PDA

View Full Version : Учител по акустична китара



Nobody
02-12-2009, 19:08
Търся си учител по акустична китара за гр. София. Квартал Изток, Мусагеница, Слатина или съседните им, но може и центъра(около попа и СУ). В търсачката не намерих нищо интересно. Благодаря ви за помощта. ;)

Jesus
02-12-2009, 19:12
Пробвай Guitar Hero, ама нз то за каква китара беше :(

Иначе подписа №1, след моя ;)

Nobody
02-12-2009, 19:14
Хах, мерси за подписа. Твоя точно го гледах преди малко в една тема - радва. :) Guitar Hero за немузикален тип като мен е недостатъчна. Трябва си ми учител. Но все пак благодаря за съвета. Ти свириш ли?

Jesus
02-12-2009, 19:23
Моя подпис почти авторски почти копиран :D
Аз съм музикален инвалид 8-) Като малък помня у нас имаше акордеон и си играех ама друго повече немога :)

psychopath
02-12-2009, 19:58
Ти Емо (Емил) ли беше? 8-)

пл.Македония устройва ли те? 8-)

Nobody
02-13-2009, 11:24
Явно някой, когото не помня ме помни... Диди, ти ли си?!? :oops:
Ами не точно, но все пак дай повече инфо. Колко струва? Кога е възможно да се ходи? Само през седмицата ли е и горе-долу в какви часови диапазони. :P

psychopath
02-13-2009, 12:14
Явно някой, когото не помня ме помни... Диди, ти ли си?!? :oops:
Ами не точно, но все пак дай повече инфо. Колко струва? Кога е възможно да се ходи? Само през седмицата ли е и горе-долу в какви часови диапазони. :Pне съм Диди :lol:

ами 45 май (2 пъти в седмицата) е сега
когато ти е удобно ходиш...ще се разбереш с човекО xD

иначе не е задължително акустична... :-o

Nobody
02-13-2009, 12:41
Предвид сегашните ми задължения и ангажименти 2 пъти седмично ми е множко, но все пак може да ми дадеш телефон. А откъде ми знаеш името?

psychopath
02-13-2009, 14:07
Предвид сегашните ми задължения и ангажименти 2 пъти седмично ми е множко, но все пак може да ми дадеш телефон. А откъде ми знаеш името?телефон почти не ползвам :D
но ще ти пиша в скайп

аз всичко знам...аз съм нострадамус 8-)

Nobody
02-13-2009, 14:29
Аз за телефона на учителя питах. :D Иначе аз вече SkyPe почти не ползвам. :D

psychopath
02-13-2009, 16:36
Аз за телефона на учителя питах. :D Иначе аз вече SkyPe почти не ползвам. :Dзабелязъл съм :D

иначе даскала е нов сега...стария отиде във Финландия...другия нещо изчезна и той (а беше голям идиот xD)

с новия само съм се чувал...ама не му записах телефона

KadifWerewolf
02-13-2009, 16:41
v youtube ima dosta uroci, koito sa dosta dobri.. i nai qkoto e che mojesh da si gi puskash otnovo i otnovo.. 8)

Nitroglycerin
02-14-2009, 11:25
Пробвай Guitar Hero, ама нз то за каква китара беше :(

Иначе подписа №1, след моя ;) с Guitar Hero успех да се научиш да свириш на китара.По разните му музикални магазини има книжки за начинаещи.Най-близо до тебе (поне от кординатите който даваш) е музикална къща "Камертон" намира се на улица "Русалка" срещу ДМА Проф. П. Владигеров,а може и там някъде да разпиташ за учители по китара.

Nobody
02-14-2009, 11:25
@psychopath Чаделе, разконспирирах те! :P

@KadifWerewolf Знам, но като се има предвид моето музикално ниво(малко по-ниско от нула) ми трябва учител. Да ме научи на малко основи, да ми настрои китарата примерно. Пробвах с тунери за компа, но микрофона ми е скапан и не става, а пък ако трябва да давам 20 лв за машина за тази цел не е ли по-добре да ида на2-3-4 урока, зависи от сумата. Аз дори не знам как да държа китарата. А времето, за което това ще ми бъде обяснено от учител с абсолютна 100% сигурност, че е изпълнено правилно, е много по-ценно. А и в повечето guide-ове не video tuts пише, че една от най-големите грешки на начинаещите китаристи е да започнат да се учат сами. Не казвам, че няма и много добри самоуки. ;)

Nobody
02-14-2009, 11:54
@Nitroglycerin Благодаря ти за информацията. На Оборище има и читалище(Алеко Константинов), където най-вероятно има уроци, но все пак твърде много бяга от моя район. Книги имам и от нета на английски, което за мен не е кой знае какъв проблем, но все пак предпочитам да е учител.

melinark
09-21-2010, 12:03
Здравейте!

Наскоро открихме Rock School за частни уроци по китара, бас, барабани, пеене и пиано.
Имаме високо квалифициран преподавател по китара - Пламен Петров; преподава всякакви стилове - джаз, рок, метъл, блус, класическа китара, като голямата му любов е джазът. Завършил е Националната Музикална Академия "Проф. Панчо Владигеров" и мога да ви уверя, че ще останете доволни.

В Rock School искаме учениците, независимо от възрастта, да учат и да се забавляват едновременно. Методиката е разчупена и след прехода от началния стадий на свирене ще се оформят групи, в които учениците ще свирят и пеят заедно дадена песен. Обстановката също е вдъхновяваща и предразполагаща.

Уебсайтът rockschool.bg ще бъде готов скоро, а до тогава:

Адрес: бул. Христо Ботев 89, близо до спирка на метрото "Опълченска".
Телефон за контакти: 0887666622 - Мелина Крумова
Цена: 20лева на астрономически час

Поздрави,
М.