хох не изглеждаш нито голяма нито умна
и кфо ние как да ти помогнем хората се опитаха да ти дадат някав съвет ама ти само повтаряш колко го харесваш и колко спешно тряя да се изчукаш с него .. ако се беше ведяла от страни щеше да осъзнаеш колко жалка си всъщност .... и ти не си виновна

напълно съгласна :-x

MaLkaTa_LaDy
02-12-2009, 13:26
Ае почвам да се съмнявам данеби темата да е ебавка... :razz:

Mr_Crowley
02-12-2009, 14:19
Може да му го кажеш на български, използвайки КИРИЛИЦАТА!!!! :-x :-x :-x :-x :-x

Само по темата може да се съди колко куха лейка си...май ти е трудно да отказваш, а?

Punisherrr
02-12-2009, 14:53
Леле...какви проблеми имали хората :-o ...

8-) Абе може ли да сте толкова заблудени...
опа -> може :smt115

hottie
02-12-2009, 14:58
очевидно му е за едното чу*ане, друго не знам...

angelcheeee_93
02-12-2009, 15:00
на колко си? :-o

valdesbg
02-12-2009, 15:32
А аз си мислех че имам проблеми.... Гледай хората къде по сложни и важни неща имат.

Авторката - не се вкарвай в некви филми :)


Пънишър - може, и по-заблудени може да са. Ти сигурно не знаеш ама от свирка се забременява. И аз не знаех доскоро.... :lol:

myNameIsImmortal
02-12-2009, 16:03
А аз си мислех че имам проблеми.... Гледай хората къде по сложни и важни неща имат.

Авторката - не се вкарвай в некви филми :)


Пънишър - може, и по-заблудени може да са. Ти сигурно не знаеш ама от свирка се забременява. И аз не знаех доскоро.... :lol:
оо назад си с информацита.. дори ако попадне семенна течност на ръката на момичето тя може да забременее :!:

-
Това беше въпрос от раздел секс: След секс Имах семенна течност по ръката - мога ли да забременея? :razz:

BaiToq
02-12-2009, 16:23
Ае почвам да се съмнявам данеби темата да е ебавка... :razz:
Не може да е толкова
умна,че да я измисли така.

My6mYLka
02-12-2009, 17:25
Ае почвам да се съмнявам данеби темата да е ебавка... :razz:
Не може да е толкова
умна,че да я измисли така.



:razz: :razz: :lol: :lol: евалаа :lol:

kifla
02-12-2009, 17:47
Еми то някой в началото правилно беше казал, че има брави, ключалки и ключове.. Само че не момчето тряа да заключиш навънка а майка си 8-)

П.С. Тоя май е голям кавалер щом ти взима пари за сандвичи и иска той да спи в вас.. :razz: :razz:

кифла..


Кифленска работа.Ти го харесваш за него не знаеш ма си готова да му дадеш дупарката си..ехх "любов любов"

Алкохол трева и амфети
после към фаза бесни минети 8-)

А без такива думички ...не всички кифли са от тия тъпите!! 8-) 8-) Иначе тая авторка е или супер тъпа и ограничена ,че не вижда реалността или темата е егати яката ебавка ! :D

My6mYLka
02-12-2009, 17:48
нене защо просто не се каже " Няма да спиш у нас Пък , следващия път " 8-)

DevilWish
02-12-2009, 17:57
Ти го харесваш ама единствената му цел е да те изчука и после ще те търси кога му се доебе пак или да му врътнеш някоя свирка тва е .. едно истинско момче няма да се държи така или поне ако те взима на сериозно а той очевидно не го прави ти си му нещо като последен вариант за секс щот друга сигурно не е намерил да му пусне ... ти пък го харесваш ужасно много и се хващаш и за най - малката възможност само и само за да си с него
ако не сте правили секс до сега той ще наебе и повече няма да те погледне
на всичко отгора ти ще му даваш пари иначе купон шси правят :razz:
оо не чааааааакай има един проблем майка и си е в тях и няма как да я разкараш хох не изглеждаш нито голяма нито умна
и кфо ние как да ти помогнем хората се опитаха да ти дадат някав съвет ама ти само повтаряш колко го харесваш и колко спешно тряя да се изчукаш с него .. ако се беше ведяла от страни щеше да осъзнаеш колко жалка си всъщност .... и ти не си виновна
Просто коментара ти е на 100% като моя.И аз само това мога да кажа ;)

