PDA

View Full Version : Няма защо да живея ;(



vanesa0pld
02-13-2009, 17:57
Реших да ви напиша и моята история.Няма закакво да живея.Нямам приятели-имам само 1 а в училище всички странят от мене:-#,постоянно ме убиждат и ме тормозят...МНОГО,МНОГО съм влюбена в едно момче-но то е по-голямо,от друг град,има само красавици около него...а и аз съм доста грозна и неподържана(под ,,неподържана,, имам предвид,че не се лакирам,не се гримирам,не си правя прически)!Сега трябва да кандидатсвам(сега съм 7 клас) и първо няма да издържа матурите,второ всички си имат приятели...само аз не.Ще ми бъде много трудно в новото училище-като непознавам никого.Във вкъщи нещата невървят добре...По цял ден седя вкъщи и САМА гледам телевизия...или си чета нещо.ВСИЧКО ТОВА МИ ИДВА В ПОВЕЧЕ!!!
Дано сега когато споделих историята си да ми олекне поне малко! :(

aka6a_vamp
02-13-2009, 17:58
Изкъпи се и отиди на психиатър!

Bellatrix
02-13-2009, 18:02
Ами поддържай се, кое те спира? Като смърдиш и се въсиш естествено, че не те харесват! Усмихни се и се пооправи. Останалото ще се нарееи лека-полека.

sKa73r4o93
02-13-2009, 18:02
Изкъпи се и отиди на психиатър!лол плюс 1

vesSynkaa
02-13-2009, 18:03
Еми като си грозна и неподдържана го промени .. Прави си прически , поддържай хигиена..Ддзз няма как да не се промениш като се поддържаш + това е приятно ... Оф .. И като отидеш в ново училище ще се запознаеш с нови хора и всичко ще се промени , а щом те ебават в училище - ЕБАВАЙ ГИ И ТИ .. :) Затапвай ги , ама хубаво ги затапвай , покажи им , че не могат да те тъпчат и ще престанат :)

Presley
02-13-2009, 18:12
Ти си стресирана.
Като все очакваш нещо лошо,ще е странно да те стигне нещо добро.3ащо си реила,че няма да иэдържиш матурите?Ако си научиш,скъпа,ще ги иэдържиш.То това не е хвърляне на эарчета.3ависи от теб иэцяло.
А эа гимнаэията,эащо като не поэнаваш никого трябва да ти е трудно?3ащото така си решила,нали?В такъв случай не очаквай някой да ти помогне.Всичко ще са просто праэни думи.
Всичко эависи от теб.
Ако искаш промяна,ще се постараеш да я осъществиш.

Hilary_
02-13-2009, 18:14
Ауу край...светът свършва... яя се осъзнай малко!!! :? :?

BaiToq
02-13-2009, 18:14
Еми промени нещо.

nicolepcd
02-13-2009, 18:15
Когато сама започнеш да се харесваш - тогава и другите ще започнат :)

Jesus
02-13-2009, 18:21
Моят метод : майната на всичко и всички !!! ( е има си изключения де :D)

LittlePrincess
02-13-2009, 18:23
Ами поддържай се, кое те спира? Като смърдиш и се въсиш естествено, че не те харесват! Усмихни се и се пооправи. Останалото ще се нарееи лека-полека.

Naughty_
02-13-2009, 18:23
:shock:
Започвай да се доддържаш, какво чакаш? някой да дойде и да те изкъпе ли :shock:
В ново училище,когато не познаваш никой е много яко, стига да успееш да се отървеш от миналия си начин на живот...

