PDA

View Full Version : Моята история .. :(



baby6969
02-11-2009, 20:11
Такамм ... Запознах се с едно момче - красиво , мило . След точно един ден от запознанството ни ние тръгнахме . Беше много красиво , но кратко .. след няколко дена той ме остави . Аз много страдах за него . Продължих да излизам с него и приятелите му .. ии има една дума "Най-гадно е той да е до теб и все пак да знаеш че никога няма да го имаш" <--- така бях и аз . След няколко седмици се скарах и с него и с приятелите му .. След време си намерих друго момче , но все още мислих за предишния ... беше ми много трудно да го забравя . След 4-5 дена скъсах с момчето .. то още страда за мен и ме моли да стане пак нещо помежду ни , но аз отказвам - заради предишния , аз още страдам за него , натъжавам се от мисълта за него . Незнам какво да правя вече , как да го преживея , моля ви помогнете ми , дайте ми съвет какво да направя за да се отърва от мислите за момчето на мечтите ми :( :(

hooliganka89
02-11-2009, 20:14
Мисля,че преиграваш с драмата.
Не си ли се влюбвала до сега?Времето лекува.
Не може да очакваш да го забравиш за миг,ние не сме компютри,а живи същества.



И между другото:Бахти краткият роман :razz:

myNameIsImmortal
02-11-2009, 20:20
1во: ми хвани си момче за ПОВЕЧЕ от една седмица
2ро: това ако е роман, това е форум за мотори 8-)
3то: Не се превръщай в "Drama Queen" - поздрав с: Family Force - Drama Queen

ycnex ;)

P.P. И как става така.. за 1 ден запознансво и толкова се познавате, че се хващате?? Ми ако е сериен изнасилвач?!

gLoRiToO
02-11-2009, 20:20
Еми контактувай с други момчета ,запълвай изцяло времето си ,за да не мислиш за него.А и все някога ще се влюбиш в друг! :wink: \:D/

Tempest
02-11-2009, 20:47
aa.. най-лесния начин е... НЕ МИСЛИ ЗА НЕГО! Ако искаш играй някаква зарибяваща детска игра, като марио или някаква подобна, на една приятелка й помага... излизай с приятелки, ала бала... шопинг терапия също помага, сестра ми имам чувството, че нарочно хващаше някакви момчета, само за да скъсат и тя да ревтуни...

baby6969
02-11-2009, 20:50
myNameIsImmortal
МнениеПуснато на: Чет Фев 12, 2009 12:20 am Заглавие:
1во: ми хвани си момче за ПОВЕЧЕ от една седмица
2ро: това ако е роман, това е форум за мотори Cool
3то: Не се превръщай в "Drama Queen" - поздрав с: Family Force - Drama Queen

ycnex Wink

P.P. И как става така.. за 1 ден запознансво и толкова се познавате, че се хващате?? Ми ако е сериен изнасилвач?!

едва ли е "сериен изнасилвач" :-D зашото не е много по голям от мен а и до колкото съм информирана беше девствен :)

благодаря ви за отговорите :-)

beachy_bunny
02-11-2009, 22:10
1во: ми хвани си момче за ПОВЕЧЕ от една седмица
2ро: това ако е роман, това е форум за мотори 8-)
3то: Не се превръщай в "Drama Queen" - поздрав с: Family Force - Drama Queen

ycnex ;)

P.P. И как става така.. за 1 ден запознансво и толкова се познавате, че се хващате?? Ми ако е сериен изнасилвач?!
хххх така са вече ... запознават се ... след 2 часа се харесват ... след 2 часа и 15 минути вече се мляскат .. след 3 часа вече се изнасилват на пейката във парка , а след 5 часа вече на скайп им пише : Много си обичам Милото !!! <--- Написах го по най-нормалния начин ... , зашото ако почна да пиша как съм го виждала и не само аз ... пример " Милууу Мноуу тъ Убичкъм биЕе " и т.н.т.