PDA

View Full Version : 17 години разлика



alokin74
02-12-2009, 11:03
Здравейте, аз съм на 34, женен, а може би скоро разведен. Влюбен съм в 17 годишно момиче. Тя е луда по мен и аз по нея. От 1 г. имаме връзка. Възможно е съвсем скоро да се разведа с жена си (която е на моите години, красива и интелигентна) заради нея. Лудост ли е това и против ли сте такива връзки.
Всъщност преди мен, момичето за което говоря имаше приятел с година по-голям от мен и с 10 г. визуално. Някъде лятото на 2007 е питала за мнението на хората от форума относно връзката и с предходния и приятел. Прочетох всички мнения и общо взето всички бяха против. Интересно ми е дали сега ще бъде различно. Току що се регистрирах в този сайт за тийнейджъри, точно за това.

galu6a
02-12-2009, 11:06
Оичате ли се да значи трюбва да останеш с нея любовта няма граници

П.П. аз също имам голяма разлика с приятеля си повече от 5 години ,но све луди влюбени и не ни пука!Заедно сме от 7 месеца :)

alokin74
02-12-2009, 11:08
Оичате ли се да значи трюбва да останеш с нея любовта няма граници

П.П. аз също имам голяма разлика с приятеля си повече от 5 години ,но све луди влюбени и не ни пука!Заедно сме от 7 месеца :)

5 до 10 е съвсем нормално

TheRestorer
02-12-2009, 11:09
Замисли се дали си струва ...

alokin74
02-12-2009, 11:11
Замисли се дали си струва ...

прави ме щастлив. истина е, че интелектуалното ниво и интересите ни са съвсем различни, но сме винаги щастливи заедно. и аз преди време не бих повярвал, че ще ми се случи такова нещо

TheRestorer
02-12-2009, 11:17
Не съм ти на годините - два пъти + още малко си по-голям от мен, но си помисли, струва ли си да зарежеш трудно съграденото, което не само, че е и сигурно, ами да хукнеш с няква малка - точно 2 пъти по малка от теб, която няма да знаеш винаги какви ще ги върши и колко ще ти е вярна.Пък и ако смяташ, че с тийнейджър живота ще ти е по-лесен, която може и за дъщеря да ти мине или жена, интелигентна, на твоята възраст, с която живота би ти бил по лесен.Ами ако зарежеш женичката ти, и хукнеш след младата, а после те те отреже - ти си най-прецакания.Съветвам те, да си караш сигурно.

MaLkaTa_LaDy
02-12-2009, 11:17
Не сматам, че ще излезе нещо от това. Тя още дори не е озряла, камо ли да прави планове за бъдещето си с даден мъж.

hahavteen
02-12-2009, 11:20
Замисли се дали си струва ...

прави ме щастлив. истина е, че интелектуалното ниво и интересите ни са съвсем различни, но сме винаги щастливи заедно. и аз преди време не бих повярвал, че ще ми се случи такова нещо

А не мислиш ли че с времето тези разлики ще станат по-осезаеми и ще започнат да ви създават проблеми?
Не може да не си наясно че първите няколко месеца всичко е розово и си щастлив с другия каквото и да прави но по-късно започваш да виждаш нещата по-трезво. Аз не бих си рискувала брака (ако ест си щастлив с тази жена) заради моментна прищявка.
Освен това аз от 17 до сега се промених ужасно много (на близо 20 съм) така че се очаква че и това момиче не е с напълно изграден характер. Какво ще се случи ако след 1-2 години тя реши че вече не иска тази връзка и е прекалено млада за сериозно обвързване и ти останеш сам с един развод зад гърба си?
Според мен не си заслужава.
Успех
:)

plmn
02-12-2009, 11:25
Момиче на 17 едва ли знае какво иска от живота.Не е съзряла достатъчно, в това съм сигурен.А и родителите й едва ли ще са съгласни с това!Какво...като навърши 18 ще се ожените ли?Вярно е, че човек трябва да живее така както си иска и не трябва да се води по разни общоприети норми, правила и т.н., но си помисли добре...имаш съпруга.Не е като да зарежеш едно гадже за да тръгнеш с друго момиче.А и замислял ли си се, че може да ходи с теб, просто защото си и симпатичен и си материално и финансово независим.Имаш кола (предполагам), караш я наляво-надясно, водиш я по ресторанти...сега е модерно момичетата да ходят с по-големи просто защото имат какво да им предложат...не всички търсят голямата любов, по-скоро някой, който да ги забавлява.Помисли си добре, дали ще си провалиш семейството, защото един може да решиш да се върнеш при наранената си съпруга, а не е сигурно дали тя ще те приеме - друго е сигурно обаче - никога няма да е същото.

Adwokat
02-12-2009, 11:29
Та ти си на 34 , а тя на 17 не смяташ ли имате доста годинки разлика... ? а и дали си струва зарад една авантюра да се развеждаш със жена ти ? Според мене за такива връзки няма бъдеще...

alokin74
02-12-2009, 11:52
Момиче на 17 едва ли знае какво иска от живота.Не е съзряла достатъчно, в това съм сигурен.А и родителите й едва ли ще са съгласни с това!Какво...като навърши 18 ще се ожените ли?Вярно е, че човек трябва да живее така както си иска и не трябва да се води по разни общоприети норми, правила и т.н., но си помисли добре...имаш съпруга.Не е като да зарежеш едно гадже за да тръгнеш с друго момиче.А и замислял ли си се, че може да ходи с теб, просто защото си и симпатичен и си материално и финансово независим.Имаш кола (предполагам), караш я наляво-надясно, водиш я по ресторанти...сега е модерно момичетата да ходят с по-големи просто защото имат какво да им предложат...не всички търсят голямата любов, по-скоро някой, който да ги забавлява.Помисли си добре, дали ще си провалиш семейството, защото един може да решиш да се върнеш при наранената си съпруга, а не е сигурно дали тя ще те приеме - друго е сигурно обаче - никога няма да е същото.
Естествено мисля за всичко това, но тя наистина е лудо влюбена в мен. Запозна ме с родителите си почти в началото. Хората нямат нищо против до момента, дори се радват, че е с по-зрял човек, който да я насочва. Е, тя им е казала, че съм на 25. Иначе постоянно крои планове, кога да заченем дете, кога да се оженим и т.н.

