PDA

View Full Version : Мтел Клуб Промоции



selassie
02-13-2009, 20:24
Здравйте, наскоро чух от приятел за този Мтел Клуб към който на всеки твой изговорен 1 лев ти се дава 1 точка , с тези точки когато станат повече имаш възможност да си вземеш телефон на по изгодна цена, търсих списък с телефони и точките които трябват но беше безуспешно.Може ли някой да ми даде линк където са изкарани тези промоционални телефони и където пише за кой телефон колко точки се изискват и каква е цената със и без точките.

taNcheto93
02-13-2009, 21:32
Виж тук:
http://www.mtel.bg/mtelclub/rewards.php

selassie
02-14-2009, 15:11
Мерси но , къде са телефоните и точките които изискват.. смисъл тук пише наградите .. а самите телефони ги няма ..

Sintya
02-14-2009, 15:13
Ами най отдолу има " отстъпки на продукт ", тоест избираш си телефона и те ти правят намаление... дано си ме разбрал.

LovEsIckk
02-14-2009, 15:23
Оф тва е пълна лъжа.Преди месец си зех нов телефон,имах 1000 клубни точки дори и повече.Точките се смятат когато направиш 1 лв сметка тва е една точка и т.н.Но когато ти ги броят не са 1 лв,а някви мижави стотинки :) И с тези точки ми направиха единствено 40 лв. отстъпка на телефона при положение,че 1000-те точки които имам ако се смятаха както се събират трябваше да са 1000 лв...Ама тва си е долна лъжа да зарибяват хората :) Не се радвай много щото и аз така се радвах с многото си точки до като не видях как се смятат клубните точки.Иначе ти дават точка за 1 лв пък ти я смятат за 10 ст...смях братче..

MostHated
02-14-2009, 16:03
еми Мтел ги слагат тея точки за дебили които се набутват

taNcheto93
02-14-2009, 16:21
Оф тва е пълна лъжа.Преди месец си зех нов телефон,имах 1000 клубни точки дори и повече.Точките се смятат когато направиш 1 лв сметка тва е една точка и т.н.Но когато ти ги броят не са 1 лв,а някви мижави стотинки :) И с тези точки ми направиха единствено 40 лв. отстъпка на телефона при положение,че 1000-те точки които имам ако се смятаха както се събират трябваше да са 1000 лв...Ама тва си е долна лъжа да зарибяват хората :) Не се радвай много щото и аз така се радвах с многото си точки до като не видях как се смятат клубните точки.Иначе ти дават точка за 1 лв пък ти я смятат за 10 ст...смях братче..
При 1000 клубни точки няма отстъпка 1000 лв.
Тук има информация при колко точки какво получаваш http://www.mtel.bg/mtelclub/rewards.php

LovEsIckk
02-14-2009, 16:27
Оф тва е пълна лъжа.Преди месец си зех нов телефон,имах 1000 клубни точки дори и повече.Точките се смятат когато направиш 1 лв сметка тва е една точка и т.н.Но когато ти ги броят не са 1 лв,а някви мижави стотинки :) И с тези точки ми направиха единствено 40 лв. отстъпка на телефона при положение,че 1000-те точки които имам ако се смятаха както се събират трябваше да са 1000 лв...Ама тва си е долна лъжа да зарибяват хората :) Не се радвай много щото и аз така се радвах с многото си точки до като не видях как се смятат клубните точки.Иначе ти дават точка за 1 лв пък ти я смятат за 10 ст...смях братче..
При 1000 клубни точки няма отстъпка 1000 лв.
Тук има информация при колко точки какво получаваш http://www.mtel.bg/mtelclub/rewards.php
Е тва ми е ясно :) Просто е тъпо да ти дават точка за 1 лв..А като ти ги смятат да излиза някви стотинки..

