PDA

View Full Version : Сама .. !



Зайо*Байо
02-12-2009, 13:07
Кога ще си имам някой до мене , бее .. омръзна ми .. никога не съм имала гадже .. като гледам другите двойки и ми става супер гадно :cry: :cry: :cry:

sexa_na_kompleksa
02-12-2009, 13:40
И твоето време ще дойде. ; ) Не го мисли. Усмихни се на живота, за да ти се усмихне и той. : ) Ако само се самосъжаляваш, нищо добро няма да видиш. : )

Hurtmore
02-12-2009, 13:40
разбирам те идеално, и аз бях писала подобна тема... може да не вярваш, ама нещата ще се оправят, знам колко е кофти всички да са щастливи с гаджетата си, а ти да стоиш отстрани... кофти е, ама не се притеснявай и за теб ще се появи подходящия колкото и да не вярваш (:

Зайо*Байо
02-12-2009, 13:58
може .. но няма да стане скоро :cry: :cry:

3oPuTy
02-12-2009, 14:00
А на колко години си?! :-o

scyLLa
02-12-2009, 14:01
Ми като искаш момче недей да седиш по форуми а ходи да си намериш

Re5peC7
02-12-2009, 14:03
мъничко си сигурно..спокойно зайко байко и твоето време ще дойде..трудно ти е да повярваш сега, но е така. Опитай се да не мислиш толкова за това, че така времето минава по-бавно :)

LittlePrincess
02-12-2009, 14:05
Има време! :)

TheRestorer
02-12-2009, 14:07
Не са ти опряли пищак във врата, че да мрънкаш.Време.Търпение.

Hurtmore
02-12-2009, 14:17
може .. но няма да стане скоро :cry: :cry:
споко бе, недей се сдухва, и аз бях така, ама рано или късно спира да ти пука, просто помисли колко положителни страни има тва да си сам, да си правиш квото искаш, а и да бтв на колко си?

Зайо*Байо
02-12-2009, 14:26
мъничка съм :( на 14

ivcheto0o
02-12-2009, 14:31
naistina si mani4ka za si4ko si ima vreme :) ne gubi nadejda i togava kogato nai malko o4akwa6 jiwota 6e ti podnese iznenada :) :-)

Hurtmore
02-12-2009, 14:36
е, ти пък, на 14 си, има тооооооооолкова много време, излез малко навънка, срещни се с приятелки, отиди на шопинг(като бях в същото положение само това ме разведряваше ;d), гледай някой як филм.. недей да мислиш само за това, няма смисъл. Както казах - има ТОООООЛКОВА много време, ще срещнеш твоят човек (:

Slawi92
02-12-2009, 14:40
Za vseki vlak si ima putnici!!!

Hilary_
02-12-2009, 14:42
На 14 и си седнала да се оплакваш... :? :? Яяя изчакай малко... има още години да узряваш за къде бързаш... :?

Hilary_
02-12-2009, 14:42
На 14 и си седнала да се оплакваш... :? :? Яяя изчакай малко... има още години да узряваш за къде бързаш... :?

Mr_Crowley
02-12-2009, 15:18
Ти нормална ли си??? Ко ти пука за другите, ве! 8) 8) 8)

Hurtmore
02-12-2009, 15:37
Иии кво? И аз съм на 14, момче пък и аз имам такива мисли в главата :x Защото всички момичета от моя клас дет ми се натискат са некви скапани к***и и то неможе да се намери свестна... то така човек се отчайва :x Според мен е по-добре от рано... все пак много други го правят.. но явно при някои става по-късно :) Все пак... за да се намери човек който ти обичаш както и той теб иска време :)
То и при мен е горе-долу същото, повечето дето ме харесват са някакви пълни идиоти... "бройкаджии" блах, и все пак не тряа се отчайваме, рано или късно ще се намери подходящия/тата ;d (:

