PDA

View Full Version : Кажете минималната оценка



vitorio94
02-13-2009, 17:42
Значи са ся сам 7 клас и ми предстой да кандидатствам и сам си избрал 2 училища в който се изочава програмиране Джон Атанасов и др. се води колеж към ТУ (Техническия университет) и ако може да ми кажете какви са били минималните оценки в предишните 2 години Благодаря предварително

kalashnik
02-13-2009, 17:59
Значи са ся сам 7 клас и ми предстой да кандидатствам и сам си избрал 2 училища в който се изочава програмиране Джон Атанасов и др. се води колеж към ТУ (Техническия университет) и ако може да ми кажете какви са били минималните оценки в предишните 2 години Благодаря предварително Не знам какви са, но ти препоръчвам "Джон Атанасов", в другото преподават преподаватеи от ТУ и се отнасят с теб като със студент.

vitorio94
02-13-2009, 18:04
am v tu ne tree durju izpit za studentstvoto a v dr tree da durja no ocenkite me interesuvat

Boyd
02-13-2009, 19:47
Не знам какви са, но ти препоръчвам "Джон Атанасов", в другото преподават преподаватеи от ТУ и се отнасят с теб като със студент.

Да, но после като отидеш в университет ти е добре, 'щото си свикнал.

Оценките можеш да ги видиш по справочници, т.е. баловете.

domain
02-13-2009, 20:48
ТУЕС, бате - недей и да си помисляяш да влизаш... Нормални хора няма тука... Е btw ако влзезеш имаш невероятния шанс да въртиш слимари с мене 8-)