Аз като бях малка и си сменях училището ми беше толкова интересно, нямах търпения да се запозная с куп нови хора 8) Ех...спомени,спомени :-D

sladur4etyYy
02-13-2009, 18:32
новото училище е много добра възможност да промениш всичко. само трябва да съумееш се възползваш от ситуацията. промени стила, промени прическата, промени поведението, но най- вече промени мнението ти за самата теб. защо така се отписваш? сама? ''няма да ме харесат, няма да си намеря приятели, няма да взема изпитите..''- с тоя начин на мислене наистина нищо няма да постигнеш! учи си сега, за да влезеш на хубаво място (повярвай, ако положиш усилие, ще успееш. и без тва тия изпити не са кой знае колко трудни). така ще си при по- стойностни хора, ще се запознаеш с такива, които не отговарят на определението ''отрепки''. след като си на ново място и никой не те познава, просто започваш на чисто. важно е да искаш да се промениш и да вярваш, че можеш!
п.п. не те разбирам как можеш да ги търпиш и в момента. защо не им казваш нещо, когато започнат да те обиждат?! страх ли те е? ако е така, няма от какво! колкото повече мълчиш, толкова повече те тъпчат.

HipHopBlond
02-13-2009, 20:28
Вместо да се самосъжаляваш, направи нещо по въпроса!!! "Помогни си сам за да ти помогне и Господ"

Darkkiss
02-13-2009, 20:32
Когато сама започнеш да се харесваш - тогава и другите ще започнат :)

НЕ Е ВЯРНО!!!
АЗ СЕ ХАРЕСВАМ
И ТО МНОГО НО ДРУГИТЕ КАЗВАТ ЧЕ СЪМ МАНИПОЛАТИВЕН ЛИЦЕМЕРЕН И ОТВЪРТИТЕЛЕН И НЕ МЕ ХАРЕСВАТ
СЛЕД КАТО АЗ СЕ ХАРЕСВАМ ЗАЩО ТЕ НЕ МЕ ХАРЕСВАТ?

по темата
Изкъпи се и отиди на психиатър!

Tempest
02-13-2009, 20:57
не мисля, че тук е мястото да покажете колко струвате... :?

мило момиче, ти си 7ми клас, както казваш... разбирам те, и аз съм бил 7ми клас и аз съм имал изпити, знам какво е - стресът го има задължително! И другите са минали през това, но или не си признават, или са пълни непукисти и са минали по тънката... това, че не се поддържаш е решимо, стига да има воля... пак да го спомена - ти си 7ми клас, 13 години ако не се лъжа ( а то и зависи), сега едва ли не започва живота ти, а ти не намираш смисъл в него... напрегни се, реши проблема с поддържането и в новия клас догодина няма да имаш проблеми... а, и ако си затворена в себе си и не искаш да общуваш, не знам защо се оплакваш, че нямаш приятели... просто направи една стъпка и промени живота си! Ако не го направиш, току-виж след няколко години си посегнала на живота си... а не бива ;)

Adwokat
02-13-2009, 21:32
Изкъпи се и отиди на психиатър!

A ti spri da puskash SE TYPI KOMENTARI "MA" shot toz beshe grub... typo hlape !!!

a po temata... nakonti se ala bala gledai da se spriqtelish s novite si uchenici da xodite na kafeta diskoteki i t.n..;] i trqbva sama da se xaresvash za da te xaresvat drugite... Yspeh i ne bydi tolkova unila..

LovEsIckk
02-13-2009, 21:43
Стегни се малко и не се отчайвай толкова :) Нищо не ти пречи да се поддържаш..И не забравяй ,че ако ти не се харесваш и не вярваш в себе си,другите няма как да те харесват.Горе главата..

Tempest
02-13-2009, 22:06
опа, опа... задръж... що за да се хареса на някой трябва да ходи на дискотека? Нима малко хора ме ценят, въпреки че не ходя на тъпата дискотека? :?

DYNAMIC
02-13-2009, 23:13
абе чудя се кой е по-тъп автоторката да я напише,или вие дето и се връзвате... 8)

Guitar_Hero
02-13-2009, 23:38
ако искаш щи помогна с правата лопана в главата и щи олекне .един савт народа е казал сексапила не идва сам ,а ти трябва да си го направиш неме интересува колко си грозна и ли смрадли по добре се оправи малко и преста ни да пишеш за "проблемите" си в интернет форуми. за тва млакни и не се стегни

fc
02-14-2009, 04:55
Я се стягай.

