PDA

View Full Version : Не искам да спя



FantaMen
02-11-2009, 21:41
Привет.Имам проблем от който може да излезе че съм луд но няма зн.В последните 4-5 седмици просто не искам да лягам.Спи ми се но изобщо не ми се ляга.И винаги се предавам и заспивам.Моля ви кажете ми различни начини да не спя.Знам че не е нормално но не искам да спя поне 30-40 часа.Пих кафета през ноща,шоколад ядох нестава и нестава.Винаги заспивам.Ако някой има решение да казва.

П.П: Темата е съвсем сериозна.Моля не ми казвайте че съм луд и ми трябва помощ.Тва го знам,но просто не искам да спя!!!

batkodoki
02-11-2009, 21:43
Привет.Имам проблем от който може да излезе че съм луд но няма зн.В последните 4-5 седмици просто не искам да лягам.Спи ми се но изобщо не ми се ляга.И винаги се предавам и заспивам.Моля ви кажете ми различни начини да не спя.Знам че не е нормално но не искам да спя поне 30-40 часа.Пих кафета през ноща,шоколад ядох нестава и нестава.Винаги заспивам.Ако някой има решение да казва.

П.П: Темата е съвсем сериозна.Моля не ми казвайте че съм луд и ми трябва помощ.Тва го знам,но просто не искам да спя!!!

годинки&пол?!

Blab
02-11-2009, 21:45
Искам баткодоки да реши моя проблем със съня:Д
Няма да си правя нова тема.
Авторът да вземе екстази.;(като е такъв ентусиаст)

batkodoki
02-11-2009, 21:59
Искам баткодоки да реши моя проблем със съня:Д
Няма да си правя нова тема.
Авторът да вземе екстази.;(като е такъв ентусиаст)

не се ебавай, че побърквацията ще ти дойде до главата и тогава всяко решение ще бъде безпредметно. т.е ние проблема ще решим, но от Твоята личност нищо няма да остане.

BoCupycake
02-12-2009, 00:00
Е за к'во не искаш да спиш?Не е хубаво.Мозъка ти ще се преебе! :?

Е,ако искаш пък толкова да не спиш един два дена вземи наркотици...хах.

Darkkiss
02-12-2009, 00:26
ми не спи бе кой те кара...
аз примерно спа в даскало
по яко е некси...

pachata
02-12-2009, 18:32
Аз пък искам да не ям! Непрекъснато се опитвам да спра да ям, обаче в крайна сметка изяждам нещо и не мога да разбера защо ли става така... :-o :-o :-o Някой може ли да ми каже?!
P.S. Не е истина какви хора има... :smt040

Kostadin_682
02-12-2009, 19:52
ми не спи бе кой те кара...
аз примерно спа в даскало
по яко е некси...
Напълно подкрепям, и аз спя в даскалото и е по спокойно...

FantaMen
02-12-2009, 22:24
Не не за наркотици-FOTGET! Знам ама не искам да не спя цяла седмица а просто да стоя буден по 40 часа горе долу.Например утре в 12:00 ставам и до неделя към 02:00 горе долу.А и без хапчета.Нз и аз кво вечи.И без излишни коментари. :)

П.п 15 години момче

DimovB
02-12-2009, 22:57
ако прекаляваш със стоенето пред компа, е нормално
пробвай някъде да изразходваш енергията си през деня, за да може да ти се доспива

Darkkiss
02-13-2009, 01:59
Не не за наркотици-FOTGET! Знам ама не искам да не спя цяла седмица а просто да стоя буден по 40 часа горе долу.Например утре в 12:00 ставам и до неделя към 02:00 горе долу.А и без хапчета.Нз и аз кво вечи.И без излишни коментари. :)

П.п 15 години момче

ем пич
аз миналата седмица бях болен
и дефакто 8 денонощия имах около 5 часа сън
много е гадно щот хем нямах апетит, хем очите много ме боляха
препоръчвам ти да отидеш на доктор...

а иначе за даскало аз не се ебавам
там спа..
ма лошото е че на секи 75 мин трябва да сменям стаята и е гадно...

