PDA

View Full Version : Най-лесния начин за каване на мелодии Iphone 3G?



anonymous497065
02-13-2009, 18:59
Знам, че темата не е за тук, но вече чакам доста, та вече нямам търпение.
Някой знае ли как се качват песни на Iphone 3G, чрез iTunes?Ако може най-лесния и кратък вариант, (разбрах, че има много).



*Липсва правилно заглавие! Грешен раздел!
Точка 1 и 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

scyLLa
02-13-2009, 19:36
Ще има да си играеееш мнооогоо за кво ти е айфон нищо не му е хубаво нит камерата му е камера нито нищо за да ти е наред блутута ти тря чип преди това тря да го разкодираш сичко става с програми не ти тря айфон купи си един телефон свестен и се кефи с айфона неможеш да направиш нищо супер смотан е.За айтунс тря да си вдигнеш софтуера на айфона до най големия да си свалиш програмата за тоя софтуер и да си теглиш и ако случайно си истриеш акаунта в айтунс ти се истриват сички песни за песните се плаща заеби пълни смехорий айфон съкс пълен боклук тъп е като създателите си и като сички американци

Jesus
02-13-2009, 19:55
тъп е като създателите си и като сички американци
ех веднъж с теб да сме на 1 мнение :)

tuzaro
02-13-2009, 20:26
http://iphone-bulgaria.com/forum/
ПП да си админ на някой форум??

Darkkiss
02-13-2009, 21:01
Apple -> ITunes

мноо е сложно да помислиш малко...

anonymous497065
02-13-2009, 21:18
Apple -> ITunes

мноо е сложно да помислиш малко...
Ти и това не направи.
С нов плейлист не става.Спомням си, че има един много лесен начин, не бяха повече от 3-4 щракания, но не се сещам как точно ставаше.

Jesus
02-13-2009, 21:30
Не можеш ли да го ползваш като преносима памет ? тоест без никакви програми директно копираш в папката ?

Darkkiss
02-13-2009, 21:38
Apple -> ITunes

мноо е сложно да помислиш малко...
Ти и това не направи.
С нов плейлист не става.Спомням си, че има един много лесен начин, не бяха повече от 3-4 щракания, но не се сещам как точно ставаше.

интерестно аз на моя ипод дето е 2-ри ген тач си ги вкарвам с ITunes и сичко е ок (понякога тая програма не ебава някоя песен но като цяло всичко е наред) и понеже да не ми кажеш че са 2 различни нищо че са с 1 software

ще ти кажа че като си намерих Iphone 3g преди да го продам го пробвах дали всичко му е наред и пак с тази програма му ги вкарах...

anonymous497065
02-13-2009, 21:41
Apple -> ITunes

мноо е сложно да помислиш малко...
Ти и това не направи.
С нов плейлист не става.Спомням си, че има един много лесен начин, не бяха повече от 3-4 щракания, но не се сещам как точно ставаше.

интерестно аз на моя ипод дето е 2-ри ген тач си ги вкарвам с ITunes и сичко е ок (понякога тая програма не ебава някоя песен но като цяло всичко е наред) и понеже да не ми кажеш че са 2 различни нищо че са с 1 software

ще ти кажа че като си намерих Iphone 3g преди да го продам го пробвах дали всичко му е наред и пак с тази програма му ги вкарах...
Прочети темата още веднъж.Не питам с коя програма, iTunes съм споменала още в първия си пост.

Не можеш ли да го ползваш като преносима памет ? тоест без никакви програми директно копираш в папката ?
Хаха не. :)

Darkkiss
02-13-2009, 21:43
Apple -> ITunes

мноо е сложно да помислиш малко...
Ти и това не направи.
С нов плейлист не става.Спомням си, че има един много лесен начин, не бяха повече от 3-4 щракания, но не се сещам как точно ставаше.

интерестно аз на моя ипод дето е 2-ри ген тач си ги вкарвам с ITunes и сичко е ок (понякога тая програма не ебава някоя песен но като цяло всичко е наред) и понеже да не ми кажеш че са 2 различни нищо че са с 1 software

ще ти кажа че като си намерих Iphone 3g преди да го продам го пробвах дали всичко му е наред и пак с тази програма му ги вкарах...
Прочети темата още веднъж.Не питам с коя програма, iTunes съм споменала още в първия си пост.

Не можеш ли да го ползваш като преносима памет ? тоест без никакви програми директно копираш в папката ?
Хаха не. :)

смятах да ти кажа ма като си толкова велика с тоя боклук
се мъчи сама
толкова много знаете английски всички
но не можете да се оправите с 1 проста програма
....

anonymous497065
02-13-2009, 21:45
Apple -> ITunes

мноо е сложно да помислиш малко...
Ти и това не направи.
С нов плейлист не става.Спомням си, че има един много лесен начин, не бяха повече от 3-4 щракания, но не се сещам как точно ставаше.