TheRestorer
02-14-2009, 05:46
Тая тема е типично "Кой ми се изсра в гащите" ...

aka6a_vamp
02-14-2009, 07:01
Изкъпи се и отиди на психиатър!

A ti spri da puskash SE TYPI KOMENTARI "MA" shot toz beshe grub... typo hlape !!!..
Леле ужас...нахрани ме за месец напред(аре нема да те храня за сексуалността)!

angelcheeee_93
02-14-2009, 07:04
ПОддържай се бе момиче! КАк може да не се поддържаш-отвратително е :x Пък и като идеш в другото училище там си потърси приятели...сигурно затова странят от тебе,защото си неподдържана!
:?

Nadelina
02-14-2009, 07:07
Da se otchaivash ne e nachina, da si mislish, che v nishto nqma smisal i che nqma za kakvo da jiveesh. Zashto izpolzvash dumi kato "grozna" i "nepoddyrjana" - ta tova si zavisi ot teb dali shte izglejdash dobre ili ne. Stegni se i vdigni glava, shte vidish, che ima hubavi neshta v jivota.

scyLLa
02-14-2009, 07:07
Моят метод : майната на всичко и всички !!! ( е има си изключения де :D)
1+ и само с 1 изключение

sadsad
02-14-2009, 08:16
Като стоиш и правиш едно и също все повече започваш да мислиш за проблемите си и да си внушаваш. Това, че си в ново училище е шанс за теб да си намериш приятели и така нататък. Относно, че си била неподържана мисля, че това само ти можеш да го оправиш и какво имаш предвид с това неподържана?!? А за да си вземеш изпитите трябва да учиш, а не да седиш пред телевизора и компютъра денонощно !

vanesa0pld
02-14-2009, 08:26
Хора,с това дето бях написала че не се подържам неисках да кажа,че не се къпя,не си мия зъбите и т.н а просто че не си правя прически,не се гримирам(дори не си слагам и гланц за устни :o ),не си лакирам ноктите... :o

sadsad
02-14-2009, 08:36
Хора,с това дето бях написала че не се подържам неисках да кажа,че не се къпя,не си мия зъбите и т.н а просто че не си правя прически,не се гримирам(дори не си слагам и гланц за устни :o ),не си лакирам ноктите... :o
Еми щом ти смяташ, че нямаш нужда да се гримираш и така нататък окей, това не е проблем. Но не се вкарвай в чак такива филми! Новото училище е шанс за теб и не го пропускай като се стискаш и си срамежлива. Намери си хора с които можеш да общуваш като за начало после нещата ще се наредят, а не както казах в горното мнение като седиш нон стоп у вас.

balon4eee
02-14-2009, 08:49
Тва е нещо с което единствено ти можеш да се справиш .

barbapapas
02-14-2009, 12:06
Трябва да си по-уверена в себе си и да не се оставяш да те мачкат! Няма как да не издържиш матурите, готви се и най-вече вярвай в себе си! Сигурно си в труден период, но ако бъдеш силна и по-уверена можеш да излезеш от него...
След 7 клас със сигурност ще си намериш нови приятели, не се притеснявай за това, количеството не е важно, а качеството...А за поддържането, ако смяташ, че ще се чувстваш и изглеждаш по-добре с грим, гримирай се, това не е чак от такова значение, но ако искаш го прави, ако не - недей...Стягай се, учи, първо това направи за да те приемат където искаш, работи над себе си и най-вече оценявай това, което имаш и хората ще те забележат и няма да се чувстваш така. А за любовта не се притеснявай, тя ще си дойде, но преди това имаш доста работа над самочувствието ти

mechtaq_za_teb
02-14-2009, 12:10
Говориш така все едно животът е свършил! Ами осъзнай се!
Не се поддържаш? Започни! Харесвай се, общувай, запознавай се с нови хора, намери си нови приятели! Занимавай се с нещо различно, излизай! Разхождай се, не си стой у вас! Ако чакаш всичко да се нареди от само себе си, няма да стане! Сама трябва да се вземеш в ръце :) Бъди уверена в себе си. Това винаги си личи! :) Успех

mickelangelo
02-14-2009, 12:20
момчето нито е първото нито е последното .. като те обиждат недей да им мълчиш ... малко хъс се иска .. обаче ... харесвай се сама себе си .. оправи това което смяташ че не е наред ... по добре 1 истински приятел от колкото много лицемери .. !

