PDA

View Full Version : Това нормално ли е според вас?! :O xD



BoCupycake
02-12-2009, 09:56
Това тук.


Аз съм възмутена. :?





















8-) :booooomb:

istinska95
02-12-2009, 10:03
Въобще не влизайте в сайта.Това е само да събира рейтинг :?

BoCupycake
02-12-2009, 10:08
Въобще не влизайте в сайта.Това е само да събира рейтинг :?
Много си проста ма! :lol:
Яд ли те е ,че влезе? :razz:

istinska95
02-12-2009, 10:15
Въобще не влизайте в сайта.Това е само да събира рейтинг :?
Много си проста ма! :lol:
Яд ли те е ,че влезе? :razz:

Ми да ти кажа честно не ме е яд обаче се кефя,че ти прецаквам нещата и моя комент ти намаля поне половината от тези които щяха влязат :D

А теб яд ли те е :-D :D :grin:

BoCupycake
02-12-2009, 10:21
Ахахаха ооо да умирам си от яд. :lol: К'во си ми прецакала бе пикло?! :D Тоя рейтинг за некъв мечок при което не печеля нищо да ми не е живота?!Просто ей тъй се кефя ... до няколко дена ще съм го забравила,а ти цял живот ще си си тъпа. :-)

istinska95
02-12-2009, 10:31
Ахахаха ооо да умирам си от яд. :lol: К'во си ми прецакала бе пикло?! :D Тоя рейтинг за некъв мечок при което не печеля нищо да ми не е живота?!Просто ей тъй се кефя ... до няколко дена ще съм го забравила,а ти цял живот ще си си тъпа. :-)

Оооо незнаех,че съм тъпа :razz: .Нали ти виждам културата.Става ми ясно колко струваш :-)

BoCupycake
02-12-2009, 10:32
Само,ако знаеше през къде ми е к'во ти е мнението за мен.... 8-) :grin:

cherrypezz
02-12-2009, 10:36
омг как ме прецака 8-)

Glorious
02-12-2009, 10:46
Дано ти лепнат един бан.

neocide
02-12-2009, 10:56
Ква си умряла, не е истина...
в някои браузъри има нещо като "status bar" и само ако посочиш с курсора върху връзката, истинският адрес се изписва във въпросната лента... lameass

иначе тва да си на 15-17 и да си играеш с такива сайтчета... малко хора имат извинение за подобно нещо, ти не си от тях... Изобщо не е нормално... И по-леко с епитетите и "ма" и "ве", никой не е длъжен да ти чете душевните отпадъци... Сешш се ... ;)

proFloras
02-12-2009, 10:57
И аз влязох голямо чудо [-(

XceSS
02-12-2009, 11:03
Ти еба майката

BoCupycake
02-12-2009, 11:05
Ква си умряла, не е истина...
в някои браузъри има нещо като "status bar" и само ако посочиш с курсора върху връзката, истинският адрес се изписва във въпросната лента... lameass

иначе тва да си на 15-17 и да си играеш с такива сайтчета... малко хора имат извинение за подобно нещо, ти не си от тях... Изобщо не е нормално... И по-леко с епитетите и "ма" и "ве", никой не е длъжен да ти чете душевните отпадъци... Сешш се ... ;)
Оууу каква "остроумност" и "интелигентност"....

На 18 съм и мога да правя к'вот си искам , ако ще и на 100 да бях т'ва пак си е моя работа,сеш се ?
Знам,че се изписва линк,ама не всеки би го направил сеш се?

Много навътре приемате всичко бе,хаха ама то така е стоя виртуален живот.Смешка. :razz:

А и наистина к'во толкова мамка му?! :booooomb:

BoCupycake
02-12-2009, 11:06
Ти е** майката
Аре само на майка да не обиждаш,а?!

neocide
02-12-2009, 11:16
Оууу каква "остроумност" и "интелигентност"....

