PDA

View Full Version : Отслабване с фолио



nesuni
02-12-2009, 12:04
Здравейте!!!значи почнала съм една диета но за 8 март трябва малко да се стопя и затова искам да ускоря ефекта на отслабване с фолио......ако някой е пробвал или е чувал нещо..... :oops: ааааа и може ли да ми кажете как се слага :oops: :oops:

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

SoFarSoG00d
02-12-2009, 12:06
Така,не знам за какво фолио става въпрос,може би имаш предвид да увиеш найлон или да носиш специален запарващ клин по време на спорт,ако искаш да имат ефект,трябва да спортуваш поне по 1 4ас,с едно от гореспоменатите неща,аз лично съм пробвала със специален клин и има голям ефект.

Wrathchild
02-12-2009, 12:44
Нещо подобно. Увива се с фолио, отгоре се слага чорапогащник, с цел изгаряне на повече мазнини.

galu6a
02-12-2009, 15:34
Дам.. и аз го знам тоя трик ама нз колко действа :)

shell
02-12-2009, 15:41
не съм го опитвала,но съм много навита и предполагам,че ще има добър ефект :) успех

SoFarSoG00d
02-12-2009, 15:42
Действа,ама трябва да го правиш докато спортуваш,най-вече помага при каране на колело или вело,също така и коремни преси,дори е полезно за кожата,но трябват наистина доста движения.

BoCupycake
02-12-2009, 15:57
Внимавай да не се дехидратираш.

SoFarSoG00d
02-12-2009, 15:59
Внимавай да не се дехидратираш.
Има такава опасност,затова течностите трябва да са над 2.5 литра.

nesuni
02-12-2009, 17:47
ms na vsi4kiiii :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) a ima li zn kakfo filio-bezcvetno ili ot drugoto

cherrypezz
02-12-2009, 18:59
Еми безцветно естествено.Такова найлоново :-D

Аз съм пробвала но беше 1-2 пъти и се отказах,защото съм мързел,но иначе знам,че има ефект.

SoFarSoG00d
02-12-2009, 19:17
То е доста неприятно,аз цял месец го ползвах :)

pinki
02-12-2009, 19:18
И аз съм опитвала. Абе аз направо си спортувах така какво съм опитвала 8-) Дам с кесии си увивах краката,стомаха и гърба и като тръгна да бягам шумя :lol: МН е куриозно ама кво да се прави принуждава се човек :oops: Та имаше ефект да и то голям :P

TheNewReligion
02-12-2009, 19:25
Потиш се повече => премахваш вода, не мазнини.

cherrypezz
02-12-2009, 20:22
И после е едно лепкаво.... :-D
А май е вярно (вярно ли е?),че ако се намажеш с някакъв стягащ крем или нещо такова и върху него сложиш найлона има по-голям ефект.

diva4e92
02-12-2009, 20:26
Действа,ама трябва да го правиш докато спортуваш,най-вече помага при каране на колело или вело,също така и коремни преси,дори е полезно за кожата,но трябват наистина доста движения.
Действа ли това фолио в комбинация с коремни преси... ? (останах с впечатление, че знаиш за това се обърнах към теб :) )

nesuni
02-13-2009, 08:38
И аз съм опитвала. Абе аз направо си спортувах така какво съм опитвала 8-) Дам с кесии си увивах краката,стомаха и гърба и като тръгна да бягам шумя :lol: МН е куриозно ама кво да се прави принуждава се човек :oops: Та имаше ефект да и то голям :P дааа аз спортувам.....но нз защо няма ефект :-x а да кажем че ям много-не ям 8-) еми ще опитваме с диетка и найлончета пък да видим......благодаря на всички :-) :-)

Terorist
02-13-2009, 08:47
Не е ли адски гнусно да го правите това. Ако някой иска да се готви в собствен сос да иде при някой канибал за консултация, може и консумация.
Може и този метод да има бързо действие, но със сигурност то не винаги е полезно. Слагането на найлон на корема, а съответно и на кръста е доста опасно, а защо - сами си отговорете.

