PDA

View Full Version : ....любов - истина или не?



zesoares
02-12-2009, 13:28
zna4i xora 4eta temi vav foruma i izliza 4e vsi4ki momi4eta si imate gotini gajeta si prekarvate super qko obi4ate go obi4ani ste .....naprao jiveiite kato v edna prikazka :D :D ,i se 4udq tolkova li ste tapi ?(nedeite se obijda nqmam ni6to li4no)za6to si mislite 4e vinagi gajeto vi obi4a ?za6toto go kazva????? :-o :-o tova 4e te obi4a nqkoi trqbva da se dokaje a ne prosto kaje!!! i ako ne ste razbrali pove4eto mom4eta iskat momi4etata za da se fukat pred priatelite si ili samo zaradi gubavto i dupe ,golemite gardi , i xubavite svi**i... i qkia sex!!! (tova go kazvam ot li4en opit ...kogato sam v bg gledam vsi4kite mi fr si imat gajeta i kogato sa s tqx da im govorq xubavi ne6ta kolko q obi4at i tei sa tolkova tapi i gi vqrvat.......no kogato sme samo mom4eta ni kazvat 4e q ima samo za legloto (tq mu praela vsi4ko eroti4ni fantazii istinski :grin: :grin: ).


(bez tapi mneniq i podigravki ....i sorry 4e pi6a na bg-english no nqmam kirilica)

т.7 от правилата
хоти

BlueCat
02-12-2009, 13:31
Твоите приятели явно са простаци и явно с други хора не контактуваш. Има си исвестни момчета, който са доказали не веднъж, че наистина обичат момичето, което е с тях.

alokin74
02-12-2009, 13:32
прав си пич :)

zesoares
02-12-2009, 13:37
Твоите приятели явно са простаци и явно с други хора не контактуваш. Има си исвестни момчета, който са доказали не веднъж, че наистина обичат момичето, което е с тях.




:-D :-D :-D :-D xaxa da kajem 4e dosta lesno komunikuvam s drugi xora ...(glavno momi4eta) i dosega sam se zapoznaval s dosta golqma broika i samo 1 ili 2 ot tqx ne sa takiva kakto gi opisax po nagore .... i moite fr ne sa tapi, tapi sa tezi momi4eta 4e ne vijdat istinata :)

Slawi92
02-12-2009, 13:38
:shock: :o :o
1 koi ti kaza che e samo na dumi pri mene i dvamata sme si dokazali ne edin i dva puti
2 zashto reshi che sa ni samo za fukane zaradi guza cici seks ... emi ne nito se fukam i she ti kaja che moita ne e s nai qkite dupeta ne e gadno ama ne i perfektno puk ne mi puka obicham q ne sme pravili seks oshte a sme zaedno ot 4 meseca i ne sum go iskal ot neq kogato tq reshi ne sum s neq zaradi tova s neq sum zaradi vutreshnata krasota
3 NE SLAGAI VSICHKI POD OBSHT ZNAMENATEL!!! che i mnogo koito sa samo za ebaneto i t.n. da ama ima i dosta izklucheniq!!!
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Зайо*Байо
02-12-2009, 13:39
и момичетат и момчетата са тъпи :lol:

zesoares
02-12-2009, 13:43
:shock: :o :o
1 koi ti kaza che e samo na dumi pri mene i dvamata sme si dokazali ne edin i dva puti
2 zashto reshi che sa ni samo za fukane zaradi guza cici seks ... emi ne nito se fukam i she ti kaja che moita ne e s nai qkite dupeta ne e gadno ama ne i perfektno puk ne mi puka obicham q ne sme pravili seks oshte a sme zaedno ot 4 meseca i ne sum go iskal ot neq kogato tq reshi ne sum s neq zaradi tova s neq sum zaradi vutreshnata krasota
3 NE SLAGAI VSICHKI POD OBSHT ZNAMENATEL!!! che i mnogo koito sa samo za ebaneto i t.n. da ama ima i dosta izklucheniq!!!
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)



:P :P :P :P :P brao ve 4ovek i ti tvoita priatelka ne ste vav 99% tezi koito opisax a v tezi 1% xora za koito ni6to ne spomenax......i slagam na edin kantar vsi4ki za6toto edno 95% ot momi4etata sa takiva(kvito gi opisax po nafore) ako tvoita priatelka e v tezi 5% kasmetliq si
:)

BlueCat
02-12-2009, 13:49
Твоите приятели явно са простаци и явно с други хора не контактуваш. Има си исвестни момчета, който са доказали не веднъж, че наистина обичат момичето, което е с тях.