HePeAJIeH
02-13-2009, 09:02
Към авторката..излецахте ли се вече? 8-)

vesSynkaa
02-13-2009, 10:15
Ти го харесваш ама единствената му цел е да те изчука и после ще те търси кога му се доебе пак или да му врътнеш някоя свирка тва е .. едно истинско момче няма да се държи така или поне ако те взима на сериозно а той очевидно не го прави ти си му нещо като последен вариант за секс щот друга сигурно не е намерил да му пусне ... ти пък го харесваш ужасно много и се хващаш и за най - малката възможност само и само за да си с него
ако не сте правили секс до сега той ще наебе и повече няма да те погледне
на всичко отгора ти ще му даваш пари иначе купон шси правят :razz:
оо не чааааааакай има един проблем майка и си е в тях и няма как да я разкараш хох не изглеждаш нито голяма нито умна
и кфо ние как да ти помогнем хората се опитаха да ти дадат някав съвет ама ти само повтаряш колко го харесваш и колко спешно тряя да се изчукаш с него .. ако се беше ведяла от страни щеше да осъзнаеш колко жалка си всъщност .... и ти не си виновна

напълно съгласна ;-)

ef4etyYy
02-13-2009, 15:20
ее ае де нема ли да ни кажеш кфо стана виж че ни гризе яко любопитство :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-P

babybo
02-22-2009, 23:00
Уаауу.. бляк чак ми се догади ... къф е тоя тъпак бе... ти ще му даваш пари и ще спите у вас... малееее къф нахалник само и от каде на каде ще ти се сърди, че не можете да спите у вас... я се савземи малко бе... ама то не той е тъпака ами ти .. той човека те е видял колко струваш и се е възползвал ... :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o Направооо незнаммм.... съвземи се и го зарежи ... не че той няма да го направи като те изчука :D :D :D :D :D :D :D

evelinka1122
02-23-2009, 10:07
казваш му, че няма да стане и почвап веднага... " извинявам се, но не зависи от мен... просто такива са обстоятелствата.... не се притеснява и това ще стане просто искам да имаш малко търспения и всичко ще си дойде на мястото..." ако е пекан ще те разбере....

valdesbg
02-23-2009, 10:10
Ама умирате да вдигате стари теми...

yozii
02-23-2009, 13:13
Уаауу.. бляк чак ми се догади ... къф е тоя тъпак бе... ти ще му даваш пари и ще спите у вас... малееее къф нахалник само и от каде на каде ще ти се сърди, че не можете да спите у вас... я се савземи малко бе... ама то не той е тъпака ами ти .. той човека те е видял колко струваш и се е възползвал ... :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o Направооо незнаммм.... съвземи се и го зарежи ... не че той няма да го направи като те изчука :D :D :D :D :D :D :D
Napulno suglasna :(

dimitar_ak
02-23-2009, 13:18
Тоя младеж не е ли чувал правилото за собствения терен? Секс се прави на собствен терен или осигурен от момчето терен (хотел). Явно е малък и още не е бягал със свалени панталони.

vesSynkaa
02-23-2009, 16:04
Еее,авторката,айде кажи са кфо стана дее :D Толкова съвети ти дадохме и ти най-накрая да не кажеш кфо е станало :D

FlashMX
02-23-2009, 16:49
6te idva do moito u4ili6te za da mu dam pari

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

:razz:

FlashMX
02-23-2009, 16:53
amaa da ama az jiveq v apartament v sofiq ii nqma kak da go promukna bez maika mi da vidi aa i toi ima namereniq da se pravim na pastetii t.e muzika tam ne6to za povdigane na nastroenieto ... alkoxol 8-)
абе ква музика.. земи го фани натясно и го изчукай 8-) 8-)