Wrathchild
02-13-2009, 03:45
Не искаш да го правиш, повярвай ми. Аз от така 'не искам да спя' на 11 години си докарах едно много приятно безсъние, дето нищо не можеше да го излекува, само приспивателни не бях пила. 5 ГОДИНИ не можех да спя нормално, преди 3-4 през нощта не можех да заспя, а делничните дни ставах в 6. Резултата беше, че редовно налитах на бой, просто защото бях изнервена от факта, че непрекъснато ми се спи през деня, а не мога. Е, ако това искаш, заповядай. Но аз те съветвам да не си правиш експерименти.

mysterious93
02-13-2009, 13:38
Не искаш да го правиш, повярвай ми. Аз от така 'не искам да спя' на 11 години си докарах едно много приятно безсъние, дето нищо не можеше да го излекува, само приспивателни не бях пила. 5 ГОДИНИ не можех да спя нормално, преди 3-4 през нощта не можех да заспя, а делничните дни ставах в 6. Резултата беше, че редовно налитах на бой, просто защото бях изнервена от факта, че непрекъснато ми се спи през деня, а не мога. Е, ако това искаш, заповядай. Но аз те съветвам да не си правиш експерименти.

Zvu4i ujasno :? ina4e az puk iskam da spa a ne moga..zaspivam 4ak kum 2,3 prez no6ta i ako sum na daskalo trqbva da stavam v 7 :? e estesteno ne vinagi ponqkoga i v 12 zaspivam no pak se 4uvstvam ne naspata dobre 8-) spinkai si tam i se radvai :D

UFOs
02-14-2009, 11:26
Вие ходите на пук на природата.Човек може да умре ако не се е наспал.Нямаш енергия и за това трябва да заспиш.Ако не се движиш и не изразходваш голяма енергия,може и да искараш.

Chokoev
02-14-2009, 13:45
Спи 2 дена по 20 часа преди това и няма проблеми :)

batkodoki
02-17-2009, 01:24
Не не за наркотици-FOTGET! Знам ама не искам да не спя цяла седмица а просто да стоя буден по 40 часа горе долу.Например утре в 12:00 ставам и до неделя към 02:00 горе долу.А и без хапчета.Нз и аз кво вечи.И без излишни коментари. :)

П.п 15 години момче

мгхмммм...не съм много сигурен, но мисля, че започвам да разбирам - викат му инвересн ритъм на котизолова-допаминова ос.

примерно аз съм приблизително същият тип - не мога да си представя, че всеки ден ще ходя на работа от 8 до 16 ч. примерно.
това би ме убило за два месеца точно.

във вс чужди университетски клиники/болници с които се сключва договор е изрично упоменато, че оперативните интервенции се извършват м/у 20 и 8 сутринта по подразбиране :)
лекционните курсове са някъде между това,

основното е, че ми се случва да се натрупат повече от шест денонощия без пулноценен сън - минали все в операции или лечение.

компенсаторнота фаза поне при мен е огромна..


та ако ИСКАШ толкова да стоиш буден - ела да подготвяш залата примерно като начало (ако не си съвсем луд като мен разбира се :D )

Dind0r
02-18-2009, 09:58
Аз пък искам да не ям! Непрекъснато се опитвам да спра да ям, обаче в крайна сметка изяждам нещо и не мога да разбера защо ли става така... :-o :-o :-o Някой може ли да ми каже?!
P.S. Не е истина какви хора има... :smt040

яжж ще стигнеш до анорексия и нз си какво .. яж защоото после няма да живееш !

nezaspivai
06-03-2016, 01:08
Привет.Имам проблем от който може да излезе че съм луд но няма зн.В последните 4-5 седмици просто не искам да лягам.Спи ми се но изобщо не ми се ляга.И винаги се предавам и заспивам.Моля ви кажете ми различни начини да не спя.Знам че не е нормално но не искам да спя поне 30-40 часа.Пих кафета през ноща,шоколад ядох нестава и нестава.Винаги заспивам.Ако някой има решение да казва.

П.П: Темата е съвсем сериозна.Моля не ми казвайте че съм луд и ми трябва помощ.Тва го знам,но просто не искам да спя!!!

bratle shmurkai piko i amfeti .. sus sigyrnost shte ti pomogne nq moje da si legnesh .. namirash si dilurche vzemash pikce i si gotov ... smurkai i vsichko shte e ok samo da ne se zakachish ama nqma problemi to hybavo be :D :D :D

Amorenvivo
06-04-2016, 06:08
Нормално като си на под 18 години да ти се въртят такива глупости в главата! Не може да не спиш 30-40 часа така сам си вредиш на здравето! Организъма ти не е свикнал,като искаш да не спиш лека по лека примерно се пробваш с по-малко часа да речем 20 часа и с всеки следващ ден увеличаваш! Но в никакъв случай не може от веднъж!