PDA

View Full Version : Как да я сваля и същевременно да не се скарам с тях?



DiSpo
02-13-2009, 22:06
Nie sme 3 mom4eta nai-ludi nai-gotini ot klasa :grin: no imame mnogo lo6 proglem v na4aloto na 2-riq srok doide 1 mnogo gotino momi4e i 3-mata q haresvame i neiskam da se izpokarame za neq no pak i iskam da si q hvna za gaje :oops: ako nqkoi moje da ni dade savet 6te sam mu mnogo blagodaren
1:kak da ne se skarame
2:kak da q svalq
:o :(
SRY 4E PI6A NE PI6A NA KIRILICA NO NQMAM KIRILIZATOR PREINSTALIRAH SI WINDOWSA


Modeated by slun4ice
т.7 от правилника

elsy
02-13-2009, 22:09
Ти 12 години имаш ли?

DiSpo
02-13-2009, 22:11
da malko nad teh sam :D

Tempest
02-13-2009, 22:12
редувайте се :D нее, то така и ще стане... ще тръгнеш с нея с цената на загубено приятелство (едва ли не) и после тя ше те резне и ще останеш с пръст у... :?

elsy
02-13-2009, 22:16
Ми играйте на камък-ножица-хартия и който победи :D :D :D

oasis
02-13-2009, 22:20
Tрудно... много трудно!

DiSpo
02-13-2009, 22:27
znam mn e lo6o a tq daje ne iska da znae za nas :-x az v posledno vreme ne izdarjam nemoga da si zaguba si4ki priqteli za 1 momi4e ne e edinstveno na sveta ama ako pak drug ot priqtelite mi tragne s neq 6te se skasam ot qd :-x no pak spored men me haresva :-x vliza rqdko v skypa no kogato vleze mi pi6e dnes mi prati 5 snimki za moe u4udvane snimkite ne bqha podhodq6ti za neinite godini :shock: a vapreki si4ko tova sega samo za nqkakaf tedo ni govori ot staroto i daskalo :-x

Tinkuuu
02-13-2009, 22:49
не знам .. приятелите ти биха ли се спряли заради тебе ? :)

Tempest
02-13-2009, 23:03
хах мии за*би я... щом ги има такива снимки, значи явно живее в света на материалното... ще ходите максимум седмица и дотам... заслужава ли си?

MaLkaTa_LaDy
02-14-2009, 05:48
Ох... :x
1. Първо се научи да уважаваш момичетата. Като разбереш, че изразите "да я схаля" и "да си я хвана за гадже" не са от най-подходящите, тогава питай.
2. Нали си едно от най-готините момчета в класа, тогава защо не знаеш как "да я свалиш"?
3. От кога лапна по нея? Като ти прати голички снимки, нали...
4. Смяташ, че те харесва. Ти също я харесваш. Значи ако го искате, винаги има начин да се заедно без да се скараш с приятелите си.
5. Като ви говори за някакъв Тедо, що не вземеш да я питаш за тоя индивид. Само недей в прав текст "Ае маце по кой си лапнала е?" Райт?
П.п. Хващам бас, че нямаш 14... Айде първо пораснете, после забивайте гаджета... :-x

Hilary_
02-14-2009, 07:11
znam mn e lo6o a tq daje ne iska da znae za nas :-x az v posledno vreme ne izdarjam nemoga da si zaguba si4ki priqteli za 1 momi4e ne e edinstveno na sveta ama ako pak drug ot priqtelite mi tragne s neq 6te se skasam ot qd :-x no pak spored men me haresva :-x vliza rqdko v skypa no kogato vleze mi pi6e dnes mi prati 5 snimki za moe u4udvane snimkite ne bqha podhodq6ti za neinite godini :shock: a vapreki si4ko tova sega samo za nqkakaf tedo ni govori ot staroto i daskalo :-x
Първо казваш че тя не иска да знае за вас... после че не е единствена ама ще те е яд ако някой от тях тръгне с нея... айде моля ти се тия историики са ми познати... просто искаш да я свалиш за да се издигнеш в очите на приятелите ти... :? :? А и след като тя не иска да знае за вас я оставете... :?

angelcheeee_93
02-14-2009, 07:12
Ми играйте на камък-ножица-хартия и който победи :D :D :D

детска му работа :D

HipHopBlond
02-14-2009, 08:01
Истинските приятели, никога не биха се скарали заради неква пача!!! :? :? :? Т'ва го знай от мене, пък к'во ше праите не знам 8)

YouCantStopMe
02-14-2009, 08:05
Хах.. питаш как да не се карате,а после как да я свалиш. :razz:
Айде моля ти се,недей да си съсипваш приятелите заради нея.И без това каза,че напоследък не иска и да чуе за вас.
Това е...

BaiToq
02-14-2009, 11:47
Nie sme 3 mom4eta nai-ludi nai-gotini ot klasa :grin: no imame mnogo lo6 proglem v na4aloto na 2-riq srok doide 1 mnogo gotino momi4e i 3-mata q haresvame i neiskam da se izpokarame za neq no pak i iskam da si q hvna za gaje :oops: ako nqkoi moje da ni dade savet 6te sam mu mnogo blagodaren
1:kak da ne se skarame
2:kak da q svalq
:o :(
SRY 4E PI6A NE PI6A NA KIRILICA NO NQMAM KIRILIZATOR PREINSTALIRAH SI WINDOWSA


Modeated by slun4ice
т.7 от правилника
Аааа,ама вий сти най-гулиемити
в тоя клас ли уа?
Ма тя ви е в кърпа варзана
и на тримцата,саму шси я менкати,
никви пррублеми,сичку е ток и
жица диет има идин лаф такъФФФ.
Жа я свалите кат нищу ша я свалите,
като я пречакати на спирката
и чувала на глъвата и бой бой
да и дава откат китаата.
После ша я ибети,затуй по-касно.

Hilary_
02-14-2009, 11:56
Усещам у "BaiToq" лека злоба... :D Недейти така да нападити момчетуУ... тежко му е все пак...!!! :-D

mickelangelo
02-14-2009, 12:09
добре де .. няма ли тя последната дума .. просто уважете нейното мнение ... представете си че не я кефите ..

Boyd
02-14-2009, 12:09
Проблемът е, че си прекалено ограничен в умствена посока. Щом си от "най-готините момчета в класа" си ми ясен к'ъв кретен си. След като отделиш 2 часа пред огледалото се опитай да й се обадиш и да й говориш като човек на човек. Другия проблем ти е, че имаш самочувствие на курва, а не на човек-часовникар.

Много лошото е, че си на повече от 12, защото акъла ти и за 12 не стига! И между другото - нищо лично.

DiSpo
02-14-2009, 13:45
nikoi ne razbr kvo imam predvid ama klvo da se prai
1:pred ogledaloto seda 1 min max :D
2:izob6to ne mi e za snimkite
3:re6ihme proglema
4:teglih i mainata i tva e
5:predpo4itam si priqtelite pred nekva K***a
6:ako moje slojete klu4 na temata
7:i Mersi za tapoti komentari ot nqkoi strani
:-x

DiSpo
02-14-2009, 13:47
Истинските приятели, никога не биха се скарали заради неква пача!!! :? :? :? Т'ва го знай от мене, пък к'во ше праите не знам 8)
da ti kaja 4estno ti si nai prav za*bahme pa4ata i si opraihme ne6tata :P

Push7heTemp0
02-14-2009, 15:15
Брао, мноо сте готини

BaiToq
02-14-2009, 15:54
5:predpo4itam si priqtelite pred nekva K***a

Еййй,густо майна...
Щял си да ходиш с няква курва :)