PDA

View Full Version : Бисексуални и лесбийки



veseli4ka
02-12-2009, 14:31
Здравейте ! Правя тази тема само за тази част от сайта, която има по- различни наклонности от обичайните. Няма какво да се притеснявате така че пишете :) Аз съм бисексуална и не ме срам да си го призная или покажа така че ...

Carlos
02-12-2009, 14:39
и какво трябва да пишат бисексуалните или хомосексуалистите в тая тема не стана ясно???

kobrataa007
02-12-2009, 14:41
и какво трябва да пишат бисексуалните или хомосексуалистите в тая тема не стана ясно???
може да си тарси някои 8-)

veseli4ka
02-12-2009, 14:41
тук може да си пишем за нещата които ни интересуват и понеже не видях нито една тема за такива като мен и затова реших да направя тази ...да си образуваме едно мини общество

Carlos
02-12-2009, 14:44
Най-много да ти заключат темата.. Търси из нета, все някъде има вече такива общества, където такива като теб да си говорят, споделят, да се намират. Но тук.. По принцип разделът е за проблеми и такива неща, ти не задаваш проблем и.. :o

veseli4ka
02-12-2009, 14:47
аз както виждам тук не става въпрос за проблеми а за секс нали така или съм сляпа....айде като не ви е работата не коментирайте в теми които не ви интересуват

Komar
02-12-2009, 14:56
Че как да не ни интересуват.. знаеш ли къф мерак имам да правя секс с 2 лезбийки ?! :oops: :oops:

veseli4ka
02-12-2009, 14:59
хахаха че кой мъж няма такъв мерак :Д

Komar
02-12-2009, 15:00
хахаха че кой мъж няма такъв мерак :Д

След като видя снимка на теб и приятелката ти.. може аз да съм този мъж.. но само може.. ! 8-)

veseli4ka
02-12-2009, 15:03
ти на колко години си че се редиш да си играеш на такива игрички

mysterious93
02-12-2009, 15:39
аз както виждам тук не става въпрос за проблеми а за секс нали така или съм сляпа....айде като не ви е работата не коментирайте в теми които не ви интересуват

Mnogo grubo :D vsu6nost tvoqta tema za kakvo e po to4no??da ti kajat kolko mom4eta bixa go napravili s takiva kato teb i da go oburnete na 4at?a ostanalite nqmat pravo da komentirat? :lol: i

Adwokat
02-12-2009, 15:50
веселичка аз съм бисексуален... и мене не ме е срам.. та проблема ми е че повечето от тоя форум са само олигофрени или пълни идиоти... как ще ми помогнеш :-o 8)

mysterious93
02-12-2009, 16:18
веселичка аз съм бисексуален... и мене не ме е срам.. та проблема ми е че повечето от тоя форум са само олигофрени или пълни идиоти... как ще ми помогнеш :-o 8)

Izlez ot foruma i jivei navun?? :lol: abe ne moga da vi razbera..samo se oplakvate..az ne poznavam nqkoi koito 6te se podigrava na bisexualen v smisul mislq 4e horata vi priemat pove4e ot kolkoto predi godini primerno..

Adwokat
02-12-2009, 16:23
Живея... и не мисли много прекалено си малка за това...

mysterious93
02-12-2009, 16:25
Живея... и не мисли много прекалено си малка за това...

e vse ot nqkude trqbva da se po4ne :lol:

Adwokat
02-12-2009, 16:28
хахаха 8-)

Leksi23
02-12-2009, 16:50
Дейба то вярно било много модно 8-) . Абе викаш теми няма... Не съм много съгласна, даже мисля, че в тази страница има 2 теми за хомо и би-сексуални... A ако искаш да разговаряш по-пордробно за сексуалност и т.н---->bg lesbian ;)

ANTIHUMAN
02-12-2009, 18:37
Дейба то вярно било много модно 8-) . Абе викаш теми няма... Не съм много съгласна, даже мисля, че в тази страница има 2 теми за хомо и би-сексуални... A ако искаш да разговаряш по-пордробно за сексуалност и т.н---->bg lesbian ;)

Хм . . . ето кой ги разбира тези работи! :) :grin: :-P
За какво се бори темата ти? :-o
Мен също не ме е срам, че съм бисексуален, но не мисля, че е нужно всички да знаят! Ще спа с когото искам, когато искам и ще говоря каквото искам! Не ме е*е за мнението на другите!

Един философ беше казал това: ,,Колкото по-малко знаят за теб, толкова по-добре!''

JUSTDNB
02-12-2009, 20:53
Дейба то вярно било много модно 8-) . Абе викаш теми няма... Не съм много съгласна, даже мисля, че в тази страница има 2 теми за хомо и би-сексуални... A ако искаш да разговаряш по-пордробно за сексуалност и т.н---->bg lesbian ;)

Хм . . . ето кой ги разбира тези работи! :) :grin: :-P
За какво се бори темата ти? :-o
Мен също не ме е срам, че съм бисексуален, но не мисля, че е нужно всички да знаят! Ще спа с когото искам, когато искам и ще говоря каквото искам! Не ме е*е за мнението на другите!

Един философ беше казал това: ,,Колкото по-малко знаят за теб, толкова по-добре!''

Za kakvo se bori... :lol: Kaji mi koi e tozi filosof - tazi misal mi e osnoven put v jivota.seriozno hahah