интерестно аз на моя ипод дето е 2-ри ген тач си ги вкарвам с ITunes и сичко е ок (понякога тая програма не ебава някоя песен но като цяло всичко е наред) и понеже да не ми кажеш че са 2 различни нищо че са с 1 software

ще ти кажа че като си намерих Iphone 3g преди да го продам го пробвах дали всичко му е наред и пак с тази програма му ги вкарах...
Прочети темата още веднъж.Не питам с коя програма, iTunes съм споменала още в първия си пост.

Не можеш ли да го ползваш като преносима памет ? тоест без никакви програми директно копираш в папката ?
Хаха не. :)

смятах да ти кажа ма като си толкова велика с тоя боклук
се мъчи сама
толкова много знаете английски всички
но не можете да се оправите с 1 проста програма
....
Ау, леле. :razz:

scyLLa
02-14-2009, 06:55
Apple -> ITunes

мноо е сложно да помислиш малко...
Ти и това не направи.
С нов плейлист не става.Спомням си, че има един много лесен начин, не бяха повече от 3-4 щракания, но не се сещам как точно ставаше.

интерестно аз на моя ипод дето е 2-ри ген тач си ги вкарвам с ITunes и сичко е ок (понякога тая програма не ебава някоя песен но като цяло всичко е наред) и понеже да не ми кажеш че са 2 различни нищо че са с 1 software

ще ти кажа че като си намерих Iphone 3g преди да го продам го пробвах дали всичко му е наред и пак с тази програма му ги вкарах...
Прочети темата още веднъж.Не питам с коя програма, iTunes съм споменала още в първия си пост.

Не можеш ли да го ползваш като преносима памет ? тоест без никакви програми директно копираш в папката ?
Хаха не. :)

смятах да ти кажа ма като си толкова велика с тоя боклук
се мъчи сама
толкова много знаете английски всички
но не можете да се оправите с 1 проста програма
....
Ау, леле. :razz:
Може да се вкарват в папката директно без айтунс едно приятелче има ще го питам как ги качва без айтунс и ще пиша пак в форума

anonymous497065
02-14-2009, 09:18
То и през уинамп може, стига да не си природно ненадарен...
Хайде бе, вярно? 8)

anonymous497065
02-14-2009, 12:11
С това отношение ще получиш адски много помощ...
Сигурно, дразня се на некомпетентни хора като теб, изказващи мнението си по дадена тема.

FockidyFockFock
02-14-2009, 12:16
Още на първата страница, ти дадоха тоя линк, дебил такъв. Ползвай го. Всичко, което ти е нужно там го пише. Д Е Б И Л. (http://iphone-bulgaria.com/forum/)

mickelangelo
02-14-2009, 12:45
добавяш ги като мп3 ки в лист-а и после като закачиш ифончето за PC-то .. слагаш отметка на музиката .. и даваш sync .. ако имаш въпроси на лично ми пиши ...


ПС: и аз съм с iphone :)

Darkkiss
02-15-2009, 01:01
С това отношение ще получиш адски много помощ...
Сигурно, дразня се на некомпетентни хора като теб, изказващи мнението си по дадена тема.

И защо съм некомпетентен?

В предишната страница ти дадох най-лесния начин за синхронизиране с iTunes, споменах, че може да си качиш музика и през winamp, не мога да разбера какво е некомпетентното освен теб в случая, която си ТОЛКОВА ФРАПИРАЩО ТЪПА, че не можеш да се справиш със софтуер, който е проектиран за американци и даже те са оправят с него.

Второ аз използвам iTunes и техни продукти от 5 години някъде и е малко смешно някаква си вчерашна пикла да ми се прави на отворена.

Затова предложението ми е да си е.беш майката нанякъде, да си завреш скъпоценния айфон в косматия, увиснал задник и да умреш в лайна.

пич напълно съм с тебе

MakeMeLaugh
02-15-2009, 21:04
ВСИЧКИ злобарски и необоснавани коментари НЕСВЪРЗАНИ с темата и ОПЛЮВАЩИ материалните вещи на ДРУГИТЕ хора нека да ПЕСТАНАТ и НЕ само в тази тема :!:

Всеки ИМА право да си купува каквото си ИСКА и да си го ползва КАКТО си иска :!:

Ако ще и телефон с шайба да си купи си е негов/нейн проблем.

Всички плюете, ама като извади някой такъв телефон ви изкачат дзъркелите.. :?

g0g0o
03-17-2009, 15:12
iPhone ruLze for Ever :grin: :grin: :smt002

XceSS
03-17-2009, 16:16
Абе Айфоун си е за другите държави и там за тях е просто супер (или поне беше, защото е стар).
Ама не можете да кажете, че Ифоне е смотан.Това си е революционен телефон.

grenth
03-18-2009, 01:29
Ще кажа,че авторката е доста тъ*а :) 8)

anonymous497065
03-18-2009, 15:09
Ще кажа,че авторката е доста тъ*а :) 8)
Хайде бе, как разбра "умник"?Смешник.

rauwkost
04-02-2009, 14:01
Е ти като си толкова "Компетентна" защо питаш тук? Прекалено много се правиш на интересна, а и това че имаш Iphone не е нищо особено, знаеш ли колко много хора имат? Ако се държиш като лайно, с теб ще се държат по същият начин :)