PDA

View Full Version : Съвет???



didddi
02-13-2009, 17:24
Имам проблем и искам ако може съвет...
Казаха ми скоро , че едно момче ме харесва.От тогава ме е изпращтал , даже ми взе и телефонния номер...обажда ми се.И една вечер с един негов приятел ме изпратиха ... а този неговия фр докато вървяхме му казваше да говори с мен... и когато стигнахме неговия фр ми каза че онзи ме харесвал и иска да тръгне с мен.Тогава момчето , за което казаха че ме харесва сигурно се притесни или нз и дръпна на страни приятеля си...
И искам да попитам според вас дали наистина той ме харесва и се притесни когато ми казаха , че иска да тръгне с мен или просто няма чувства към мен ...
Благодаря предварително ... :)[/u]

Hilary_
02-13-2009, 17:26
Определено те харесва и аз си мисля че ако и ти го харесваш няма какво да се чудиш... действай! =D> :wink: Успех!!! :P

me4eto
02-13-2009, 17:28
Определено те харесва и аз си мисля че ако и ти го харесваш няма какво да се чудиш... действай! =D> :wink: Успех!!! :P

vesSynkaa
02-13-2009, 17:28
Ами щом са ти казали и неговият приятел ти го е казал .. Пък и ако не беше верно момчето щеше да се засмее и да ти каже , че не е истина или нещо от сорта .. Момчето те харесва , но се притеснява за това , ако и ти го харесваш му помогни да разбере , че изпитваш нещо към него и да му е по-лесно да ти предложи иии такам :) :P

MartyParty
02-13-2009, 17:29
Потърси някъде тук потребител с ник "врачкатЪ".Ние откъде да знаем.Най-добре ще е да го попиташ сама.

Presley
02-13-2009, 17:32
Не энам харесва ли те,не те ли харесва,ама е пишлеме 100%.
Махнете ги тия работи с посредниците.

Jesus
02-13-2009, 17:34
Момчето се е притеснило :( Трябва и ти да участваш активно докато се отпусне :)

Jumbie483
02-13-2009, 17:34
ама тоя е голям идиот :D ако те харесва значи тази постъпка е била супер глупава от негова страна..
а ти защо просто не го попиташ ? ? ?

и от чисто любопитство: на колко сте ?

BaiToq
02-13-2009, 17:40
Имам проблем и искам ако може съвет...
Казаха ми скоро , че едно момче ме харесва.От тогава ме е изпращтал , даже ми взе и телефонния номер...обажда ми се.И една вечер с един негов приятел ме изпратиха ... а този неговия фр докато вървяхме му казваше да говори с мен... и когато стигнахме неговия фр ми каза че онзи ме харесвал и иска да тръгне с мен.Тогава момчето , за което казаха че ме харесва сигурно се притесни или нз и дръпна на страни приятеля си...
И искам да попитам според вас дали наистина той ме харесва и се притесни когато ми казаха , че иска да тръгне с мен или просто няма чувства към мен ...
Благодаря предварително ... :)[/u]
:shock: :shock: :shock:
Е завършете поне предучилищната,
дееее...срамота е!

elsy
02-13-2009, 17:45
Оф, малеее...
Що не направи и анкета?!

didddi
02-14-2009, 08:59
Благодаря на всички , които ми отговориха!!! :) :) :) :) :) :)

kobrichka
02-14-2009, 09:03
Според мен момчето е срамежливо и притеснително. Може би го е страх да ти признае чвствата си, за да не го отхвърлиш. Ако и ти го харесваш направи нещо по въпроса, покажи му че имаш симпатии към него.Успех :)