PDA

View Full Version : Имам нужда от съвет :S



tralalaanonim
02-12-2009, 17:32
Здравейте на всички,които ще отделят от времето си за да прочетат редовете,които ще напиша.Искам да кажа че за първи пиша в тийнпроблем поради простата причина че "проблемите" които съм имал сега ако въобще могат да се нарекат проблеми не са били до такава степен сериозни за да ги напипа тук.Този път е различно и наистина ми пука за това което става.
Значи всичко започна в impulse.bg.Написах коментар на момичето за което ще ви обяснявам след което и тя ми върна коментар.Аз я попитах за скайпа и и тя ми го даде.Започнахме да си чатим при което разбрах че тя ме е виждала мн пъти из града от което разбрах че съм и направил впечатление за да ме забележи и да ме помни и на мен ми стана интересно.Чатихме си,зарибявки,бъзици бла бла всичко 6...Попитах я дали на другия ден иска да излезем тя каза че има работа но вдругиден нямала ангайименти...И аз си казах супер,защото това момиче е наистина страшно красиво и адски много я харесах...Излязохме ние прегърнахме се като се видяхме нали нещо обикновенно и отидохме на кафе....Седяхме в кафенето час и половина и през почечето време приказваше тя и това мн ме радваше....Стана време да се прибира имала някакъв ангажимент вкъщи и тръгнахме към тях...Когато стигнахме пред входната врата се прегърнахме за чао и прегръдката беше продължителна...Прибрах се вкъщи със 24 каратова усмивка,казах си всичко мина супер и неможех да повярвам...Обаче лошото беше че не бях сигурен дали няма приятел...И затова реших да попитам най-добрата и приятелка,която е от моя клас... И нали питах я тя каза че си няма и аз се зарадвах...Обаче след това ми каза че характера и бил мн странен и много била режела мъжете и съм нямал почти никакъв шанс с нея и ако сме били тръгнели щяло да е бахти късмета....тва мн ме натъжи...И днес си чатихме с въпросното момиче което харесвам и се разбрахме утре след даскало да излезем...обаче също разбрах че в събота била канене на 1000 купона бла бла и много ме е страх от това защото в главата ми се въртят някви картники в които тя се зарибява с някви и ми става супер гадно....и затова се чудя дали утре като излезем да не и кажа че наистина мн я харесвам макар че се познаваме само от 3 дни и сме се виждали само веднъж за 3ч....обаче ме е страх от нейната реакция,да не би да ме отреже както каза нейната приятелка....наистина мн ме е страх от това щото изключително гадно ще ми стане ако ме "резне"...Затова ви моля за някакви мнения,какво мислите,какво трябва да направя утре,да и казвам ли,да не и ли казвам и т.н. Ще съм ви извънредно благодарен.
Мерси предварително на всички :(

myNameIsImmortal
02-12-2009, 17:36
Няма да вярваш на приятелки! А на 3тия ден не и казвай.. бая ще се стресира.. ми ако изпитва и тя нещо към теб като ходи по купони и мисли разумно няма да има никакъв проблем..

DevilWish
02-12-2009, 17:49
Не й казвай.Остави я да си ходи на купон, то е нормално, Вие не ходите, така че нямаш право да я ревнуваш. . Остави и виж как ще се развият нещата.Обаче не й показвай, колко много я харесваш и едва ли не, че ще те нарани супер много това тя да те отреже.Просто карай го спокойно . . ;)

valdesbg
02-12-2009, 17:52
Ъм...само като каза импулс.бг и разбрах за какво става дума. И все пак го прочетох цялото.

На въпроса - вие не ходите така че какво ще прави тя теб не те засяга. По стила ти на писане виждам че си на 7-мото небе, и ако и кажеш по тоя начин(директно) - губиш играта. Лошото е че не мога(не искам) да ти казвам други начини, щото не си уверен в себе си и ще оплескаш нещата. Изчакай и виж какво ще стане. Не си навивай на пръста нищичко, и не гради небостъргачи - вие не сте заедно. Срещнете се още един два пъти и пробвай да си малко, подчертавам малко по директен и виж реакцията. Ако имаш зелена светлина - давай напред.

kifla
02-12-2009, 17:55
По-спокойно ,не пребързвай ,нищо не и казвай още!