Punisherrr
02-12-2009, 16:01
мъничка съм :( на 14

Отговора на ''защо си нямам гадже...кога ще си имам...дали ще си имам? '' се крие точно в това ти изкаване тук! ;)
И аз на 14 си мислех,че ще остана стара мома.
Ще ти се случи без изобщо да си го очаквала повярвай. И набързо ще дотичаш да направиш тема ''Лелелее колко съм щастливаа'' 8-) еххх детска ни радост..шерни бонбонки..
Не се шашкайте бе ...едни нищожни 14 годинки си изживяла...те първа се почва... :D

angelcheeee_93
02-12-2009, 16:01
ти сама каза,че си малка.За всичко си има време.Къде си още на 14 да мислиш за гаджета :D е да хубаво е да имаш човек до себе си,но и твоят ред ще дойде,не бързай!

mynichka
02-12-2009, 16:03
мъничка съм :( на 14
еее ..чакай ще дойде и твоят ред

valdesbg
02-12-2009, 16:29
Hehehe ще дойде и твоето време. Аз на 14 ходих да целя с прашка по врабците и хич не съм си и мисли за момичета :Р

meryty
02-12-2009, 16:47
xhaxhxhaxh spoxxx e sladur;] ima wreme:) ne se otchaiwai;]

Axe_vs_Sword
02-12-2009, 17:02
Още си ДЕТЕ

kypo
02-12-2009, 17:07
Hehehe ще дойде и твоето време. Аз на 14 ходих да целя с прашка по врабците и хич не съм си и мисли за момичета :Р
и тя ходи с прашка 8-)

Hurtmore
02-12-2009, 17:13
е, като почнете всички дете е, малка си, не знам си кво, нормално е на 14 да си мисли за момчета :-D

kukli4kata001
02-12-2009, 17:34
ох и аз съм така,пък и аз съм на 14...ама съм напълно съгласна с това,че има време и винаги си го повтарям..просто щом сега не ми е времето значи ще е после..затова не мисля толкова много за тва,преживява се.ИМА ВРЕМЕ ЗА ВСИЧКО :) :) :)

My6mYLka
02-12-2009, 17:39
хахах спокоо ме момее :D когато най малко очакваш ще стане всичко :-: някои ще ти дочука на вратата :D

Abigoria
02-12-2009, 19:01
Като видях на авторката ника ми се приядоха царевични пръчици :>

Зайо*Байо
02-12-2009, 19:26
Като видях на авторката ника ми се приядоха царевични пръчици :>
Айдее безплатно Зайо Байо .. аз черпа :lol:

Sensuality
02-12-2009, 19:30
Хаха спокойно ,любовта идва когато най малко я очакваш ; )

yahhooo
02-12-2009, 19:30
Дай пик па после ще му мислим :oops:

beachy_bunny
02-12-2009, 19:41
Хх защо всички казвате , че е малка , за да и олекне ли ... не е от най-малките ... аз като бях на 14 си хванах първия сериозен приятел и ходихме около година и нещо ... , но това е друг въпрос ... знаеш ли какво направи за 14 ... миналата година като бях сама направих така ... :
Не излязах цял ден от вкъщи .
Не висях на компа ... или пък поне ако висях не влизах в скайп ,защото се депресирвах от тъпото " Обичам те миличкоо "
Не гледах ТВ дори и новините ... , защото даваха , че на едиси кой площад се сабрали 4968583 двойки и се изяли да се мляскат ...
Пуснах си филма " КОЛИ "
Като ми до теже .. се наревах едно хубаво , за всичко което ме беше ядосало през седмицата ...
Легнах си ... а и през деня се тъпчех със всякакви неща най-вече шоколад ... и така намразих глупавия празник ... Тази година имам с кой да го празнувам , но не искам ... тъпо е ... :-) :-) Успех ...

tItEufFf
02-12-2009, 19:53
И аз не съм имала..
Ама аз си чакам принца...