а що не питаш майка ти дали няма да ти позволи или да я поканите да се пастероса със вас?
noo toi si pada malko narkoman-4e ne 4e e narkoman amaa kato 6te idva v nas 6te ima pone treva i nqkoi drug bonbon ( amfet )
ПФФФФ..И двамата ми звучите като боклуци....Що верно не се дрогирате и изчукате в кофата за боклук където ви е мястото.... Тъпо поколение бе..... П.С на колко Годинки сте.?

ef4etyYy
02-23-2009, 16:55
Еее,авторката,айде кажи са кфо стана дее :D Толкова съвети ти дадохме и ти най-накрая да не кажеш кфо е станало :D неблагодарници :? :lol:

Wrathchild
02-23-2009, 17:19
Е, какво е станало, какво е станало. На пастет са се направили, сигурно гъши... погледнете в хладилника и ще ги видите в консерва.

w0lf
02-23-2009, 17:54
Извинявай ама...наркотици, изрази от сорта на "пастетстване" etc тиии нормална ли сии? тоя дет си пада наркоман(не че е наркоман де просто е модерно) държи ли на тебе? или просто иска да ти го нахака (с извинение)? кви са тия малоумни теми мале мале иде ми да си прасна главата в някой ръб... :shock: толкова детско написано не съм виждал през живота си.
П.П.:абе имортал от предишни постове ми изглеждаше сдържан младеж, говореше доста по учтиво, а сега се държиш като задник, защо така? :S

TheNewReligion
02-23-2009, 18:13
Пак ли с твоите лъже, бре? Ти не си ли взе поука от хилядите проблеми, за които си ни споделяла, че от лъжата не излиза нищо хубаво! Не обещавай неща, които не можеш да изпълниш! И ако случайно до сега не си усетила това индивидче те използва. Да ти се сърди, че няма да спи у вас (с теб съответно)? Ако имаше акъл и поне малко достойнство, до сега щеше да си му била шута! И се постарай да си вземеш поука от глупавите си грешки докато си млада. Сега те имат обяснения! Като станеш на 30 ще си жалка, ако се държиш по този начин.

GossipGirl89
02-23-2009, 18:42
С малко закъснение и аз да се изкажа... 8-)

Не знам на колко години е авторката ама по написаното ми изглежда като на 13-14 и дано да е така щото ако си по-голяма - наистина СЪЖАЛЯВАМ, че не осъзнаваш същност какво цели този полу-налкоман или там какъвто е :D Добре бе само аз ли съм такава дефекта, че не мога да спя с някой, който познавам бегло и знам, че иска само секс от мене ?! :shock: Та ти дори не знаеш дали те харесва... Много жалко ако си спала с него :? На бас, че ся дори не си говорите... ?

go6okeca
02-24-2009, 21:53
в такъв случаи се праи както направи гаджето идва в вас эапоэнаваш го с маикати пиете по 1 водка и каэваш на маикати дърпаи отиваи си в стаята или отиваи на вънка че имаме работа о готово :D

EarthShaker
02-25-2009, 12:48
ти бива ли да си толкова проста питам аз

myNameIsImmortal
02-25-2009, 12:57
ти бива ли да си толкова проста питам аз
бая хора тва я питахме, ама е без отговор оставаме 8-)

yahhooo
02-25-2009, 13:09
Тц на колко си бе? Пастет?! Повдигане на настроението. баси филмите сте гледали честно

kukli4kata001
02-26-2009, 16:03
абе прочетох цялата тема и на мен ми е много интересно какво е станало пфу :lol: :lol: :lol:

scr3am
02-26-2009, 16:10
ужас.. :? :? :?