BaiToq
02-12-2009, 17:57
Предложи и брак.

sexa_na_kompleksa
02-12-2009, 17:57
И според мен трябва да изчакаш още. Познавате се от твърде скоро, тя може да не се окаже човекът, за когото я мислиш. Но щом те е забелязала пред това, не мисля, че имаш чак толкова голям повод за притеснение.

rusova
02-12-2009, 18:13
Предложи и брак.
+1 :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: yessssssss подкрепям те от всякаде :Д

и така по полека със страстите бе момче ;) ;) ;)

MaLkaTa_LaDy
02-12-2009, 18:19
Не и казвай нищо. Какво като в събота е на купон? Ако тргнете няма да й имаш доверие ли?

xvd
02-12-2009, 18:40
Не искам да те обезкуражавам, но нищо няма да стане, но ти си действай, защото сам трябва да преминеш през това, за да разбереш какво е. Така се става мъж. : )

titania
02-12-2009, 18:44
не и казвай, но може да метнеш някви намеци, но все пак не трябва да прибързаш, защото не е ясно каква ще й е реакцията, а след купона, можеш да разбереш дали тя иска да има нещо с тебе, защото всеки знае че на купон без забивка няма как, освен ако не ти се занимава де, но ако все още е сама и ви мине супер яко срещата след този купон, значи може и да ти се усмихне в скоро време късмета :)

SuperBadSuperFresh
02-12-2009, 18:44
е тя така като ги 'реже' всички що се притесняваш че ще се забива с някой\някои?

SunShinePearl
02-12-2009, 20:08
Няма да вярваш на приятелки! А на 3тия ден не и казвай.. бая ще се стресира.. ми ако изпитва и тя нещо към теб като ходи по купони и мисли разумно няма да има никакъв проблем..
+1

hottie
02-12-2009, 22:09
Не се връзвай на приятелката й, но и не прибързвай с признанията. Нека нещата се подредят сами. Нека си ходи на купони и ако ви е писано и се харесвате ще се съберете.

Tempest
02-12-2009, 22:11
ако думите на приятелката й са верни, то характера й едва ли е "странен", а по-скоро истински... гледа реално на нещата и търси сериозно... може да е рязала някви псевдо-пичове, които си мислят, че могат да са с всяка... ако наистина е такъв човек, какъвто описах - сприятели се с нея, опознай я и тогава действай... и намали ревността, ще се побъркваш след време ;)

curka87
02-13-2009, 07:26
1. Така като чета какво си написал ... ти се побъркваш от ревност още от сега. Какво остава ак осе съберете. .... Я се спри малко. Тая ревност няма да те доведе до никъде другаде освен до това наистина да те отреже.
2. Не мисля , че след 3 дни познанство ако й кажеш , че си луд по нея ще ти се върже. Най - много да си помисли, че си някой пореден "псевдо - пич" (както казаха по-горе) и тогава вече 100% ще те резне.

За това.... изчакай. Остави момичето да си ходи по купони.... ти все още не си й никакъв , че да се дразниш. А и не е задулжително там да направи нещо с някой.
След купоните излезте пак. ИЗкарайте си добре и не я разпитвай настоятелно за това какво е правила на купоните ....ГРУБА ГРЕШКА!!!
Опитай като начало да й пускаш някакви тънки намеци, че може би искаш нещо повече....Ако и тя има чувства към теб, нещата сами ще се наредят.

vesSynkaa
02-13-2009, 07:48
Не искам да те обезкуражавам, но нищо няма да стане, но ти си действай, защото сам трябва да преминеш през това, за да разбереш какво е. Така се става мъж. : )

И що пък реши така?
по темата : Според мен имаш шансове , не слушай приятелката и ! Изчакай малко и тогава и признай , за да можеш да разбереш поне малко що за човек е и дали и тя изпитва нещо към теб..