Alderis
02-12-2009, 11:59
По малък съм от теб с 9г., няма да кажа нищо за възрастовата Ви разлика, щото няма да ти хареса. За разлика 6-7 години съм напълно склонен, но ако се замислиш, ти си завършвал средно образование, когато тя се е родила...можеш да си и баща...замисли се ако е твоя дъщеря как би се чувствал. Стига толкова морал...
Сега малко по мъжки...абе ти луд ли си?? Да я ч***ш само разбирам, всеки е залитал по по-млади гаджета, но да се разведеш заради нея?? Мнението ми е че ще има какво да ви свързва най-много година-две, после сам се сещаш к'ва ще е развръзката.
ПП. Ако съм на баща и, ше те изкрива с лопатата като разбера, а на нея к'во ще сторя...

girl_in_black
02-12-2009, 12:01
Винаги в началото на една връзка всичко е цветя и рози. Хората са толкова под влиянието на емоции, че могат да пренебрегнат различията помежду си.Обаче идва един момент, когато реалността започва да надделява и тогава излизат наяве всички тези различия като стават все по- очевидни и по-дразнещи.Разликата е доста голяма.Когато тя е на 20, ти ще си почти на 40-тя ще иска да се забавлява, да ходи насам-нататък-купони, дискотеки, а ти вече ще искаш по-спокоен, сигурен живот.
За мен приемливата разлика между партньорите в една връзка е максимум до 10 години.

alokin74
02-12-2009, 12:06
По малък съм от теб с 9г., няма да кажа нищо за възрастовата Ви разлика, щото няма да ти хареса. За разлика 6-7 години съм напълно склонен, но ако се замислиш, ти си завършвал средно образование, когато тя се е родила...можеш да си и баща...замисли се ако е твоя дъщеря как би се чувствал. Стига толкова морал...
Сега малко по мъжки...абе ти луд ли си?? Да я ч***ш само разбирам, всеки е залитал по по-млади гаджета, но да се разведеш заради нея?? Мнението ми е че ще има какво да ви свързва най-много година-две, после сам се сещаш к'ва ще е развръзката.
ПП. Ако съм на баща и, ше те изкрива с лопатата като разбера, а на нея к'во ще сторя...

Тя прави всичко възможно да бъде с мен, да се разведа. Аз се опитвам да мисля и да се разделя с нея, но привличането ни надделява.

alokin74
02-12-2009, 12:06
По малък съм от теб с 9г., няма да кажа нищо за възрастовата Ви разлика, щото няма да ти хареса. За разлика 6-7 години съм напълно склонен, но ако се замислиш, ти си завършвал средно образование, когато тя се е родила...можеш да си и баща...замисли се ако е твоя дъщеря как би се чувствал. Стига толкова морал...
Сега малко по мъжки...абе ти луд ли си?? Да я ч***ш само разбирам, всеки е залитал по по-млади гаджета, но да се разведеш заради нея?? Мнението ми е че ще има какво да ви свързва най-много година-две, после сам се сещаш к'ва ще е развръзката.
ПП. Ако съм на баща и, ше те изкрива с лопатата като разбера, а на нея к'во ще сторя...

Тя прави всичко възможно да бъде с мен, да се разведа. Аз се опитвам да мисля и да се разделя с нея, но привличането ни надделява.

LigLaTaa
02-12-2009, 12:11
Olee ch0vek ti vred li si :D :D :D :D

Alderis
02-12-2009, 12:18
Тя прави всичко възможно да бъде с мен, да се разведа. Аз се опитвам да мисля и да се разделя с нея, но привличането ни надделява.

Разбрах го това, но се замисли...утре като и писнеш ше те чупи и ти ше увиснеш като сопол (с извинение). Тогава ко правиш? Тя е още дете...нормално е да мисли прибързано, но пък ти си зрял човек...не можеш да си позволиш да си ирационален. Имаш си жена...ч*кай си любовницата и си живей живота...що се вкарваш във филми на които знаеш сам, че края няма да е щастлив? Сам каза че и преди теб е имала по-възрастен приятел...защо са се разделили...според мен защото допирните им точки са били точно толкова, колкото вашите в момента...

alokin74
02-12-2009, 12:18
Има още нещо. Изключително красива е, наистина уникална и невероятно сексапилна. Секса е невероятен. Не мога да си представя да я изоставя при условие и ,че ме обича така, както никоя не го е правила досега. Адски е привързана към мен. Така съм си представял любовта. И не ме използва, въпреки че би могла.
Окончателно се разделиха заради мен. Ония е бил по-умен, въпреки че не е женен и действително просто я е използвал за секс, но аз се влюбих и от 1 г. съм така, обичам я все повече. А с жена ми за това време 5 пъти се събираме и разделяме за по месец.

Alderis
02-12-2009, 12:24
Има още нещо. Изключително красива е, наистина уникална и невероятно сексапилна. Секса е невероятен. Не мога да си представя да я изоставя при условие и ,че ме обича така, както никоя не го е правила досега. Адски е привързана към мен. Така съм си представял любовта. И не ме използва, въпреки че би могла
Прочети горното ми мнение

А за това мога да направя коментар...колкото е по-красива една жена толкова повече няма да е за винаги твоя...а за секса си е секс...

alokin74
02-12-2009, 12:31
Има още нещо. Изключително красива е, наистина уникална и невероятно сексапилна. Секса е невероятен. Не мога да си представя да я изоставя при условие и ,че ме обича така, както никоя не го е правила досега. Адски е привързана към мен. Така съм си представял любовта. И не ме използва, въпреки че би могла
Прочети горното ми мнение

А за това мога да направя коментар...колкото е по-красива една жена толкова повече няма да е за винаги твоя...а за секса си е секс...

погледнато обективно, всички сте прави (всички сте против), но в мен се водят големи вътрешни борби и просто ми е невъзможно да я изоставя при условие, че чувствам любов и виждам същото в очите и.

