PDA

View Full Version : Какво става?



Seele
02-12-2009, 18:36
Значи както някои знаят имах наскоро проблеми с моя бивш и реших да дам шанс на момчето,по което си падам..И...излязохме в сряда и неска трябваше пак да се видим,но той отказа (имаше си сериозни причини) и като го питах дали е навит за утре...Той пак каза че не знае... И...Стана ми мн сдухано...А преди излизахме всеки ден,като приятели тогаз...но...сега някак имам чувството че ме отбягва....А уж си падаше по мене...Офф...защо винаги аз съм в такива сапунки...И...незнам какво да си мисля...и..Какво мислите вие?Защо изведнъж стана така? :(

3oPuTy
02-12-2009, 18:41
Спокойно ;) Аз от както се помня все попадам в разни съпунки ( :o :-x ) ама вече не им обръщам внимание :D



А по темата:Ми поговори с момчето ;)

SuperBadSuperFresh
02-12-2009, 18:42
Не се впягай много те момчетата обичат да правят така 8-)

eXxXciTeD
02-13-2009, 08:40
Просто се държи като мъж, и контролира положението, скоро ще иска да излезете ако те харесва, аз бих направил също така

vesSynkaa
02-13-2009, 08:46
Не се впягай много те момчетата обичат да правят така 8-)

+1

Jesus
02-13-2009, 09:16
:-o прави сена недостъпен :)

LiL_MeoW
02-13-2009, 09:27
уплашила си го маци.Не му досаждай .. сигурна съм че е адски досадно някои да те врънка постоянно (знам го от личен опит) , пък и щом има сериозни причини. Остави го тои да те търси, мъжете не обичат да ги притискаш ... остави го той да решава кое как и кога .... и не ме разбирай погрешно, това се отнася само за срещите през следващия месец примерно ... Ясно е че след това трябва да го "свалиш от власт" 8)