PDA

View Full Version : Кожичката на главичката е залепнала..ПОМОЩ!



HyperBoy
02-12-2009, 21:51
Значи ..проблема е следния.. на 14 години съм почти и мога да "обеля" пишока до малко над ръбчето..пробвам ли по-надало неще..а напъна ли яко приболява,но пак не иска..
Та ..ако може някой да каже как да се справя без хирургическа намеса,какво ще ми помогне?

пс:Това е откакто се помня...Наще когато бях малък ми дърпаха кожичката с цел да я разлепят,но аз много се дърпах и одавна няма такива процедури..абее от около 7 години не съм се мъчил да го тормозя (пишока) а иначе чики-бики има :oops: ,но ме притесняма кожичката.. :?

Давайте съвети...

DimovB
02-12-2009, 23:58
без хирургическа намеса не прави нищо, защото може да стане по-зле

Anon
02-13-2009, 00:59
Имаш фимоза, пич, иди на хирург, операцията (обрязване) е с местна упойка и продължава 20 минути най-много...след това ще ти трябват 4-5 дни на легло най-вероятно, но до две седмици ще си забравил за проблема, така че още утре отивай на лекар.

Darkkiss
02-13-2009, 02:57
нз дори не го четох
ма прочетох първия ред
имаше 1 селянин от моя кв
и той имаше тоя проблем
и трябваше да го оперират
така че
по добре
оди на
доктор

Boyd
02-13-2009, 17:05
Под хирургическа намеса разбирам вид операцийка. Щом оголваш донякъде главичката значи можеш да отидеш на лекар, той ще те види и ако прецени ще те напъне яко, за да се отлепи. Ще ти каже с какво да третираш главичката, за да нямаш инфекция и до няколко седмици ще ти е нормално всичко.

HyperBoy
02-13-2009, 17:15
А аз четох в форума че се е възможно и сам да я отлепя..там с някакво масло ли кво беше.. :) Ако е възможно моля някой компетентен да ми отговори ..
и също така искам да избегна хирургическа намеса защото като си помисля че някъф дъртак трябва да ми бара пишката ми става лошо.. :(

john95
02-13-2009, 18:57
А аз четох в форума че се е възможно и сам да я отлепя..там с някакво масло ли кво беше.. :) Ако е възможно моля някой компетентен да ми отговори ..
и също така искам да избегна хирургическа намеса защото като си помисля че някъф дъртак трябва да ми бара пишката ми става лошо.. :(
Не Не И НЕ - Сам само можеш да направиш гаф - като парафимоза// - мн лоша фимоза... Най - Добре отиди на лекар - Той ще ти каже какво да правиш!!!

sexydevil
02-13-2009, 19:27
оффтопик

чики-бики
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Stiflur
02-13-2009, 20:24
споко и аз бях така до 15 год. не съм ходил на лекар от време на време дърпах мл и така се опраи :grin:

Van4y
02-13-2009, 20:50
спокоино пич нема се пуашиш :D 8-) и моита кожичка беше таи и сам си я разлепих под душа малко по малко секи път като се къпя :o е после беше червено мястото малко няколко дена,но после се оправя :-P

js7tw
02-13-2009, 21:37
и аз така бях до лятото за 1 седмица я отлепих не ти трябва лекар

HyperBoy
02-13-2009, 22:26
Благодаря на всички :grin:
Амм..а няма ли нещо с което да олесня отлепването? :(

HyperBoy
02-15-2009, 21:12
Благодаря на всички :grin:
Амм..а няма ли нещо с което да олесня отлепването? :(
Моля за отговор :?

john95
02-16-2009, 05:41
Благодаря на всички :grin:
Амм..а няма ли нещо с което да олесня отлепването? :(
Моля за отговор :?
Попринцип - бебешкото олио е за тия работи, ама най добре попитай в темата "Фимоза или защо не мога...." там ще ти кажат най-точно!