Alderis
02-12-2009, 12:36
погледнато обективно, всички сте прави (всички сте против), но в мен се водят големи вътрешни борби и просто ми е невъзможно да я изоставя при условие, че чувствам любов и виждам същото в очите и.
Ти си знаеш най-добре. Не мога да те съдя, а и не искам...Макар че знам развръзката искрено се надявам да не съм прав...Успех.

alokin74
02-12-2009, 12:41
погледнато обективно, всички сте прави (всички сте против), но в мен се водят големи вътрешни борби и просто ми е невъзможно да я изоставя при условие, че чувствам любов и виждам същото в очите и.
Ти си знаеш най-добре. Не мога да те съдя, а и не искам...Макар че знам развръзката искрено се надявам да не съм прав...Успех.

Всъщност и аз я знам. Най-вероятно се развеждам жена си а след най-много 2-3 години съм омръзнал на момичето, което вече може да е майка и тя най-сетне започва да си търси младежи на нейните години и да ми изневерява. Има и други сценарии, но на мен този ми се струва най-вероятен. Въпреки всичко сега се обичаме

Re5peC7
02-12-2009, 13:15
Та тя не е видяла още нищо от живота!?! След няколко години какво ще правиш, като и щукне нещо друго да прави?Не знам по принцип не одобрявам такива връзки в които момичето може да ти е дъщеря, а я си представи, че ти е! Ваша си работа, ваш живот, ако е грешка ваша ще е, всеки си носи товара :)

LittlePrincess
02-12-2009, 13:17
Замисли се дали си струва ...

+1 Да не зарежеш жена си и след това и момичето да реши, че не иска да е с теб..

alokin74
02-12-2009, 13:21
Замисли се дали си струва ...

+1 Да не зарежеш жена си и след това и момичето да реши, че не иска да е с теб..

за вбъдеще всичко е възможно, но не трябва ли да се живее в настоящето. хора аз май имам голям проблем, неразрешим :)

Wrathchild
02-12-2009, 13:41
Ти какво искаш от нея? Готов ли си да я чакаш на тези години тя да стане готова да създаде собствено семейство? Та ти си бил почти пълнолетен. Не е нормално.

rusova
02-12-2009, 13:55
по добре си я зимай 17 г за една любовница.... не се филмираи прекалено много ;) ;) ;)

marjesa
02-12-2009, 14:10
Здравейте, аз съм на 34, женен, а може би скоро разведен. Влюбен съм в 17 годишно момиче. Тя е луда по мен и аз по нея. От 1 г. имаме връзка. Възможно е съвсем скоро да се разведа с жена си (която е на моите години, красива и интелигентна) заради нея. Лудост ли е това и против ли сте такива връзки.
Всъщност преди мен, момичето за което говоря имаше приятел с година по-голям от мен и с 10 г. визуално. Някъде лятото на 2007 е питала за мнението на хората от форума относно връзката и с предходния и приятел. Прочетох всички мнения и общо взето всички бяха против. Интересно ми е дали сега ще бъде различно. Току що се регистрирах в този сайт за тийнейджъри, точно за това.
Принципно за любовта няма граници. Но като си помисля ,че може да си и баща и че ще оставиш жена си .... отвращавам се

hooliganka89
02-12-2009, 14:21
По-сигорна съм,че след 2г.ще те зареже от колкото в собственото си име!Виж била съм на 17г.и аз тогава мислех,че знам какво искам от живота и че окончателно съм се находила,обаче след точно 2г.осъзнах,че нищо не съм знаела на 17г.
Разбирам,че много се обичате и времето прекарано заедно е незаменимо и прекрасно,но ти казвам с 100% сигорност,че тва ще се пукне като балон след най-много 2г.и тогава както се изразиха по-нагоре,щя увиснеш като сопол.
Не мога да повярвам,че си толкова годишен мъж,а не можеш да сметнеш 2 и 2 колко прави.
Не си ли бил на 17 бе човек?А?

Mr_Crowley
02-12-2009, 14:36
Ти или си много глупав, или си се оженил за първата срещната!!! Ти нормален ли си , ве??? Не се ли замисляш, че на тая малката сега си и интересен, защото има с кой да се фука пред съученичките си. Ами като изкара училище, ами като почне да работи...Те на жените мозъците им до 30 не увират какво искат, той с 17 годишни тръгнал да се занимава...не бях чувал за нещо по-тъпо! :-x :-x :-x

proFloras
02-12-2009, 14:46
[quote="alokin74"]Здравейте, аз съм на 34, женен, а може би скоро разведен. Влюбен съм в 17 годишно момиче. Тя е луда по мен и аз по нея. От 1 г. имаме връзка. Възможно е съвсем скоро да се разведа с жена си (която е на моите години, красива и интелигентна) заради нея. Лудост ли е това и против ли сте такива връзки.
Всъщност преди мен, момичето за което говоря имаше приятел с година по-голям от мен и с 10 г. визуално. Някъде лятото на 2007 е питала за мнението на хората от форума относно връзката и с предходния и приятел. Прочетох всички мнения и общо взето всички бяха против. Интересно ми е дали сега ще бъде различно. Току що се регистрирах в този сайт за тийнейджъри, точно за това .

valdesbg
02-12-2009, 14:55
О боже мой!

За пореден път се замислям в какъв свят живея? Да оставиш жена, къща, семейство, за една пикла на която можеш да си баща. Ама ти си за бой, не тя. Може ли да се наречеш здравомислещ мъж?

Това вашето не е любов. Написали са го по горе че тя не ти е на годините, не ти е на акъла. Сега пренебрегваш тези реплики, обаче ако се ожените или заживеете заедно ще ти изиграе много лоша шега. За един секс да изоставяш нещо градено с години... извинявай ама мислиш по зле и от брат ми, дето е 10 клас.

Проблем имаш и то много сериозен. Акъла ти не е в ред.