naia
02-14-2009, 14:49
винаги грозното пате може да стане хубаво стига да иска....спокойно аз пък нямам приятелки защото постоянно ми завиждат,че момчетата мен харесват, а не тях и виж сега и аз може да съм влюбена,но понякога и хубавите момичета не могят да имат момчетата които истински искат за дълго време ..........

kosder
02-14-2009, 14:56
Отдай се на Господ.Стани монахиня.

TheHellion
02-14-2009, 14:59
Споко 8 ми клас е като прераждане!

neocide
02-14-2009, 15:03

ef4etyYy
02-14-2009, 17:24
Ти си стресирана.
Като все очакваш нещо лошо,ще е странно да те стигне нещо добро.3ащо си реила,че няма да иэдържиш матурите?Ако си научиш,скъпа,ще ги иэдържиш.То това не е хвърляне на эарчета.3ависи от теб иэцяло.
А эа гимнаэията,эащо като не поэнаваш никого трябва да ти е трудно?3ащото така си решила,нали?В такъв случай не очаквай някой да ти помогне.Всичко ще са просто праэни думи.
Всичко эависи от теб.
Ако искаш промяна,ще се постараеш да я осъществиш.

miss_ludataa
02-14-2009, 18:44
Aбе само аз ли мисля,че темаат е ебавка,но ако не е ..!!Ми умирай .мене кфо ме грее :o :o не подържана,смръдлива..ми кфо искаш всички да те запрегръщат ли?! 7 клас неможе да си вземе изпита..ТЦТЦТЦТЦЦТЦТТЦ..изк ъпи се,обръсни се,купи си някоя шик дрешка..авееее с една дума ОСВЕЖИ СЕ 8-) 8-)

aciko
02-14-2009, 18:49
Изкъпи се и отиди на психиатър!
Ебати секси ноктите 8-) :oops:

По темата: Еми избръсни мустака,избръсни космите под мишниците,краката ръцете,измий си косата да не мирише на копеле,купи си още поне 2 чифта обувки,дънки,блуза.
Вземи си парфюм,недей смърди като 3 годишно великденско яйце.
Отиди на Фризьор,подстрижи се.

Ако това не помогне: - Отиди в пълна промяна!

DevilWish
02-14-2009, 19:03
Ами поддържай се, кое те спира? Като смърдиш и се въсиш естествено, че не те харесват! Усмихни се и се пооправи. Останалото ще се нарееи лека-полека.
Не бих искала да се изразявам толкова грубо, но в крайна сметка, това е и моето мнение ;)

Bellatrix
02-14-2009, 19:35
Ами поддържай се, кое те спира? Като смърдиш и се въсиш естествено, че не те харесват! Усмихни се и се пооправи. Останалото ще се нарееи лека-полека.

Значи и да ти е зле, да ти се драйфа от всичко около теб, трябва да имитираш усмивка и радост, за да те харесват. Така ли бе, психолоК недоносен? Убер спряла си, не е реално просто..

