PDA

View Full Version : Григор Димитров VS Рафаел Надал



adrenal1n
02-12-2009, 19:22
В момента го предават на живо - http://atdhe.net/live-tv-3354.html
Резултат е 1:0 сета за Надал, Григор му води 4:3 :smt041

adrenal1n
02-12-2009, 19:24
Проби го ! 5:3 :grin: :grin: :grin:

adrenal1n
02-12-2009, 19:27
1:1 :grin: :grin:

adrenal1n
02-12-2009, 19:39
Само на 17 години е :)

psychopath
02-12-2009, 19:52
К У Р за Надал.

НашиО е голем талант :)

adrenal1n
02-12-2009, 20:13
Добър мач стана ;) Все пак игра срещу номер 1 :) Браво на Гришо !

dobreSresan
02-12-2009, 20:15
Еми браво имаме млада звезда.
Сесил ако иска да си смени националността......

gigi_00
02-12-2009, 20:22
Браво на Гриша.Страхотна игра срещу ракета номер 1..Има какво да се желае още,но не си повярва,че може да го бие..ГРИША ТИ СИ НОМЕР 1

youalwaysyou
02-13-2009, 08:05
Macha beshe mnogo dobyr , Grishata mojeshe da mu vzeme i parviq set , noo.. :) Ne si povqrva naistina , a ako go beshe vzel shteshe da vleze v istoriqta na tenisa !

P.S: kakyv e skype mu :-o

term0t0
02-16-2009, 09:30
Ами в интерес на истината,той ми беше комшия докато тренираше в Варна сега рядко си идва..кво давате за скайпа му

Dundy
02-16-2009, 18:58
Ами в интерес на истината,той ми беше комшия докато тренираше в Варна сега рядко си идва..кво давате за скайпа му
аа ма ти се и пазариш :D :D Иначе брао на момчето,явно има талант

Dundy
02-16-2009, 18:58
Ами в интерес на истината,той ми беше комшия докато тренираше в Варна сега рядко си идва..кво давате за скайпа му
аа ма ти се и пазариш :D :D Иначе брао на момчето,явно има талант

KisSsSsSs
02-16-2009, 19:36
София. В началото беше дори смешно. Когато ги представяха на публиката в залата, де. Единият №1 в света с 22 милиона евро спечелени от наградни фондове, другият на няма и 18 години със заработени толкова пари, за колкото Надал дори не казва "Добър ден" - 22 000. Огромна част от зрителите в холандската зала даже не знаеха къде е България. Два часа и половина по-късно Григор Димитров направи така, че целият тенис-свят да разбере откъде идва. Никога не съм виждал български спортист въобще да се държи така със световно величие. Извършеното от Григор с Рафа Надал може да има аналог само, ако националният ни тим по футбол го докара до дузпи срещу Бразилия с Кака и Роналдиньо, или баскетболистите ни издрапат до продължения срещу поредния американски "дрийм тим". Жалко, че нито една от отговорните ни национални и спортни телевизии не се бръкна да извади 27 000 долара, за да излъчи мача. Това щеше да е капиталовложение за бъдещето, щеше една нация да види как се ражда нейният Бербатов в тениса. Във вечерта, в която треперихме какъв ще е поредният лош знак от Брюксел, от Холандия дойде просветлението. Наистина блажени са били онези, които имаха щастието да са два часа и 45 минути с мача Рафа Надал - Григор Димитров. Гришо показа невероятен тенис. Емоцията да гледаш как 17-годишно българче вади извън кожата му един от най-великите за всички времена, наистина беше тенис-мехлем за изстрадалата ни душа. Хасковлийчето показа, че имаме шанс да оцелеем, че можем да сме равни с най-големите стига да си повярваме, стига да се борим докрай. Не говоря са форхенди и бекхенди, това ще анализират специалистите. Мисълта ми е за емоцията, за невероятното изживяване да видиш един българин да унижава на моменти този, който дори светилата не са успели да унижат. Имаше два смача на Григор и поне няколко бекхенда, накарали Рафа да гледа така както Александър Томов, когато му отнеха лиценза за Шампионската лига. От тук нататък израстването на Григор трябва да е държавна политика. Звучи може би прекалено патетично, но само за 200 минути това момче направи за България повече, отколкото купищата помияри с костюми в Парламента, Министерски съвет и къде ли още не. Прекалено малка държавица сме, за да си позволим след най-добрата ни тенисистка Сесил Каратанчева, най-добрият ни плувец Мишо Александров сега и най-добрият може би след време тенисист в света, да се отрече от българското. Защото тази тъпа държава взе да става прекалено голям длъжник на единствените достойни хора, заради които вдигат знамето и някъде. Третите в света на Мартин Стоев още не са видяли и копка на обещаната им зала, такава чака и двукратната световна шампионка Албена Денкова. Сега не можем да да оставим един велик талант да продължи да се мъчи в мизерните ни условия само защото напук на тях е успял да стигне до там, че да държи в шах Рафа Надал. Човек, зад който лично застана испанският премиер. Кога ли и зад Григор ще застане някой наш премиер? Станишев или който там ще е. : ЧерноГризец Храбър

Nafarforii
02-17-2009, 06:16
Ами в интерес на истината,той ми беше комшия докато тренираше в Варна сега рядко си идва..кво давате за скайпа муДавам ти тенджера шопска салата и една лимонада.Има ли сделка?

InnocentGreed
02-17-2009, 16:42
Поклон ;-) :smt023

MaLyKoLiU
02-17-2009, 22:01
Невероятен просто...
За първи път сядам с интерес да гледам тенис... и това момче ме задържа през цялото време пред екрана... http://forum.nefelin.com/images/smiles/bow.gif
Докато Жил Симон гледаше като гръмнат, Григор сякаш не му пукаше и играеше с усмивка на лицето... http://forum.nefelin.com/images/smiles/bow.gif
Има талант в това момче... стискам му палци за напред... http://forum.nefelin.com/images/smiles/bow.gif

LittleSunshine
02-20-2009, 18:02
Доста интересна игра се получи :) Аз даже и не очаквах Гришо толкова добре да се представи :)