Само ще те класирам в категория "идиот" и ще спра да пиша в темата ти. Само ще се нервя иначе.

mynichka
02-12-2009, 15:02
аз съм твърдо против ..та тя е на 17 днес иска едно, утре друго !!

proFloras
02-12-2009, 15:02
Добре де нали казал че щял да се развежда АКО е заради момичето по добре да не го прави

VampireGirl666
02-12-2009, 15:30
По темата мога да дам един пример.Момичето е на 18,а мъжа на 39.От тази измислена любов момичето бяга от вкъщи,а мъжа се развежда със жена си,с която има 2 деца.И двете семейства са против това,но те се женят и сега имат момиченце на 2 годинки.Цялото им ежедневие се върти около скандали и противоречия.Момичето на два пъти избяга от него с детето си.Оказа се,че това не е било любов,а просто силно привличане,за което и двамата не са помислили и в момента са разведени.Детето е с майката,а бащата го вижда от време на време.
Извод:не прави неща,за които после ще съжаляваш.Ще нараниш не само себе си с действията си,но останалите около вас.Представи се че се развеждаш,жениш се за това момиче и имате дете.Нещата почват да не вървят.Тя започва да осъзнава,че е погубила живота си.И ти пак ще стигнеш до развод,но вече ще бъде по-трудно,защото ще имаш дете,което ще страда от действията ви.
Моят съвет е да си останеш със жена си и да се опиташ да върнеш любовта и първоначалната страст,която е имало между вас.Успех!

kypo
02-12-2009, 15:34
абе ти луд ли си бе? след 5 години ще си дядка и тя ще си намери друг, пък и не вярвам родителите и да разрешат нещо подобно, остави я да си намери някой на нейните години
пък и ще си съсипваш брака за неква там, и кво ще се ожениш за новата ли хаха
ей луда работа бе!

Axe_vs_Sword
02-12-2009, 15:43
Има още нещо. Изключително красива е, наистина уникална и невероятно сексапилна. Секса е невероятен.
:-o

Glorious
02-12-2009, 16:42
Нямам какво да кажа освен, че ще видиш затвора отвътре. :-x

proFloras
02-12-2009, 16:48
Хм наистина помисли много преди да оставиш жена си

nicolepcd
02-12-2009, 16:48
Еми то и да ти кажа, че не е добре тва, дето го правиш - едва ли ще спреш да се срещаш с нея... :? Ама после да не съжаляваш, защото като станеш на 40, а тя ще е млада, млада... и ще видиш как МОЖЕ БИ ще забрави, че си оставил и дом, и съпруга... :o

111111111
02-12-2009, 16:59
Ще й омръзнеш и ще те зареже.

Len4etyYyy
02-12-2009, 21:11
Moqt syvet e da produljish da si s momi4eto...6tom ne se razbirash s jena si-ostavi q...Pojivei sys malkata, i togava misli za brak,dete i t.n...Vseki ima pravo da e 6tastliv...Po dumite ti razbiram,4e tq e tvoeto 6tastie...

SunShinePearl
02-12-2009, 21:29
О боже мой!

За пореден път се замислям в какъв свят живея? Да оставиш жена, къща, семейство, за една пикла на която можеш да си баща. Ама ти си за бой, не тя. Може ли да се наречеш здравомислещ мъж?

Това вашето не е любов. Написали са го по горе че тя не ти е на годините, не ти е на акъла. Сега пренебрегваш тези реплики, обаче ако се ожените или заживеете заедно ще ти изиграе много лоша шега. За един секс да изоставяш нещо градено с години... извинявай ама мислиш по зле и от брат ми, дето е 10 клас.

Проблем имаш и то много сериозен. Акъла ти не е в ред.

Само ще те класирам в категория "идиот" и ще спра да пиша в темата ти. Само ще се нервя иначе.
+1

LiveFlower
02-12-2009, 22:24
Недей съсипва животеца на момичето!


В момента тя е в разгара на живота си,след няколко години ще й дойде акъла в главата.Тогава ще те остави,а ти ще съжаляваш за това,което си направил.Разбери,че тая нишка все някога ще се скъса,нейното мислене е едно,твоето друго,а след две-три години може би коренно различно.Както казах съсипваш и твоя живот и нейния.

Bellatrix
02-12-2009, 22:39
Ти или си много глупав, или си се оженил за първата срещната!!! Ти нормален ли си , ве??? Не се ли замисляш, че на тая малката сега си и интересен, защото има с кой да се фука пред съученичките си. Ами като изкара училище, ами като почне да работи...Те на жените мозъците им до 30 не увират какво искат, той с 17 годишни тръгнал да се занимава...не бях чувал за нещо по-тъпо! :-x :-x :-x
+1. Авторе, отчайваш ме. Все си мислех, че поне възрастните (за такъв май се броиш) имат някакъв акъл.

foxxxmulder
02-12-2009, 23:52
Здравейте, аз съм на 34, женен, а може би скоро разведен. Влюбен съм в 17 годишно момиче. Тя е луда по мен и аз по нея. От 1 г. имаме връзка. Възможно е съвсем скоро да се разведа с жена си (която е на моите години, красива и интелигентна) заради нея. Лудост ли е това и против ли сте такива връзки.
Всъщност преди мен, момичето за което говоря имаше приятел с година по-голям от мен и с 10 г. визуално. Някъде лятото на 2007 е питала за мнението на хората от форума относно връзката и с предходния и приятел. Прочетох всички мнения и общо взето всички бяха против. Интересно ми е дали сега ще бъде различно. Току що се регистрирах в този сайт за тийнейджъри, точно за това.
била е на 16 когато сте тръгнали, съответно ти на 33, е няма да осъждам това, но ще питам нещо друго. след като тя е била още дете, не че сега е кой знае колко голяма, не мислиш ли че ти си фаза в нейния живот, не се ли будиш нощем изпотен задавайки си въпроса, ами ако ме надрасне, ако един ден пожелае да види света? най-разумното би било да останеш при жена си, да верно плей ит сейф, но пък ако съпругата ти те обича, а и ти имаш чувства към нея все още, по-добре си крепи брака. пък не мислиш ли, че и за теб е фаза айде де критическата алооууу пуф паф, купи си кабриолет, подивей малко и се прибирай при жената. така де, кфо ли разбирам и аз :)

Darkkiss
02-13-2009, 01:08
Здравейте, аз съм на 34, женен, а може би скоро разведен. Влюбен съм в 17 годишно момиче. Тя е луда по мен и аз по нея. От 1 г. имаме връзка. Възможно е съвсем скоро да се разведа с жена си (която е на моите години, красива и интелигентна) заради нея. Лудост ли е това и против ли сте такива връзки.
Всъщност преди мен, момичето за което говоря имаше приятел с година по-голям от мен и с 10 г. визуално. Някъде лятото на 2007 е питала за мнението на хората от форума относно връзката и с предходния и приятел. Прочетох всички мнения и общо взето всички бяха против. Интересно ми е дали сега ще бъде различно. Току що се регистрирах в този сайт за тийнейджъри, точно за това.