А темата ми звучи като некъв пълен майтап... Няма човек, който да си каже така открито 'неподдържан съм, воня и нямам приятели' ... : )
Ако искаш приятели ще се усмихваш. Не значи да се държиш като клоун, ама да изпадаш в депресии и да ревеш нон-стоп или да се мусиш е тъпо и едва ли ще си намери приятели така. Винаги по-харесвани са лъчезарните хора. За всяко нещо си има място, а сълзите и депресиите не са за пред хората.

beachy_bunny
02-14-2009, 19:57
ххх като за начало спри да се самосажаляваш ...

aka6a_vamp
02-14-2009, 20:04
Изкъпи се и отиди на психиатър!
Ебати секси ноктите 8-) :oops:
гхх мръсник 8-) Повече си харесвам очото :D

LiL_MeoW
02-14-2009, 20:09
Ако продължаваш с това мислене определено ще свършиш в някой психодиспансер на халоперидол и още шепа антидепресанти ... Момиче аз като нещо не ми изнася просто го променям ... не се поддържаш ??? !!! Ами почни да го правиш, дебела си - ходи на фитнес, диети ..... Вярвай ми на 13 нА много тинейджърки нещата им изглеждат не както трябва. Когато няма какво да правиш не гледай телевизия ами си намери хоби .. знам ли .. направи си лексикон а-у ... или там квото правят връсниците ти. Научи се сама да се забавляваш в тоз живот няма да има кой да го прави вместо теб.Чесно казано като пточетох кво си написала се изнервих, шото ако ти имаш проблеми сега и не можеш да се справиш с тях си представям кво ше е като си на 20.

П.С. Моляте вномавай кво праиш шото в България няма одобрен от здравната каса антидепресант за лица под 16 години

aciko
02-14-2009, 20:28
Изкъпи се и отиди на психиатър!
Ебати секси ноктите 8-) :oops:
гхх мръсник 8-) Повече си харесвам очото :D
На мен и косата ми харесва,ама не точно на тая снимка 8-)

evelinka1122
02-14-2009, 20:34
поддържай се!

aka6a_vamp
02-14-2009, 20:40
Изкъпи се и отиди на психиатър!
Ебати секси ноктите 8-) :oops:
гхх мръсник 8-) Повече си харесвам очото :D
На мен и косата ми харесва,ама не точно на тая снимка 8-)
А ти явно доста ги знаеш 8-) Ти ме следиш,а..помощщщщ :D

aciko
02-14-2009, 20:42
Изкъпи се и отиди на психиатър!
Ебати секси ноктите 8-) :oops:
гхх мръсник 8-) Повече си харесвам очото :D
На мен и косата ми харесва,ама не точно на тая снимка 8-)
А ти явно доста ги знаеш 8-) Ти ме следиш,а..помощщщщ :D
Да е,аз съм от ония вманиачените,къде си набелязват жертва,снимат я,и си лепят снимките по стените у тях и накрая я убиват,само където аз не бих могъл да те убия хаха 8-) :oops: :razz:

aka6a_vamp
02-14-2009, 20:46
Знаех си!Е права бех...гледам аз,че некъв ме следи и чат пат ми скубе по косъм от косата...са те разкрих 8-)

aciko
02-14-2009, 20:49
Знаех си!Е права бех...гледам аз,че некъв ме следи и чат пат ми скубе по косъм от косата...са те разкрих 8-)
Е вече няма да те следя,космите които откъснах ми стигат за отварата,която направих 8-)
Любовна отвара е,утре ще си влюбена в мен :D

aka6a_vamp
02-14-2009, 20:55
8-) 8-) Уу така ли...и кво друго има в нея освен коса...жабешки бутчета? 8-)

aciko
02-14-2009, 20:58
Така я ... 8-)

Е тайна сега,няма да разкривам пред света свещенната си отвара,може да бъде използвана само в/у един чуек и ти си избранницата 8) 8-)

aka6a_vamp
02-14-2009, 21:03
Ойй много съм горда от тоя факт :D глей само да не е някъв бълвоч 8-)

aciko
02-14-2009, 21:05
Ойй много съм горда от тоя факт :D глей само да не е някъв бълвоч 8-)
Е аз лоши неща не правя бе 8) :D
Само 2: Едното с уста,другото със задник,но да не навлизаме там 8-)

aka6a_vamp
02-14-2009, 21:11
Голям си простак начи,бива ли такова нещо?! 8-)
btw оакахме темата много мръсно

aciko
02-14-2009, 21:15
Бива,бива :oops: 8-)

