PDA

View Full Version : сдух



black_rose12
02-13-2009, 05:04
Vie imali li ste momenti v na4aloto na vruzkata vi primerno na mesec\dva kogato prosto zamira.. za okolo sedmica \ dve .. priemerno , za6toto mom4eto e prezadovoleno ot vnimanieto vi ili puk ne6to dr.. Moq minalata sedmica v na4aloto mi kaza 4e durji na mene i go znam sus sigurnost.. a taq sedmica po4ti se edno ne su6testvuvam .. ne moga da si go obqsnq s dr osven 4e si ima problemi li ddz :? :( :( :( Nqma takava sduhnq hora :(:(

Ami opitah i da govorq s nego , no toi uporito po sqkvi na4ini mi pokazva 4e ne iskada razgovarq .. daje go popitah " kakvo pravime " damek nali produljavame li .. a toi kaza 44e ne znae za kakvo stava vurpos.. v4era si trugnah surdita , ne se celunahme dori ..toi ne se i opita .. i predpolagam po povedenieto mu tazi sedmica za purvi put ot mn vreme nasam nqma da se pointeresuva za6to sum se razsurdila .. ili da kaje vuob6te ne6to .. minalata sedmica " durja na teb bla bla", a taq ............. i sa imam 4uvstvoto 4e 6e me zaebe i reva ot nz kolko dni i nz ko da prava .. no nqma da go tursa pove4e.. dostatu4no se unijih .. :( :( :(

ELiTyYy
02-13-2009, 06:51
повечето момчета са такива...
Ако продължи да се държи така,поговори с него...
Според мен едно момиче не трябва да търпи безразличие,колкото и да обича човека до себе си...
а щом той се държи така...явно нещо не е наред ; ) :-o

curka87
02-13-2009, 07:08
А защо веднага почвате да си правите прибързани изводи?!?! Не дурйал на теб вече, искал да се разделите и т.н. Ти сама казваш, че може би има проблеми..... Еми щом сте заедно от скоро е напълно нормално да има някой неща , за които все още да се притеснява да говори с теб и да ти споделя.
Защо рпосто не се опиташ да поговориш с него и да го попиташ направо какво става....Дори и да не ти каже точната причина, поне ще разбереш дали е заради теб или си има други грижи.

vesSynkaa
02-13-2009, 07:40
Еми може би си има проблеми момчето .. Поговори си с него и го питай какво му е , увери го , че на теб може да има доверие и така :)

black_rose12
02-13-2009, 17:13
of sa ako e hvanal da me zarqzva nz kvo 6e prava .. ina4e razbrah 4e simal problemi seriozni .. ma tva ne zna4i da se durji kato guz s mene ..

vesSynkaa
02-13-2009, 17:39
Еми щом са му сериозни проблемите се опитай да го разбереш .. И да все пак не трее се държи като гъз с тебе , ама .. Не му се сърди , просто го остави малко да му минат проблемите , щото ся колкото и да му говориш той си има сериозни неща на главата иии ще му се насъбере много .. Остави го да му изминат проблемите и всичко ще се оправи :)

black_rose12
02-13-2009, 17:45
emi ako me e zabravil do togava .. ne si struva da se zanimavam ..

Presley
02-13-2009, 17:53
А той коя эдия е?Само от любопитство питам.

ELiTyYy
02-13-2009, 19:11
ахах... бе момиче..кво го търпиш тоя...
сега прочетох,че си редактирала темата,явно си ме послушала като ти казах да приказваш с него...
е ....според мене е време наистина да спре да ти дреме.. ; )

EveningTwilight
02-17-2009, 06:21
of sa ako e hvanal da me zarqzva nz kvo 6e prava .. ina4e razbrah 4e simal problemi seriozni .. ma tva ne zna4i da se durji kato guz s mene ..

Много правилно. Ти не си му виновна за нищо и не заслужаваш такова държание. Имаш пълните основания да се сърдиш и въпреки всичко бих те посъветвала да опиташ пак да поговориш с него. Ако нищо не стане повече не го търси. Ако той наистина държи на теб рано или късно ще те потърси.

nymphadora
02-17-2009, 06:23
ще му мине :)

soul1199
02-17-2009, 06:28
za sega ne go tursi,ne my obru6ai vnimanie,6e my doide akula v glavata,da ne preburzvam s izvodite,no veroqtno se e poqvila dryga :-o

valdesbg
02-17-2009, 06:34
Не бъди опашка за него. От написаното виждам че се лепиш за него и смучеш положителни емоции. Е нормално е да свършат. Отделно - прекаляваш с вниманието. И не се сърди - сама си си го направила.