ти си педофил
е на такива като тебе
трябва да им изрежат оная работа
на малки парченца без опоика...

bub1to
02-13-2009, 05:01
хахаха ти не си добре :).... Първо, настипаха такива времена че хората не се женят ей така вече.... 1 година според мен не е достатъчно време да установиш дали НАИСТИНА си готов/а да споделиш остатъка от живота си някого особено ако разликата в годините е толова фрапираща. Недей изобщо се хвали че те е представила на родителите си .... та тя е излъгала за годините разбирасе че така ще удобрят.Плюс това момичето е малко незнае на кой свят се намира а ти какво очакваш от нея?!Красива е да .... ама красиви момичета колкото искаш но обаче красотата й дали ще ти пере мръсните чорапи? Едва ли ! Влюбен? И какво толкова заобича в нея? Някого да те привлича сексуално не означава че го обичаш..... а й не си малко дете вече. Стягай се няма нищо лесно !

vesSynkaa
02-13-2009, 07:37
"Техните се радват,че е с по-зрял от нея мъж ( тя каза , че съм на 25 обаче ) " Еми как няма да се радват?8 години не са много разлика , докато 17 е направо ОГРОМНА РАЗЛИКА ! :? Та ти можеш да и бъдеш баща..Замислял ли си се как би се почувствал,ако 17-годишната ти дъщеря ходи с някой на твоите години ?Баща и ако разбере , че си на 34 сигурно ще те зарови накъде :? То нямате нищо общо освен 1 секс :? За к'во можете да си говорите?Разбиранията са ви съвсем различни,както и начина на мислене :? "Тя е лудо влюбена в мен" , то в началото всички сме лудо влюбени,но нека да се измине максимум 1 год и ще и омръзнеш , щото ще се усети , че ходи все едно с баща си .. И кво като създадете деца , примерно тя ще е на 20 , когато роди ти ще си на 37 и децата като ви станат по на 17 ти на колко ще си ? Накъв дядка :D И т'ва не ми го побира акъла , как ще зарежеш съпругата си , за да тръгнеш с 17 годишна пикла да се каже , щото пред теб тя е такава :? Човече,осъзнай се малко , бе! :?

malka_sladkka
02-13-2009, 08:03
Според мен е много,но щом се обичате какъв е проблемът? :)

HipHopBlond
02-13-2009, 08:05
Бате не виждам к'во го мислиш... Женен си и се чудш дали да избереш неква пача на 17 или да останеш с женаси.... бате застрелй се 8-) :lol:

eXxXciTeD
02-13-2009, 08:10
Сега и е времето да ходи по мъже. Ако мислиш, че ще зареже всичко за тебе и след максимум 1 година няма да има още 2-3 като тебе се лъжеш мн. жестоко. Тя ще става студентка предполагам?! Ти знаеш ли какво става там??? Успех :D

VQTUR
02-13-2009, 09:11
alokin74
Tова което ще напиша, можеби няма да ти се понрави, но аз така виждам нещата.

Ти си егоист! Защо?! Гледаш само собствената си изгода, готов си да зарежеш жената на която си се врекал във вечна вярност и любов, и то заради това да си угодиш на собствените нужди.
Ако ти поне малко я обичаше или уважаваше жена ти, нямаше да и причиниш това.
Явно мъжете никога не узряват...
Каза че с жена ти постоянно се карате и се събирате-разделяте... замислял ли си се че това може да е предизвикано от теб, от твойте изневери и глупости. Ест че жената се е видяла в чудо, с такъв ''мъж'' до себеси... пфу
Ти най-безцеремонно и без никакви огризения предаваш ЖЕНА ТИ!!!
Човече, съвземи се, знаеш ли колко мъже на твоята възраст си мечтаят да са женени и да имат семейство?!
Спри да гледаш само себе си, като пълен егоист и не разрушавай, това което имаш!

Пожелавам ти, да ти дойде акъла в главата!

alokin74
02-13-2009, 09:13
всичко ми е ясно приятелчета. ако бях на вашето а не на моето място, може би също щях да реагирам така. тези, които ме обвиняват в педофилия дълбоко се лъжат. педофилията е трайно привличане към полово незрели индивиди. тя не е такава, а много скоро ще е и пълнолетна, аз харесвам нея, не непълнолетните. за първи път ми се случва такова нещо и никога не съм се стремял към това, дори бих бягал с пълна газ от непълнолетни ако умишлено си търсих връзка или секс . за съжаление наложи ми се да събера малко информация, която никога не бях предполагал, че ще ме интересува. след 16 г., когато е с взаимно съгласие, няма проблем дори и да бях на 70. щом съм влюбен в нея със сигурност означава, че съм имал някакви проблеми с жена си, с която съм от 10 години, и по някаква причина, поради съмнение в себе си, все още нямаме деца. напрактика обаче излиза, че се развеждам с жена си заради момичето, т.к. преди нея никога не сме имали видими проблеми, сериозни противоречия или скандали, живеели сме си винаги в наподобяваща идилия среда. не ми е ясно доколко да се отдавам на момичето, доколко да и вярвам, дали да след като се разведа да гледам на нея, като на едно гадже, с което просто си прекарваме приятно или наистина да вярвам, че любовтта и е непреходна, че наистина иска семейство и деца от мен, че можем да си бъдем щастливи. междувпрочем ако ни видите заедно на улицата изобщо не бихме ви направили впечатление. изглеждаме, като съвсем нормална двойка, аз наистина съм младолик а тя може да мине и за 25. та бихте ни дали най-много 5-6 г. разлика.

vesSynkaa
02-13-2009, 09:29
Ми като сте живеели , постарай се да живеете пак , бе :? Как ме дразнят мъже като теб :? Както казаха по-горе , МИСЛИШ САМО ЗА СОБСТВЕНИЯ СИ ГЪЗ :? :? Не било педофилия , щото мацката била напълно зряла?Ти чуваш ли се кво говориш , бе идиот? :-x Пфф 100 човека се опитват да ти набият в главата , че нищо няа стане и ти пак твоето си знаеш :-x Ми като няма да ни послушаш за кво си писал тука?Няма човек , който да е "за" ! Не завиждам на жена ти и то въобще :? Ако имах мъж като теб да съм го изритала ама по най-гадния начин :-x Д*йба и шибаняка :-x 50 пъти ти казаха , че нищо няма да излезне и ти пак "ама аз я обичам" ай кат я обичаш отивай и лижи гъза и след 1 година като те зареже да не пишеш поредната тъма тема "заряза ме" :-x Пфууу мъж на 34 години , пък тъп като ГЪЗ :-x Бива бива, ама чак пък толкова не бива :-x