Да е,много сме доуни,наравихме я е като селски кенеф непочистван 10 години 8-)

aka6a_vamp
02-14-2009, 21:24
Абсолютно...мирише на пот и лайна...така най-обичам 8-)
Кви сме мазни и долни ррррр

aciko
02-14-2009, 21:35
:razz: :razz:

Нали ... кво е приятно да лъха на пресни лайнца,над които кръжат мухи 8-)

Ще вземат да ни взимат вече такса смет на нас :D

aka6a_vamp
02-14-2009, 21:45
Неповторим свеж бриз 8-) и мухите жужат толкова сладурско....романтика брат :razz:

aciko
02-14-2009, 21:49
Какъв ти бриз - Това е хубав,скъп Френски аромат 8-)
А мухите са 2в1 - Хем бръмчат сладурско,хем са ароматизирани,от това по-голяма романтика накъде 8-) 8-)

На другия 14-ти,ако съм с приятелка,е завеждам на едно поле,наторявам хубаво и ...... :oops: :razz:

aka6a_vamp
02-14-2009, 21:55
И почвате да си серкате заедно и да броите звездите на лунна светллина,която ще осветява падащите.... 8-) е мечта ми е тва бе

aciko
02-14-2009, 21:58
Ми айде дай да отиваме де 8-)

Ама топло трябва да е,че сега ще се смразят и няма да налъхват :( 8-)

aka6a_vamp
02-14-2009, 22:04
По-добре като се затопли щото сега ще замръзнат...не трябва да се хаби ценен материал!Жизнено важно е :D

mozyk
02-14-2009, 22:04
СВЕТЪ ТРЯБВА ДА БЪДЕ РАЗРУШЕН :x http://dofiga.net/images/smileys/zastrel.gif

aciko
02-14-2009, 22:08
По-добре като се затопли щото сега ще замръзнат...не трябва да се хаби ценен материал!Жизнено важно е :D
Точно така ... А представи си лятото на слънце ... Едно рядко,напечено от слънцето ... БОЖЕСТВЕНО :D

aka6a_vamp
02-14-2009, 22:13
Аа леле гениален си просто :shock: тва е върховно,ще е като течен шоколад ммммммммм размечтах се,е такова 8-)

aciko
02-14-2009, 22:17
:razz: :razz:

За това като идем,си взимаме и по един нарезан хляб 8-)

aka6a_vamp
02-14-2009, 22:22
Ооо yes бе :D филийки и кифлички-тряя малко разнообразие
Дано некой мод ни изтрие глупостите,да не тормозим хората 8-)

aciko
02-14-2009, 22:24
Филийке,кифлички,вити баници със усиране и без усиране ... 8-)

Ако питаш мен,може да сме докарали някой до психично "разтройство" :razz:

aka6a_vamp
02-14-2009, 22:29
:razz: :razz: любимите ми храни е така...лелеее е тва си е хем мазничко,хем питателно...тряя да отворим ресторант `При голямото ако` мн клиентела ше навъдим
съфорумниците не мога да ги мисля просто :D

aciko
02-14-2009, 22:39
О обезателно.

Казвам ти ... директно ни дават 5 звезди за ресторанта,клиантелата ще се трепат да се пребутат за да си вземат храна.