Hurtmore
02-12-2009, 20:03
предлагам да "отпразнуваме великолепния празник" св. вaзелин с масово ядене на зрънчо Зайо Байо.. (:

Kostadin_682
02-12-2009, 20:48
на 14 без гадже... айде стига бе не мога да го повярвам... :shock: ... детински изторий :?

imfamous
02-13-2009, 18:26
Каквото и да става не се влюбвай едно на ръка ,а другото е,че да за всеки си има някой човек до него обаче наистина си много малка може би ,за да го срещнеш.Сега е времето да се посветиш изцяло на приятелите си и на свободата си и да си правиш каквото си искаш :)

Presley
02-13-2009, 18:29
Е как няма да ти става гадно като си эавистлива ? Недей така,че ще остарееш преждевременно.
П.С - Дано не те стигненякой ИСТИНСКИ проблем,че не энам как ще го понесеш.

vesSynkaa
02-13-2009, 18:34
Не е завистлива просто всички филми завършват с такива хубави краища , че те вкарват в някви мечтии 8-) Спокойно,ще срещнеш момчето за теб,но просто излизай повечко .. Момчетата не се срещат в скайп [ макар чее много 2ки в днешно време се запознават именно там 8-) ]..Илизай,забавлявай се с приятелки и в накой слънчев ден,без дори и да очакваш ще срещнеш и ти любовта ;)

Presley
02-13-2009, 18:36
Не е завистлива просто всички филми завършват с такива хубави краища , че те вкарват в някви мечтии 8-) Спокойно,ще срещнеш момчето за теб,но просто излизай повечко .. Момчетата не се срещат в скайп [ макар чее много 2ки в днешно време се запознават именно там 8-) ]..Илизай,забавлявай се с приятелки и в накой слънчев ден,без дори и да очакваш ще срещнеш и ти любовта ;)
Не е нужно да коментираш моя коментар.
И е малко кофти сама да си противоречиш.

MartyParty
02-13-2009, 18:37
Сама,самотна..две различни по значение думи.Какво те интересуват другите?Гледай ти да си щастлива сама за себе си.Завистта ти е позвалена-на всички ни е.Идва време в което просто ти писва и забелязваш други хора по един определен начин.Като опора,като начин да се развиваш,като стълбица по която да вървиш,като някого за когото да се грижиш.Просто е и винаги е по-близо отколкото си мислиш.

vesSynkaa
02-13-2009, 18:41
Не е завистлива просто всички филми завършват с такива хубави краища , че те вкарват в някви мечтии 8-) Спокойно,ще срещнеш момчето за теб,но просто излизай повечко .. Момчетата не се срещат в скайп [ макар чее много 2ки в днешно време се запознават именно там 8-) ]..Илизай,забавлявай се с приятелки и в накой слънчев ден,без дори и да очакваш ще срещнеш и ти любовта ;)
Не е нужно да коментираш моя коментар.
И е малко кофти сама да си противоречиш.

Човек,казвам истината , тва че на теб не ти харесва е твой проблем ;) Ай не се вкарвай в некви филми ,а?

Presley
02-13-2009, 18:46
Не е завистлива просто всички филми завършват с такива хубави краища , че те вкарват в някви мечтии 8-) Спокойно,ще срещнеш момчето за теб,но просто излизай повечко .. Момчетата не се срещат в скайп [ макар чее много 2ки в днешно време се запознават именно там 8-) ]..Илизай,забавлявай се с приятелки и в накой слънчев ден,без дори и да очакваш ще срещнеш и ти любовта ;)
Не е нужно да коментираш моя коментар.
И е малко кофти сама да си противоречиш.

Човек,казвам истината , тва че на теб не ти харесва е твой проблем ;) Ай не се вкарвай в некви филми ,а?
Пи-пи-пи-пи
Я елате пиленцаааааа

yahhooo
02-14-2009, 10:57
Хубава си, но си малка :)

Hilary_
02-14-2009, 12:35
На 14 и си седнала да се оплакваш... :? :? Яяя изчакай малко... има още години да узряваш за къде бързаш... :?