П.П. модераторите ми редактират някои думички , които бях употребила като "задни части" :? :x

alokin74
02-13-2009, 09:35
Ми като сте живеели , постарай се да живеете пак , бе :? Как ме дразнят мъже като теб :? Както казаха по-горе , МИСЛИШ САМО ЗА СОБСТВЕНИЯ СИ "задни части" :? :? Не било педофилия , щото мацката била напълно зряла?Ти чуваш ли се кво говориш , бе идиот? :-x Пфф 100 човека се опитват да ти набият в главата , че нищо няа стане и ти пак твоето си знаеш :-x Ми като няма да ни послушаш за кво си писал тука?Няма човек , който да е "за" ! Не завиждам на жена ти и то въобще :? Ако имах мъж като теб да съм го изритала ама по най-гадния начин :-x Д*йба и шибаняка :-x 50 пъти ти казаха , че нищо няма да излезне и ти пак "ама аз я обичам" ай кат я обичаш отивай и лижи гъза и след 1 година като те зареже да не пишеш поредната тъма тема "заряза ме" :-x Пфууу мъж на 34 години , пък тъп като "задни части" :-x Бива бива, ама чак пък толкова не бива :-x

П.П. модераторите ми редактират някои думички , които бях употребила като "задни части" :? :x

много се палиш, типично пубертетски ;)

vesSynkaa
02-13-2009, 09:42
Ама кфо няма да се паля?Не ти ли стигат 4 страници от мнения , че нищо няма да излезне и ти пак "тя е зряла" ? Имам чувството,че говоря на стенава вкъщи :? Нормално ли е на 34 , да не знаеш к'во искаш от живота ? Като те сравнявам с баща ми ( който е малко по-голям от теб ) има КОРЕННА РАЗЛИКА .. Ти ми приличаш на 16 год момче .. И недей ми казвай кой е пубертет , щото като те гледам въобще не оправдаваш 34-то си години .. Хора с доста години по-млади от теб разсъждават по по-зрял начин ( не говоря за себе си ! ) :? Ае решавай кво ще правиш и стига си занимавал хората с безмислените си проблеми..

alokin74
02-13-2009, 09:50
Ама кфо няма да се паля?Не ти ли стигат 4 страници от мнения , че нищо няма да излезне и ти пак "тя е зряла" ? Имам чувството,че говоря на стенава вкъщи :? Нормално ли е на 34 , да не знаеш к'во искаш от живота ? Като те сравнявам с баща ми ( който е малко по-голям от теб ) има КОРЕННА РАЗЛИКА .. Ти ми приличаш на 16 год момче .. И недей ми казвай кой е пубертет , щото като те гледам въобще не оправдаваш 34-то си години .. Хора с доста години по-млади от теб разсъждават по по-зрял начин ( не говоря за себе си ! ) :? Ае решавай кво ще правиш и стига си занимавал хората с безмислените си проблеми..

на някой да съм му извил врата и да съм му казал пиши по темата?! ;)

vesSynkaa
02-13-2009, 10:01
То е ясно , че ще пише .. По принцип с такива глупости поне аз не се занимавам , но тъй като имам свободно време реших да се зачета и просто като ти видях отговорите и ..Не осъзнаваш ли?Смешно е .. За съжаление не си единственият .. Има доста простаци по света .. И все пак няма да се занимавам да споря с дъртак ( за мене си такъв ) ! По-умният отстъпва , деде ( макар че тва тряа да си ти , ама .. :? ) .. Успех с МНОГО ЗРЯЛАТА ТИ МАЦКА и дано жена ти успее да се отърве от теб ..

AFT
02-13-2009, 10:09
Ще заебеш 10годишен брак, защото ТИНЕЙДЖЪРКА планува с теб да си имате дечица и семейство? Не трябва ли ти в тая ваша връзка да си зрелия? Тоест ти да можеш да прецениш кое е реално и кое не е, кое може да се случи и кое не? И сега, с ръка на сърцето ми кажи, че вярваш, че тя ще остане с теб за дълго. Всички знаем, че няма да стане. Според мен след 2-3 години адски много ще съжаляваш, защото от двата стола ще паднеш на земята много здраво, а тогава няма да имаш жена, при която да се върнеш, както вероятно си правел, когато се скараш с малката си дружка.

Re5peC7
02-13-2009, 10:09
не ми е ясно доколко да се отдавам на момичето, доколко да и вярвам, дали да след като се разведа да гледам на нея, като на едно гадже, с което просто си прекарваме приятно или наистина да вярвам, че любовтта и е непреходна, че наистина иска семейство и деца от мен, че можем да си бъдем щастливи.
Как можеш да очакваш нещо такова от момиче което е едва на 17 и не е видяло нищо от живота? Колкото и да е сериозна, тя сега навлиза в живота.Кво е видяла още? Нищо! А за теб се предполага, че на тази възраст трябва да си олегнал вече и си искаш други неща.Предполага се също че и трябва да имаш опит, да си по-мъдър от 17-18 годишните, а всъщност тая любов ти пречи да погледнеш от правилната гледна точка, а именно неутралната, въпреки всичките чувства очаква се по-сериозно и съобразено с обстоятелствата решение :)

hottie
02-13-2009, 10:22
Виж какво ако наистина не се чувсваш добре с жена си, ако няма любов вече между вас ОК разделете се, докато му е времето, защото ако си народите деца ще е по-трудно, тъй като едно дете има нужда от баща и от майка.
НО моят съвет е да НЕ бързаш да имаш деца с 17 годишното момиче, какво и да стане от тук нататък. Изчакайте поне няколко години да видите как ще се развият нещата.
В този смисъл напусни жена ти ако не я обичаш(не заради момичето) и не прибързвай със сватбите и децата с момичето. Може би ти трябва малко време несемеен живот и да видите какво ще стане.

sweetchef
02-13-2009, 11:13
Както е казано за любовта няма граници :) щом сте щастливи заедно и даржите един на друг бадете заедно :)

alokin74
02-13-2009, 14:44
Виж какво ако наистина не се чувсваш добре с жена си, ако няма любов вече между вас ОК разделете се, докато му е времето, защото ако си народите деца ще е по-трудно, тъй като едно дете има нужда от баща и от майка.
НО моят съвет е да НЕ бързаш да имаш деца с 17 годишното момиче, какво и да стане от тук нататък. Изчакайте поне няколко години да видите как ще се развият нещата.
В този смисъл напусни жена ти ако не я обичаш(не заради момичето) и не прибързвай със сватбите и децата с момичето. Може би ти трябва малко време несемеен живот и да видите какво ще стане.

