PDA

View Full Version : Евтина рокля за бала.



Bellatrix
02-13-2009, 17:21
Ще бъда дама на гаджето ми на неговия абитуриентски бал и не мога и не мога да си намеря горе-долу сносна рокля на прилична цена... Там е работата, че разполагам само с около 200лв, а роклите са бая по-скъпи.

И се питах някой знае ли евтин магазин някъде в София, където да си намеря нещо хубавко за тези пари?

Sintya
02-13-2009, 17:25
Можеш да си купиш втора ръка или да избереш нещо семпличко от интернет магазини, или от обикновените...

Bellatrix
02-13-2009, 17:28
Можеш да си купиш втора ръка или да избереш нещо семпличко от интернет магазини, или от обикновените...
Мерси за идеята. А къде например (ако знаеш) бих могла да намеря нещо втора ръка?
ПП. В какъв смисъл обикновените?

Jesus
02-13-2009, 17:29
под наем ?

DimovB
02-13-2009, 17:31
проай с некое перде

Bellatrix
02-13-2009, 17:32
под наем ?
Всъщност това ми беше първата идея :P Ама там е работата, че не знам откъде. Търсих в Гугъл, но там все показват някакви над 400лв (да де, то сега това се брои за евтино). Или пък аз писах "евтина официална рокля" И ми излиза някакъв линк и пише: "Не ви обещаваме евтина рокля, но хубава" и все са в тоя дух :D

Bellatrix
02-13-2009, 17:32
проай с некое перде
Говориш като гаджето ми :D

MostHated
02-13-2009, 17:33
под наем ?
Всъщност това ми беше първата идея :P Ама там е работата, че не знам откъде. Търсих в Гугъл, но там все показват някакви над 400лв (да де, то сега това се брои за евтино). Или пък аз писах "евтина официална рокля" И ми излиза някакъв линк и пише: "Не ви обещаваме евтина рокля, но хубава" и все са в тоя дух :D
кажи му да си намери друга дама!

Bellatrix
02-13-2009, 17:34
под наем ?
Всъщност това ми беше първата идея :P Ама там е работата, че не знам откъде. Търсих в Гугъл, но там все показват някакви над 400лв (да де, то сега това се брои за евтино). Или пък аз писах "евтина официална рокля" И ми излиза някакъв линк и пише: "Не ви обещаваме евтина рокля, но хубава" и все са в тоя дух :D
кажи му да си намери друга дама!
Това беше грубо. И аз какво? Да го дам на някоя друга ли? :?

Sintya
02-13-2009, 17:36
http://roklq.com/order/show/63
Разгледай тук , има горе долу хубави...Пък и има обяви, можеш да се свържеш с някого и така...

psychopath
02-13-2009, 17:37
проай с некое перделеле че си досетлив :(

сам ли се сети?

DimovB
02-13-2009, 17:38
проай с некое перделеле че си досетлив :(

сам ли се сети?
мхммм :)

Briseis
02-13-2009, 17:41
Ти си дама, а не абитуриентка. Така че можеш да бъдеш с някоя по-официална рокля. Малката черна рокля би ти свършила добра работа и предполагам, че 200 лева ще ти стигнат.

Jesus
02-13-2009, 17:44
Ето така мисля че ще е добре :
http://indiaclips.tripod.com/india-woman.jpg

Axel_f
02-13-2009, 17:55
Ти си дама, а не абитуриентка. Така че можеш да бъдеш с някоя по-официална рокля. Малката черна рокля би ти свършила добра работа и предполагам, че 200 лева ще ти стигнат.

Абсолютно. Даже в някои хубави магазини съм виждала официални евтини рокли. Не говоря за тип бухнала торта,а точно за семпли малки (може и черни) роклички. Например сещам се за Orsay, ако си от София, там би трябвало да намериш нещо :) Според мен семплото винаги е актуално, а ако обърнеш повече внимание на обувките и аксесорите, няма да сбъркаш :P

Bellatrix
02-13-2009, 17:58
Ти си дама, а не абитуриентка. Така че можеш да бъдеш с някоя по-официална рокля. Малката черна рокля би ти свършила добра работа и предполагам, че 200 лева ще ти стигнат.

Абсолютно. Даже в някои хубави магазини съм виждала официални евтини рокли. Не говоря за тип бухнала торта,а точно за семпли малки (може и черни) роклички. Например сещам се за Orsay, ако си от София, там би трябвало да намериш нещо :) Според мен семплото винаги е актуално, а ако обърнеш повече внимание на обувките и аксесорите, няма да сбъркаш :P
Ами да,аз нещо такова търся, Не искам да приличам на средновековна принцеса :P А къде е Orsay?

emo_girl953
02-13-2009, 18:10
Orsay там има страхотни неща.Успех :)

Bellatrix
02-13-2009, 18:13
Orsay там има страхотни неща.Успех :)
Ама къде е?