А специалитета на ресторанта ще е: Препечено гомно на скара от Мартин,залято с рядък сос от Акаша ... :razz:

aka6a_vamp
02-14-2009, 22:42
По-добре Мими от Акаша 8-)
И ще има Ако бургер и Биг Ак 8-) и панирани акита ест

aciko
02-14-2009, 22:44
По-добре Мими от Акаша 8-)
И ще има Ако бургер и Биг Ак 8-) и панирани акита ест
Забрави задушени акита и пълнено пиле с акита :razz: :razz:

aka6a_vamp
02-14-2009, 22:48
И рядка супичка 8-) и бита сметана ше има
Айде я ше легам,а и да спрем със спама,че...утре нищо чудно да сме банирани :D

aciko
02-14-2009, 22:51
Може,може да хапнем една вита БАНица 8-)

Айде лека :-) 8-)

mitternacht
02-15-2009, 07:49
:razz:
7ми клас и вече се отчаяла от живота!
Че ти докато завършиш ще измислиш как да унищожиш света бре :)
Тцтцтц... я да не се занимавате с глупости, света може да е хубав.

dimito0
02-15-2009, 08:03
emi prosto trqbva da promeni6 tezi ne6ta lakirvai se, pravi si pri4eski ako si debela sportuvai, obli4ai se s posledna moda drehi, u4i, moje da mine i bes grim 6toty ima edna ot moq klas (az s1m 6) prili4a na 20 godi6na ujas e slaga si po 3 tona grim a da q vidi6 bes grim 6te pripadne6 taka 4e ti si re6ava6 :)

dimito0
02-15-2009, 08:04
a ... i zabravih ne se ot4aivai i pomni 4e ima6 za6to da jivee6 :) ;)

neocide
02-15-2009, 09:35

HipHopBlond
02-15-2009, 09:52
По-добре Мими от Акаша 8-)
И ще има Ако бургер и Биг Ак 8-) и панирани акита ест
Забрави задушени акита и пълнено пиле с акита :razz: :razz:

Ехх цяла вечер не спряха да пишат простотии... На някои хора просто не им е в стила да мислят, вижте ако ви е толко трудно не се мъчете, оставете на PRO-тата :lol:

.. DeViL mAy CrY ..
02-15-2009, 10:04
Ново училище-дава ти се нов шанс за запознанства и приятели.Не се подддържаш-ами прави го,кой те спира.Както някой беше казал в мненията когато сама започнеш да се харесваш,тогава и другите ще те харесат.Напрагви го.Не е нужно да си лакиран за да те харесат важното е да си добре облечрена да нямаш кал пшод никстите и разтечен не изтрит грим от 2 дена.В новото училище ще си намериш хора като теб,ще намериш приятели ето дава ти се възножност,о гледай да не я пропилееш,защиотото първите днии в училище определят каква и от кои ще си ;)

kifla
02-15-2009, 10:07
Реших да ви напиша и моята история.Няма закакво да живея.Нямам приятели-имам само 1 а в училище всички странят от мене:-#,постоянно ме убиждат и ме тормозят...МНОГО,МНОГО съм влюбена в едно момче-но то е по-голямо,от друг град,има само красавици около него...а и аз съм доста грозна и неподържана(под ,,неподържана,, имам предвид,че не се лакирам,не се гримирам,не си правя прически)!Сега трябва да кандидатсвам(сега съм 7 клас) и първо няма да издържа матурите,второ всички си имат приятели...само аз не.Ще ми бъде много трудно в новото училище-като непознавам никого.Във вкъщи нещата невървят добре...По цял ден седя вкъщи и САМА гледам телевизия...или си чета нещо.ВСИЧКО ТОВА МИ ИДВА В ПОВЕЧЕ!!!
Дано сега когато споделих историята си да ми олекне поне малко! :(
Все още си малка...колко още трудности ти предтоят не можеш и да си представиш.Вземи се в ръце,наблегни на ученето ,завърши !Приятелите ще откриеш след време ,не ти трябват лицемерни и долни приятели!Имаш един ,но дано е истински.Това че не се лакираш и т.н ...знаеш ли колко момчета харесват естествените момичета а не нарисуваните кукли ?
Живота е пред теб!Изживей го пълноценно!