SunShinePearl
02-26-2009, 16:16
Ти го харесваш ама единствената му цел е да те изчука и после ще те търси кога му се доебе пак или да му врътнеш някоя свирка тва е .. едно истинско момче няма да се държи така или поне ако те взима на сериозно а той очевидно не го прави ти си му нещо като последен вариант за секс щот друга сигурно не е намерил да му пусне ... ти пък го харесваш ужасно много и се хващаш и за най - малката възможност само и само за да си с него
ако не сте правили секс до сега той ще наебе и повече няма да те погледне
на всичко отгора ти ще му даваш пари иначе купон шси правят :razz:
оо не чааааааакай има един проблем майка и си е в тях и няма как да я разкараш хох не изглеждаш нито голяма нито умна
и кфо ние как да ти помогнем хората се опитаха да ти дадат някав съвет ама ти само повтаряш колко го харесваш и колко спешно тряя да се изчукаш с него .. ако се беше ведяла от страни щеше да осъзнаеш колко жалка си всъщност .... и ти не си виновна

напълно съгласна :-x
+1 :? :?

aka6a_vamp
02-26-2009, 16:16
Те са си начешали крастата в некой кенеф,вие още се хабите да пишете...луди хора.. :?

PilaZaNokti
02-26-2009, 16:40
по темата и авторката ---> LOL ... и верно какжо е станало :D инт ми е и на мен ... :D :D :D

myNameIsImmortal
02-26-2009, 16:49
Явно техните са я згащили и понеже не ги е била поканила да се пастеросат със тях, са и взели кабела за нета и сега няма как да ни пише 8-)

Chrisy
02-26-2009, 18:00
Ти си уникална просто... колко ме дразнят такива като теб нямаш си и представа :( за нещо друго мислиш ли освен за секс и как да се напиеш и напушиш ?
ех...това поколение...

ef4etyYy
02-26-2009, 20:18
Ти си уникална просто... колко ме дразнят такива като теб нямаш си и представа :( за нещо друго мислиш ли освен за секс и как да се напиеш и напушиш ?
ех...това поколение...ъъъъ тоя общ знаменател неш не ми хареса :-o

hallo
02-26-2009, 20:28
amaa da ama az jiveq v apartament v sofiq ii nqma kak da go promukna bez maika mi da vidi aa i toi ima namereniq da se pravim na pastetii t.e muzika tam ne6to za povdigane na nastroenieto ... alkoxol 8-)
абе ква музика.. земи го фани натясно и го изчукай 8-) 8-)

а що не питаш майка ти дали няма да ти позволи или да я поканите да се пастероса със вас?
:D xaxa emii tva s iz4ukvaneto moje i da vleze v grafika :oops: 8-) noo toi si pada malko narkoman-4e ne 4e e narkoman amaa kato 6te idva v nas 6te ima pone treva i nqkoi drug bonbon ( amfet ) ii maika mi nqma da e mnogo vuv vuztorg puk i maika mi nai mnogo samo da pre4i na vsi4koo ... a ne znam kak da q razkaram :x

Мисля, че най-подходящо място за осъществяване на романтичните ти мечти ще е някоя градска тоалетна, що не пробваш?

balon4eee
02-26-2009, 20:51
Abee kazax mu istinataa be " golemite " :x Otdavna se razmina ... Are da ne me obijdate , za6toto ne vqrvam i vie da ste purvi svetci :-x pyy

Ou7taControL
02-27-2009, 02:59
1во- научи се да казваш "не".. важно е..
2ро- можеше да му кажеш истината - че майка ти си е във вас, вместо да му обещаваш нещо, което знаеш че няма да изпълниш..
3то- ще му даваш пари?!! луда ли си.. имам чувството че той само иска да спи с теб и после няма и да те потърси.. :)

wake up people..

ef4etyYy
02-27-2009, 08:33
Abee kazax mu istinataa be " golemite " :x Otdavna se razmina ... Are da ne me obijdate , za6toto ne vqrvam i vie da ste purvi svetci :-x pyyкат искаш да не те обиждаме не обиждай и ти 8)

revennge
02-27-2009, 15:50
приятелчето ти неструва нестига, че иска да спите у вас ами че и пари да си му давала за нещата за довечера... това вече е въмутимо :?