На 18 съм и мога да правя к'вот си искам , ако ще и на 100 да бях т'ва пак си е моя работа,сеш се ?
Знам,че се изписва линк,ама не всеки би го направил сеш се?

Много навътре приемате всичко бе,хаха ама то така е стоя виртуален живот.Смешка. Razz

А и наистина к'во толкова мамка му?! Surprised

Странно как си на 18, а си толкова ретардиралО...
TOTAL LAMEASS... i'm telling ya...Само внимавай да не си наплюнчиш целия монитор, че може да гръмне ;)

А, и опитай да "правиш квото си искаш" в реалния живот, то всеки може да пуска разни измислени линкчета и да се има за голям герой... ХЕХхеехее..

BqlaLiniq
02-12-2009, 11:17
Добре тъпо е да я обиждате на майка..все пак..гадно ще и е...
Да ти е*а майката и аз :razz:

BoCupycake
02-12-2009, 11:23
Странно как си на 18, а си толкова ретардиралО...
TOTAL LAMEASS... i'm telling ya...Само внимавай да не си наплюнчиш целия монитор, че може да гръмне ;)

А, и опитай да "правиш квото си искаш" в реалния живот, то всеки може да пуска разни измислени линкчета и да се има за голям герой... ХЕХхеехее..
Боже,колко си тъп. :?
Не си мисли,че си ме затапил и ,че си написал нещо умно и различно.Всички сте copy/paste.Даже не знаете и думите какво означават ама е така на тагъдък ги пишете.Аре нмз. 8-) :booooomb:


БялаЛиния някой да те е питал?!Точно ти не ме трогваш,ама грам.

Ай със здраве.
Peace 'n Love. :booooomb:

neocide
02-12-2009, 11:26
Изля си блудкавите лайна и сега страхливо се оттегляш с "пийс н лов"?
Хич не ти е лесно на теб, дано поне съучениците ти не те обиждат много (:.. къпикейк... бахахааахахахах...

BoCupycake
02-12-2009, 11:30
Изля си лайната и сега страхливо се оттегляш с "пийс н лов"?
Хич не ти е лесно на теб, дано поне съучениците ти не те обиждат много (:.. къпикейк... бахахааахахахах...

:razz: :razz: :razz: :razz:
Ама ти к'во искаш бе да продължавам да те обиждам ли?!Ама аз мога цял ден да си споря с теб,но не виждам смисъл нито аз ще си променя мнението нито ти.
В тоя форум сте само некви шибани,залухани пубери,пейкари и метъли дето по-цял ден се самосъжаляват...и в опит да им стане по-добре се дрънкат с другите и използват жалките си лафове.За т'ва не ми се обяснявай.

BqlaLiniq
02-12-2009, 11:30
Ахахаха къпикейк :lol: :lol: :lol: як ник кво :lol:
Къпикейкче аз кво да направя, че не те трогвам..да я е*а пак ли? :lol:
Въпреки, че няям с кво де..

BoCupycake
02-12-2009, 11:34
Ахахаха къпикейк :lol: :lol: :lol: як ник кво :lol:
Къпикейкче аз кво да направя, че не те трогвам..да я е*а пак ли? :lol:
Въпреки, че няям с кво де..
Ааа момиче ли си.... 8-)
И к'во ся имаш се за яка,а...'щото и ти си хейтърка като другите,а?Якооо,много яко и вери ориджинъл.
Хейтърс рулзззз. :booooomb: :booooomb: :booooomb:

Намерете си занимание!

neocide
02-12-2009, 11:35
несеКЪПИкейк, как успяваш да оставиш толкова много думи без грам смисъл? (: Яко, а... за такъв спрел тип като теб е перфектно забавление (:

И само пискаш "намерете си занимание", пък само седиш тука и се съдираш да се плюнчиш... добре, че са емотките, за да ти скрият реалното изражение на пъпчивото личице (:

hahavteen
02-12-2009, 11:38
Пускането на линкове към подобни сайтове е против правилата на форума.