:-D :-D :-D :-D xaxa da kajem 4e dosta lesno komunikuvam s drugi xora ...(glavno momi4eta) i dosega sam se zapoznaval s dosta golqma broika i samo 1 ili 2 ot tqx ne sa takiva kakto gi opisax po nagore .... i moite fr ne sa tapi, tapi sa tezi momi4eta 4e ne vijdat istinata :)

Хаха, още веднъж не ме разбират правилно. Първо не казах, че приятелите ти са тъпи. Второ не ме засяга дали можеш да контактуваш или не. Трето ще кажа, че гаджетата на приятелките ми, не всички естествено, но голяма част от тях не отговарят на описанието, което си дал.

Tempest
02-12-2009, 13:57
доколкото знам думата "всички" обобщава голяма група от хора, включваща... всички о.О един вид слагаш под общ знаменател, не се оправдавай ;)
естествено, че не всички сме материалисти.... аз не обръщам голямо внимание на външния вид... по-скоро ще тръгна с някое момиче, защото знам, че тя ме обича и знам, че съм сигурен в чувствата си... а не с първата повлекана, срещната на улицата... вярно - тия с привлекателните задни части ме привличат... слабост са ми сини очи, също и права черна коса... ама това са подробности и не бих тръгнал с момиче само заради външния вид...

mynichka
02-12-2009, 14:04
напротив..не си прав :x

kypo
02-12-2009, 14:12
абе не е верно, защото понякога просто една прегръдка от човека който те обича в труден момент е много по-хубава от какъвто и да е секс или каквото и да е било!

Mr_Crowley
02-12-2009, 14:16
Оф, вземи на първо време да се понаучиш да пишеш на кирилица...останалото после :-x :-x :-x

Tempest
02-12-2009, 14:21
не стига, че се извини, ами пак викаш... и пиши по темата :?

да допълня (за да не е изцяло извън темата) - изключенията по принцип са прекалено малко... но се отличават от остатъка... ако и това не си забелязал, не знам :(

valdesbg
02-12-2009, 15:11
Авторче, почваш да ми лазиш по нервите. ЩЕ ти го кажа директно - Никой не ти е виновен че дружиш с курви! НЕ си прави изводите на базата на твоето мизерно обкръжение. Колко лесно "komunikuva6" с хората си личи от километри. (даже не знам какво значи думата комуникувам)

Та още с директните работи:

Момичетата се държат с теб така както им позволиш. Така че замисли се над себе си и виж къде ти е огромната грешка. Аз няма да ти подксажа, просто защото не заслужаваш и си ми антипатичен.

Punisherrr
02-12-2009, 15:25
Хаха на някой май не му е излязъл късметааа и се цупкаа ,аа?? :P 8-) хаххаа... всички живеели като в приказки,защото имат гаджета.... колко дълбоко се лъжеш ;) ...
Но както и да е..като гледам кви ги говориш явно не блика ум от обкръжението ти,а :D
Какво може ме интересува мен,че някакви смешковци са си хванали по една смешка и я лъжат,а оная се радва ? 8-) То тва ми е ясно,че е номрмално за дечицата днешни ама... ;) Това,че ти познаваш само такива ... съвсем не ме касае и не ми пречи да знам какво е да обичаш и да те обичат ;) Както и още доста хора предполагам :-D

zesoares
02-12-2009, 15:58
не стига, че се извини, ами пак викаш... и пиши по темата :?

да допълня (за да не е изцяло извън темата) - изключенията по принцип са прекалено малко... но се отличават от остатъка... ако и това не си забелязал, не знам :(


:-D :-D napalno sam saglasen

Adwokat
02-12-2009, 16:04
Твоите приятели явно са простаци и явно с други хора не контактуваш. Има си исвестни момчета, който са доказали не веднъж, че наистина обичат момичето, което е с тях.

Може неговите приятели да са простаци... но това което той написа е истина... 90% от момчетата са такива... макар че е грозно, но е истина...

babyvy
02-12-2009, 16:05
тва че е казвал че я обича пред тебе незначи че само си го казва..Може и да й го е доказвл ама когато са били сами....

zesoares
02-12-2009, 17:10
Твоите приятели явно са простаци и явно с други хора не контактуваш. Има си исвестни момчета, който са доказали не веднъж, че наистина обичат момичето, което е с тях.

Може неговите приятели да са простаци... но това което той написа е истина... 90% от момчетата са такива... макар че е грозно, но е истина...

kvo da kaja samo nqkolko 4oveka vav foruma li go vijdat tva......? :? :? :?