cinderella_gugutka
02-15-2009, 10:12
ами 1-о запо4ни да у4иш много здраво за да влезнеш в хубаво у4илище и да имаш готини съу4еници(ако влезнеш в някое тъпо у4илище другите ше те ебават супер много докато в по-елитните у4илища децата са малко по културни и възпитани и няма да ти се подиграват и щ можеш да си намериш приятели-казвам ти го от ли4ен опит-7 у4илища съм сменила).след като уредиш тази работа ще поработиш и над външния си вид и над само4увствието ти и си готова :)

aciko
02-15-2009, 15:24
По-добре Мими от Акаша 8-)
И ще има Ако бургер и Биг Ак 8-) и панирани акита ест
Забрави задушени акита и пълнено пиле с акита :razz: :razz:

Ехх цяла вечер не спряха да пишат простотии... На някои хора просто не им е в стила да мислят, вижте ако ви е толко трудно не се мъчете, оставете на PRO-тата :lol:
Човече,ти да не би да си ПРО :shock: 8-)

slynceee
02-15-2009, 15:36
Не трябва да се отчайваш живота е пред теб, трябва да са потрудиш за да влезиш в новото училище // пък там ще намериш много приятели :) то проблема само да е това! . . и ако искаш да те харесват хората .. погрижи се да външния си вид .. и тей де .. :lol:

aka6a_vamp
02-15-2009, 16:14
Смисълът на наще коментари е дълбоко скрит! 8-)

galu6a
02-15-2009, 16:25
аби ей я се стегни кви са тия емовси неща ти кво искаш всеки ден да е Великден всичко с времено му :)

Kostadin_682
02-15-2009, 16:31
Реших да ви напиша и моята история.Няма закакво да живея.Нямам приятели-имам само 1 а в училище всички странят от мене:-#,постоянно ме убиждат и ме тормозят...МНОГО,МНОГО съм влюбена в едно момче-но то е по-голямо,от друг град,има само красавици около него...а и аз съм доста грозна и неподържана(под ,,неподържана,, имам предвид,че не се лакирам,не се гримирам,не си правя прически)!Сега трябва да кандидатсвам(сега съм 7 клас) и първо няма да издържа матурите,второ всички си имат приятели...само аз не.Ще ми бъде много трудно в новото училище-като непознавам никого.Във вкъщи нещата невървят добре...По цял ден седя вкъщи и САМА гледам телевизия...или си чета нещо.ВСИЧКО ТОВА МИ ИДВА В ПОВЕЧЕ!!!
Дано сега когато споделих историята си да ми олекне поне малко! :(
Пфф...Bullshit... нямало заради какво да живееш... всички те обиждали... ами като си ги оставила да ти се подиграват е така... стегни се за матурите, вземи ги, и ще видиш че с новото ти даскало, ще може да започнеш на чисто... там никой няма да ти се подиграва... айде и спри да се самосъжаляваш... има заради какво да се живее... Приятели, родители, бира, водка, спрайт, колите... нямало заради какво да се живее... спри да говориш глупости 8-)

DemonchY
02-15-2009, 19:54
виж сега ... предварително съжалявам не съм прочел всички коментари и не знам кой какво е писал
моя съвет е :
пълна няма никакъв проблем да станеш хубава ... много от моите съученици много се промениха точно лятото след 7ми клас и това е момента на промяната ... за 1 ден не можеш да се промениш а и всички ще се чувстват странно от новия ти външен вид ... затова лятото започни да си правиш прическа, говори с фризиора/ката ти за нови и различни прически и цветове на косата ... освен това почни с лакове и гримове повярвай ми наистина променят много :) и такам стигнахме до последното - ако имаш възможност и пари от вашите купи си някакви дрехи като на съученичките ти ... не вярвам ако характера ти е хубав да има за какво да се бодалкат с теб :) не се депресирай само и малко по малко влизай в компаниите ;)
няма да са притесняваш от нищо!

valdesbg
02-16-2009, 05:31
...

Само не разбрах защо обществото е виновно че ти се дистанцираш от всички и си набиваш в тиквата че си дебил?

Вземи се в ръце, спри да мрънкаш за глупости и направи нещо за себе си.