s3xy
02-14-2009, 18:54
Оф тва е пълна лъжа.Преди месец си зех нов телефон,имах 1000 клубни точки дори и повече.Точките се смятат когато направиш 1 лв сметка тва е една точка и т.н.Но когато ти ги броят не са 1 лв,а някви мижави стотинки :) И с тези точки ми направиха единствено 40 лв. отстъпка на телефона при положение,че 1000-те точки които имам ако се смятаха както се събират трябваше да са 1000 лв...Ама тва си е долна лъжа да зарибяват хората :) Не се радвай много щото и аз така се радвах с многото си точки до като не видях как се смятат клубните точки.Иначе ти дават точка за 1 лв пък ти я смятат за 10 ст...смях братче..
При 1000 клубни точки няма отстъпка 1000 лв.
Тук има информация при колко точки какво получаваш http://www.mtel.bg/mtelclub/rewards.php
Е тва ми е ясно :) Просто е тъпо да ти дават точка за 1 лв..А като ти ги смятат да излиза някви стотинки.. ми извинявай ама ако сяко левче ти го смятат в точка за услугата която предлагат, а именно телефонните разговори, колко остава да се плаща? НИКОЛКО тъй че поне правят остъпки от телефоните, било то и 40 лева...

LovEsIckk
02-14-2009, 19:55
В чужбина за тия точки подаряват нови телефони , да не говорим,че когато се включваш към даден оператор ти дават не само карта ами и нов телефон :) е за тва ти говоря ама все пак България..

taNcheto93
02-14-2009, 20:14
В чужбина за тия точки подаряват нови телефони , да не говорим,че когато се включваш към даден оператор ти дават не само карта ами и нов телефон :) е за тва ти говоря ама все пак България..
Така е. При това са хубави телефони, а не с екстри - цветен дисплей и полифонични мелодии. А тук за тези точки дават време за разговори :?

emo_girl953
02-14-2009, 20:23
Както казаха преди мен все пак тук е България :smt003

MakeMeLaugh
02-15-2009, 22:17
taNcheto93 отговори супер ясно и точно! Евала, много добри впечатление ми направи специално в тази тема :smt023

s3xy ти каза каква е истината и как стоят нещата в живота общо взето. ;)

LovEsIckk - Никой НЕ дава безплатен обяд! Това да ти е като урок ;)
По твоята логика всички твои разговори трябва да са безплатни по твоя начин на смятане... Все 1-но като пораснеш и почнеш работа да работиш за без пари.. тц :)

В чужбина имат голямо население, повече оператори, *най-вече по-голяма конкуренция за повече пари, докато тук не е чак така като условия и нямат стимул да правят резки промени. И за да са на печалба - си водят монополизъм с цените и прочие.
Колкото едно нещо е по-купувано е по-евтино. И колкото е по-рядко купувано е по-скъпо. Компенсация. Горе-долу така стоят нещата и с България и Англия да речем.
Допълнително, че сме малко по-назад като развитие.
:)

s3xy
02-15-2009, 22:44
taNcheto93 отговори супер ясно и точно! Евала, много добри впечатление ми направи специално в тази тема :smt023

s3xy ти каза каква е истината и как стоят нещата в живота общо взето. ;)

LovEsIckk - Никой НЕ дава безплатен обяд! Това да ти е като урок ;)
По твоята логика всички твои разговори трябва да са безплатни по твоя начин на смятане... Все 1-но като пораснеш и почнеш работа да работиш за без пари.. тц :)

В чужбина имат голямо население, повече оператори, *най-вече по-голяма конкуренция за повече пари, докато тук не е чак така като условия и нямат стимул да правят резки промени. И за да са на печалба - си водят монополизъм с цените и прочие.
Колкото едно нещо е по-купувано е по-евтино. И колкото е по-рядко купувано е по-скъпо. Компенсация. Горе-долу така стоят нещата и с България и Англия да речем.
Допълнително, че сме малко по-назад като развитие.
:) евала, хипер точно го каза!