отдавна мисля точно така да направя, интересно ми беше мнението на връстниците и. наистина проблема не е м/у мен и момичето а между мен и жена ми, щом съм пожелал да бъда с друга и съм влюбен съм в нея. успех на всички и не мислете, като овце. в живота всичко се случва и освен това хубаво е понякога по-малко да се разсъждава, когато става въпрос за емоции.

Mr_Crowley
02-13-2009, 14:47
Ти си изперкал... Ква любов, кви чувства, кви левове...#-o #-o #-o

sadsad
02-13-2009, 14:47
Подкрепям hottie. А и не мисля, че вие сте хората, които ще казвате какво е любов на 34 годишен мъж. Сигурно знае повече от нас, така че най - добре си знае дали е просто временна прищявка по отношение той към нея.

alokin74
02-13-2009, 15:00
То е ясно , че ще пише .. По принцип с такива глупости поне аз не се занимавам , но тъй като имам свободно време реших да се зачета и просто като ти видях отговорите и ..Не осъзнаваш ли?Смешно е .. За съжаление не си единственият .. Има доста простаци по света .. И все пак няма да се занимавам да споря с дъртак ( за мене си такъв ) ! По-умният отстъпва , деде ( макар че тва тряа да си ти , ама .. :? ) .. Успех с МНОГО ЗРЯЛАТА ТИ МАЦКА и дано жена ти успее да се отърве от теб ..

трябва да знаеш, че мъж на 34 няма нищо общо с деде и е напълно възможно някой ден да ти текат лигите по такъв, но да не можеш да го имаш, ако е малко по-умен от мен ;)

vesSynkaa
02-13-2009, 15:47
da lechko samo ;) za vseki sluchai imam akul v glavata i nqma kak da se sluchi tfa ;) poznavam se mnogo dobre i znam che nqma da stane za tfa ako shte se opitfash da me razubesjdavash zabravi :P :D ne me privlichat muje sus 17 god razlika kakto priqtelkata ti .. noo razlichni hora , razlichni ideali ;) :D

beachy_bunny
02-13-2009, 16:04
Абе ти си пълен боклук бе ...

beiho
02-13-2009, 18:40
Нямам нищо против, но защо не я оставиш да порасне още малко, все пак трябва университети тай други работи.Много си по-голям и от мен, обаче помисли малко и за нейния живот, ти си го уредил твоя, а тя едва започва да живее. Пък и да е луда по теб, е още млада и едва ли ще те обича задълго. :-o Не знам, доста е странна тази ситуация, зрял човек си и не е редно даже да искаш съвети от хлапаци, каквито сме повечето от този форум. Знам че повечето ще ти напълнят главата с глупости колко безгранична и непорочна е любовта..... но това е друг въпрос. Ех, успех, приятел !!! :P

Zaharinka
02-13-2009, 18:54
Може да си и баща :shock:

Di
02-13-2009, 19:16
ПЕДОФИЛ

sweet_bunny
02-13-2009, 21:05
Не се надявай,че някой ще те подкрепи,защото разлика от 17 години е огромна.Щом с съпругата ти не живеете добре-разделете се,но не заради 17-годишна предполагам ВСЕ ОЩЕ УЧЕНИЧКА.Както казаха вече,ти може да й бъдеш баща.Тя сега тъкмо ще става студентка.Ти вече си се устроил,завършил си си там образованието,а тя тепърва ще навлезе в реалния свят.Пред нея стои университета,купони,гаджет а,а не да гледа деца и да пере нечии дрехи.И честно,разлика от 17 години и като се има предвид,че ходите от една година си звучи леко извратено.
Ако си прочел новините си видял,че момче на 13 от Англия станало баща,смятай в такъв случай ти какъв може да си на твоята приятелка.
Но в края на краищата решението е твое :!:

naia
02-14-2009, 07:20
А бе за какво се жените като се развеждате...........егати прищявките ,ще си сърбаш надробеното!Според мен на това момиче ще си и интересен 2-3 месеца след развода или след 2-3 години вече ще те е зарязала .... според мен всичко е моминтно и няма бъдеще
Хайде поискай развод на жена си съсипи я....отиди при малолетната кучка да я почукаш и да я надуеш,а после когато се осъзнае и се изпокарате детето да тича ту при мама,ту при тате и да не е щастливо със двама родители.....

princess85
02-14-2009, 07:31
а бе ти луд ли си бе брат ако баща ми заебе майка ми за неква малка курвичка ше я навра оная на майка й в путкатаа....луд ли си..нали знаеш , че тва е само флирт..тъпак :?

krem4et0
02-14-2009, 13:20
Една вметка- на близо 24 съм и ако приятелят ми каже, че изглеждам като 25 годишна, ще го умъртвя собственоръчно. да ми дава 8 години повече от реалната възраст за мен е кръвна обида.

На един акъл сте си. Не не си изолиран случай, спокойно. Много мъже ходят с доста по-млади момичета. Някои връзки са дълги и щастливи, някои-кратки. Не разликата е проблемът. Проблемът е семейството ти. На 34, женен, с човек до себе си 10 години, повтарям: 10, трябва да си по-стабилен и по-зрял. Като си се женил къде ти е бил акълът, след като не си се чувствал истински щастлив и истински обичан? Не си се оженил по любов. Може би от ваша гледна точка е станало, защото трябва. Ок! Не си единствен на света. Нямаш деца, имотните спорове ще решите все някак и до 6 месеца ще си свободен човек с право да се жени за който си иска. Всеки греши, за това има право и на поправка. НО ако сбъркаш 2-ри път? Мислиш ли, че животът ти ще ти даде 3-ти шанс за щастлив брак, за любяща жена, за деца. За да се разведеш трябва да си сигурен, че този човек не те прави щастлив и трябва да го направиш, защото не си щастлив с него. Не защото си щастлив с друг. Разбираш ли тънкия смисъл в думите ми?