Иии кво? И аз съм на 14, момче пък и аз имам такива мисли в главата :x Защото всички момичета от моя клас дет ми се натискат са некви скапани к***и и то неможе да се намери свестна... то така човек се отчайва :x Според мен е по-добре от рано... все пак много други го правят.. но явно при някои става по-късно :) Все пак... за да се намери човек който ти обичаш както и той теб иска време :)
иии какво като го правят много други... :? :? Ебати логиката честно... :razz: ай са понеже сички други имат гадже айде и вие на по 14 даже за да сте по напред се изч*кайте... (както правят другите)... :? Кое му е по добре от по рано не разбрах... това да страдаш..да се мъчиш за някой... :? Първата любов е сладка...а всичко след нея се повтаря... :? :? Надали искаш на 14 да ти разбият сърцето... и после седи и се надявай за друга любов... :? :?

mechtaq_za_teb
02-14-2009, 12:48
Ехх, и ти ще си хванеш гадже! :) Още си само на 14, има време! :)

mickelangelo
02-14-2009, 13:14
Кога ще си имам някой до мене , бее .. омръзна ми .. никога не съм имала гадже .. като гледам другите двойки и ми става супер гадно :cry: :cry: :cry:

когато спреш да търсиш ...

BaiToq
02-14-2009, 17:39
мъничка съм :( на 14
:razz: :razz: :razz:

psycho13
02-14-2009, 17:45
Абе за кво са ти само излишни ядове? :?

MiLeNcHeToO
02-14-2009, 20:43
на 14 без гадже... айде стига бе не мога да го повярвам... :shock: ... детински изторий :?

Абе детински недетински за момичето си е проблем...
изторий ?!?! малии ти нов български ще измислиш :razz: :lol:

П.Т. Споко и ти ще си намериш приятел, не се притеснявай и отчайвай. Както казват за всеки си влак си има пътници. Още си малка, има време, тепърва ще се срещаш и запознаваш най-различни момчета. Успех и горе главата. :)

LiL_MeoW
02-14-2009, 20:45
не се впрягаи еййй ... аз като имам приятел кво ... да не мислиш че се е сетил за мен днес ..... 14 февруари и даже не ми се обади

vlubeno_momi4e***
02-18-2009, 21:11
За всичко си има време. Точно когато най малко очакваш..тогава ще срещнеш любовта. :)

soul1199
02-19-2009, 08:47
е, ти пък, на 14 си, има тооооооооолкова много време, излез малко навънка, срещни се с приятелки, отиди на шопинг(като бях в същото положение само това ме разведряваше ;d), гледай някой як филм.. недей да мислиш само за това, няма смисъл. Както казах - има ТОООООЛКОВА много време, ще срещнеш твоят човек (:

evelinka1122
02-19-2009, 10:02
ох миличката... :( не се притеснявай... всико с времето си.... всеки си има своята половинка на този свят... вярвай че и твоя ще те срещне някой ден!!! :-) прекраско знам как се чувстваш... защото до преди 2 месеца и аз бях тка, но уви и на моята улица огря слънце.... горе главата :-)

GossipGirl89
02-19-2009, 10:07
И аз бях така до скоро, но едно приятелче ме накара да се замисля колко предимства има това да си без гадже - е вярно, кофти е в студените зимни нощи да си лягаш сам, кофти е и да гледаш влюбени двойки около теб и ти се иска някой и теб да те обича така, но всичко идва с времето си - за всеки влак си има пътници така че не съжалявай, че си сама и изобщо не го мисли... Не се вайкай и не се отчайвай, защото колкото повече се напрягаш да го мислиш толкова повече не става нищо... Не насилвай нещата - любовта идва тогава, когато най-малко очакваме, нали знаеш ;) Излизай с приятели, забавлявай се - сега ти е времето - после цяяял живот ще си влюбена, че чак ще ти писне :D

napalm
02-20-2009, 00:05
Кога ще си имам някой до мене , бее .. омръзна ми .. никога не съм имала гадже .. като гледам другите двойки и ми става супер гадно :cry: :cry: :cry: И Аз. И на мен. :( :-)

Pliok0019
02-20-2009, 09:06
Решението не е свързано със самосъжаление. Би трябвало да опиташ да излизаш с повече момчета, да имаш повече социални контакти...

mozyk
02-21-2009, 16:52
Кога ще си имам някой до мене , бее .. омръзна ми .. никога не съм имала гадже .. като гледам другите двойки и ми става супер гадно :cry: :cry: :cry: ООООО НА БАТИ ЗАЙЧЕТО. НЯМА ДА ПЛАЧКАШ ЗАЙЧЕ МЪНИЧКО, ЕЛА ДА ТЕ ГУШНА МИЛИЧКО. :-)