PDA

View Full Version : Наистина искам да се получи.. :\



revennge
02-13-2009, 20:09
апфф странна работа... ами така още преди година и половина бях хвърлила около на едно момче и не че през това време не съм имала др приятели ама просто винаги си имах едно на ум, че ще се запознаем и че ще тръгнем.. Е да де, за мой късмет това стана преди око три месеца ама аз сама си прецаках нещата, защотото когато не харесвам някой съм царица във връзките, но иначе ме хващат кризите и все едно изпадам в паника! Никак не съм от срамежливите, имам много приятели.. готина съм (няма смисъл да си прося комплименти като твърдя обратното),ама тоя път оплесках много нещата бяхме заедно само около три седмици и аз всеки път когато излезехме надрънквах такива простотий, че чак сама си се възмущавах и неможех да разбера какво ми става.Разделих ме се и той тръгна с една моя приятелка сега са скъсали и знам,че мога да си го върна защото е питал за мен а пък и не се поддава трудно, но искам някакъв по подходящ начин, по който да му се издигна малко в очите, че беше голяма излагация някой има ли предложения? утре ще се засечем защото сме в един и същ клуб винаги... така че предложете нещо подходящо за ситуацията ? Наистина много го харесвам и се надявам само на обективни мнения :) Благодаря предварително :-)

mickelangelo
02-13-2009, 20:13
Ами извини се .. ако си оплескала нещата .. или .. просто бъди себе си .. остави маската за пред другите .. ако наистина означава толкова за теб .. трябва .. да можеш да го направиш

revennge
02-13-2009, 20:19
Ами извини се .. ако си оплескала нещата .. или .. просто бъди себе си .. остави маската за пред другите .. ако наистина означава толкова за теб .. трябва .. да можеш да го направиш

Да се извиня.. определно ще ми се изсмее :( Не е много тактичен.. ! А пък и как да бъда себе си като аз се държа така само като го видя и то не нарочно, ами просто все едно ме кара да се срамувам :( Незнам за първи път се чувствам толково тъпо в компанията, на който и да било :? :shock:

Presley
02-13-2009, 20:27
И кво?
Напред наэад напред наэад напред наэад..

GregoryHouse
02-13-2009, 20:54
Спечелила си го 1 път, мисля че би трябвало да знаеш как да подходиш към него. И да както казаха по горе остави маската, и бъди себе си...ако ти се изсмее... кажи му само колко много е изпуснал и се обърни и прав му път, ако ли ти значиш нещо за него няма да ти се изсмее според мен.

vesSynkaa
02-13-2009, 21:07
Подкрепям GregoryHouse просто друг начин не виждам ..

revennge
02-14-2009, 09:36
днес вечерта ще опитам :) благодаря много и дано да не съм го спечелила само с външния си вид :-#

mickelangelo
02-14-2009, 12:23
Ами извини се .. ако си оплескала нещата .. или .. просто бъди себе си .. остави маската за пред другите .. ако наистина означава толкова за теб .. трябва .. да можеш да го направиш

Да се извиня.. определно ще ми се изсмее :( Не е много тактичен.. ! А пък и как да бъда себе си като аз се държа така само като го видя и то не нарочно, ами просто все едно ме кара да се срамувам :( Незнам за първи път се чувствам толково тъпо в компанията, на който и да било :? :shock:

защо се чувстваш тъпо .. ? как така се срамуваш от това което си .. !?!? нима би могъл да ти се изсмее ... ако го направи .. .имах 1 приятел .. той казваше " шута в гъза и следващ ия/ата " да не ти пука нито е първия нито е последния ..

vikito2111
02-14-2009, 12:57
Ако ти се исмее значи не те заслужава , говори с него .. предполагамго познаваш малко или много и сама можеш да прецениш подхода си .. , дано да съм помогнала , много успехи ти желая :P

BaiToq
02-14-2009, 15:55
И аз много работи искам.