А аз като жена, ако набарам хисторито на браузъра ти ще те напусна без дори да обяснявам защо. Ебахти несериозните и незрели мъже!!!

m3talmania
02-14-2009, 13:52
Ти нали все пак занеш, че каквото и да ти казва тя е малка? Изключваме, че не я чувстваш като дъщеря. Просто ти казвам, че щом е заебала друг на твоята възраст нищо не и пречи да заебе и теб. Ако не обичаш жена си - разведете се но не я зарязвай заради това момиче, което е прекалено малко, за да осмисли какво ще загубиш Ти.

YouCantStopMe
02-14-2009, 13:55
Не знаеш какво правиш.Това да изоставиш жена си за някаква малка пикла.. Просто нямам думи.Давай,щом искаш.. но после да не съжаляваш! ( в което съм 90% сигурна )

VerryBerry
02-14-2009, 15:26
Ти нали все пак занеш, че каквото и да ти казва тя е малка? Изключваме, че не я чувстваш като дъщеря. Просто ти казвам, че щом е заебала друг на твоята възраст нищо не и пречи да заебе и теб. Ако не обичаш жена си - разведете се но не я зарязвай заради това момиче, което е прекалено малко, за да осмисли какво ще загубиш Ти.

взе ми думите от клавиатурата 8-) +1

kriminalna
02-14-2009, 15:37
Уоу,можеш да си и баща,в някои цигански семейства и дядо.. гледай си хубавата жена и на прави педофилски изпълнения...

sandre7o
02-14-2009, 18:26
Не го прави! :shock: Не зарязвай жена си ... :( До колкото разбрах нямате деца, но ако имахте пак щях да те посъветвам същото :? и въпреки това не мисля, че с въпросното момиче сте един за друг и както някой друг каза нищо не и пречи да зареже и теб като бившия си приятел ... ами тогава?! :shock:


... 17 години са много голяма разлика ... особено ако ТЯ е непълнолетна (както е в твоя случай). :(

koalka
02-14-2009, 18:35
Вие, хубаво се обичате, обаче разликата ви е наистина голяма и сигурно имате доста различни мнения по доста въпроси и на различни етапи сте от живота...Но когато човек е влюбен определено не ги мисли тия неща...
Не знам дали си струва да се развеждаш, защото тя е на 17.Кой знае какво може да й скимне, утре да се влюби в друг, но може и да не се случи.Нищо конкретно не мога да кажа, но това може да е едно увлечение и все пак си на 35, прецени сам и вземи решение.
Ти дори и да не се разведеш, сигурно няма да си щастлив с жена си, ако обичаш другото момиче, а и я лъжеш...

soul1199
02-14-2009, 19:18
spored men,ni6o nqma da se poly4i,po-dobre si ostani pri jenata,mn vi e golqma razlikata :? ta tq moje da ti mine za du6erq :shock: :?

anSsito
02-14-2009, 20:37
Какво!? :shock:
Я по - добре да се съвземаш и да не се захващаш с някаква пикла, заради която ще пропилееш всичко, което си изградил до сега (имам предвид семейството) Нали се сещаш,че с такова момиче нямаш никакво бъдеще..
Чудно ми е каква е тая, че да се захваща с мъже, които могат и да са й баща.. Ужас..

evelinka1122
02-14-2009, 20:44
твърдо ПРОТИВ!

ThereIsNoWayOut
02-14-2009, 21:40
90% съм сигурен ли , че абсолютно нищо няма да излезе от това .. накрая ти ще си най-прецакания.Нито съм ти на годините , нито на опита , но те съветвам да не рискуваш .. Ще имате страшно много спънки .. Мислил ли си какво ще е мнението на родителите на това момиче за теб ? Та ти ще си набор на баща й сигурно ..Не е редно като цяло .. Знам че за любовта граници няма , но това някак си е странно , дори извратено .. Представи си , ако случайно нещата се получат , когати ти си на 60 тя ще е на 40 . 60 години си е вече трета възраст .. докато 40 си е почти млад и жизнен човек ..
Наистина не мисля , че това е правилния вариант ..

пп . Може ли да те питам , понеже не останах съвсем сигурен , но ти изневерял ли си на жена си с това момиче ... Ако си , ми е супер странно да изневериш на жена си със непълнолетна .. Още повече какво трябва да е едно 17 годишно момиче да прави афери със 34 годишен СЕМЕЕН мъж !?!? До тук ли я докарахме ?

adrenal1n
02-14-2009, 21:42
Остави я да си изживее живота нормално и да опита от студентския живот със своите връстници :) Гледай си жената и обичай нея ;)

mitternacht
02-14-2009, 22:49
:)
Абе, принципно не можем да ви се месим, всеки е свободен да си чупи главата по какъвто начин намери за добре.
Според мене, тая връзка надали ще е сред най-перспективните, но пък... тя сама е избрала да е с тебе, не я караш на сила.Тъй и тъй си затънал толкова, може да пробваш и с майка и, ако е симпатична, кой знае... 8)

Честно казано ви се чудя на такива.Аз ако можех, изобщо нямаше да се откажа от някоя 30на годишна жена, за 17 годишна незряла пуберка.Къде ти... зрелостта, интелекта... А пък доста от 30на годишните мъже ходят с тийнки.Иначе казано-дай си съпругата, гепи която наборка искаш.Трампа.

deFakto
02-15-2009, 12:12
A e пич с две думи казано, става ти патката от нея маина .. ще я праснеш 2 месеца и ще почне да ти говори за тиинеиджърски филми, и ще ти писне. Както казваш сам нямате обши интереси, което е абсолютно нормално в случая . Супер прозрачен е факта, че те привлича само визуално маина,праскаи я без да се развеждаш и ще излезнеш чист от цялата ситуация ...

StayFly
02-15-2009, 15:33
Разбирам 4-7 год разлика, ама 17 !!!
Само се замисли........ тва момиче може да ти бъде дъщеря.
Явно имаш някакъв проблем, щом се разделяш със зряла жена, предполагам постигнала нещо в живота, заради някакво хлапе.