PDA

View Full Version : нннннн



istinska95
02-12-2009, 10:02
хххххх

Axe_vs_Sword
02-12-2009, 11:46
Алелей, 7-ми клас. Kолко имаш по български?
Доверието се гради, не знам как точно :D на мен ми казваха разни лични работи и аз не ги издавах и така... и гледай да не ги предадеш, че тогава наистина няма да ти имат доверие и ще си го изградиш пак трудно.

Tempest
02-12-2009, 14:39
апф... не трудно, никак не се изгражда след предателство... не им се сърди за глупости... ама внимавай да не те превърнат в роб ;) въобще... от какво се оплакваш? Колкото и обезспокоително да звучи, до края на учебната година има доста време... ако поддържаш това темпо и не се драчиш за глупости, ще се приобщиш и ще ти гласуват доверие :)

Infinity
02-12-2009, 17:02
Проведи разговор с тях,за да разберат че могат да ти имат пълно доверие и съответно след това им го покажи.Също така направи,така че да не си играят с тебе като гумено патенце,защото ако постоянно си под страх-ако сега кажа това дали няма да обидя някой,,дали няма да се скараме..Значи това не е приятелство,а едно измислено от тебе нещо

TheBestFriends
02-12-2009, 20:05
какви мисли само тревожат седмокласниците днес... :?

по описанието ти хич не ми се струва, че това са ти истински приятели.. по-добре не бързай да говориш такива пресилени думи за тях.. до лятото сигурно пак ще сте се скарали

bishop
02-12-2009, 20:41
1)Тва че една компания е голяма/малка изобщо не означава че в нея ще се чувстваш добре/зле. Тва са дебилни предразсъдъци насадени до голяма степен от американските филми.
2)Тия хора очевидно не са ти приятели.
3)Какво ти пука за тъпата компания? 7ми клас си => догодина като се пръснете по различни училища и групичката ще се разпадне. Виж с кои от тях наистина искаш да продължиш да се виждаш и за напред (тези които са ти истински приятели) и заеби другите, с които и без тва няма да си имаш много вземан даване за напред.

yan4etyy
02-13-2009, 17:12
3)Какво ти пука за тъпата компания? 7ми клас си => догодина като се пръснете по различни училища и групичката ще се разпадне. Виж с кои от тях наистина искаш да продължиш да се виждаш и за напред (тези които са ти истински приятели) и заеби другите, с които и без тва няма да си имаш много вземан даване за напред.

vesSynkaa
02-13-2009, 17:18
Емии виж не тряа да си тровиш мозъка с някви глупости дали ще те зарежат.. Бъди сигурна , че няма да останете заедно колкото и да се надяваш .. Съжелявам , че ти развалям розовите мечти,но всички ще се разпръснете по различни училища и даже и кой знае дали ще се поздравявате .. Самочувствието ще им се вдигне до небете и въобще няма да са те .. Така че ся недей се тревожи кво ще стане след 5 месеца , а залегни да учиш шоту тва ти е най-важната година ..