П.С.: Ако някой е решил да го праи това чудо е добре да пие по ПОНЕ 3 литра вода на ден

Dundy
02-13-2009, 09:26
ами според мен сякакви найлони и фолиота не са въобще добра идея,защото така само се обезводнявате.Просто си яжте и спортувайте и пак ще има ефект,но това с найлоните не помага(и от личен опит казвам)

girl4eety
02-13-2009, 09:33
:o ne mi zv4u hybavo

Dind0r
02-18-2009, 19:30
да става :) вземи обикновено прозрачно фолио и си увий корема и бедрата , отгоре си облечи анцунг и започни да си правиш упражненията .. след като го махнеш обаче трябва веднага да се изкъпеш :)

Kris4oy
02-18-2009, 19:56
Потиш се повече => премахваш вода, не мазнини.


:razz: :razz: :razz: Глупостии! Каот се потиш изгаряш мазнините! :razz:

kuklichka_bg
02-19-2009, 14:57
ако имаш целулит помага :P аз ветаги се увивам като си правя упражненията по ефективно ми се вижа и така хем се маха задържаната от организмът вода
Писна ви да гледам как навсякъде пише наливай се с 3 литра вода
и после се оплакввате отподути стомаси оффф отплеснах се от темата както и да е

Sissy90
02-19-2009, 17:51
Потиш се повече => премахваш вода, не мазнини.


:razz: :razz: :razz: Глупостии! Каот се потиш изгаряш мазнините! :razz:
Биологията за нищо я нямате... При потене се отделят вода и соли, но не и мазнини.
Не знам какъв ефект може да има това нещо, но ми се струва супер неприятно - на мен даже като съм с тениска, понякога ми става горещо и ми е супер изнервящо, пък ако съм увита с найлон.... Ужас!

hardball
02-19-2009, 19:20
Мене не ми беше неприятно, днес го пробвах тоя номер, мисля да се пробвам в по- продължителен период от време какво ще стане. А за водата- и без това пия по 3-4 литра, не мисля, че е проблем.

За момичето дето говореше за подути стомаси- коремът се подува от натрия, т.е. много солено или от газирани напитки. Как се изчиства излишния натрий? С вода. От водата няма да ти се подуе коремът, ако се нагълташ като патица ще я изпикаеш след половин- един час.
+ това кожата става много по- мека и еластична ако редовно пиеш по повечко вода :Р

Slavkata
09-01-2010, 13:08
начи има няколко задължителни праBила 1.тичайте cутрин НА ГЛАДНО! 2.не яжте нищо cлед 19 и 30 и е желателно Bечерята Bи да cе cъcтои от нещо по-леко(cъщо така може и 1-2 банана или ябълки,защото много заcищат) и другото го знаете избягBате cладко и храни богати на мазнини,ако добаBите и още нещо към тичането ще е добре(аз ходех на фитнеc и така cBалих 4 кг през зимата,но започнах да тренирам за маcа качих около 12 кг но тоBа е друга тема) а за фолиото cъм чуBал че е опаcно за кожата но не мога да кажа cъc cигурноcт напоcледък като хода да потичам cлагам но не ходя редоBно :) Bие cи решаBате и ако можете не яжте бял хляб.
НадяBам cе да cъм бил полезен :)

Bukmopu
09-01-2010, 14:06
Докъде са готови да стигнат хората само... :-o
Мисля,че правилно прочетох,че до март месец трябва да отслабнеш...Мацка,освен ако нямаш намерение да сваляш 50-60 кила,времето е напълно достатъчно да си отслабнеш по `старомодния` начин-спорт и диетка.За какво ти е да я практикуваш тая глупост с фолиото,при положение,че може да се дехидратираш,да не говориме,че така се премахва водата от организма,не се изгарят мазнини.Тоест колкото и да свалиш и дори и цифрата на кантара да е микроскопична,това няма да са реално свалени килограми,а просто `изцедената` от организма вода.Повярвай ми,от опит говоря.
По-добре увеличи тренировката си с няколко минути вместо да се омотаваш цялата като някаква будала...резултата ще е същия.
:-o

SummerMakesMeHappy
09-01-2010, 14:17
Докъде са готови да стигнат хората само... :-o
Мисля,че правилно прочетох,че до март месец трябва да отслабнеш...Мацка,освен ако нямаш намерение да сваляш 50-60 кила,..
:-o


Аз пък си мисля , че темата е от 2009 и вече ги е свалила :wink: