PDA

View Full Version : Относно "За бъдещи мами"



XceSS
02-13-2009, 23:19
Аз още не мога да повярвам, че се излагате така !


1-5 пост: machoks: а3
Да ви имам админите...

Wrathchild
02-14-2009, 12:00
Какво му е на раздела, тук, както виждаш, влизат майки.

Lucho
02-14-2009, 14:36
Какво му е на раздела, тук, както виждаш, влизат майки.
...което е най-интересното за един тийн сайт...

ПП - Сумати теми имаше и не го махнаха,и сега няма да го махнат :)

LiveFlower
02-14-2009, 14:53
Остави тва,ама все едни и същи си дискутират там,това са Дарла,Трака и още някой 8-) 8-) 8-) То има и скайпове за тая работа,ама айде!
Иначе раздела няма да го махнат,бъдете сигурни.Вместо да се правят безсмислени раздели да се беше върнал раздел "наркотици" .....

BlackaTBW
02-14-2009, 17:53
^ О, той и за наркотиците е супер смислен раздел, сигурна съм.

XceSS
02-14-2009, 19:06
^ О, той и за наркотиците е супер смислен раздел, сигурна съм.

Много по-полезен от "Бъдещи МАМИ" (поне добро заглавие да бяхте измислили...).
От раздел "Наркотици", ще има много повече полза, защото от толкова много потребители, кои са родители? А колко друсат...?

3oPuTy
02-15-2009, 06:34
На мен не ми е ясно след като има един милион форуми за майки,защо точно в тийн форум сложиха такъв?!И то след като майките тук се броят на пръсти :?
Не,че ми пречи ... Игнорирала съм го на 100%,но просто е хипер тъпо измислено ... Все пак това е място,в което пишат ТИЙНОВЕ :?


BlackaTBW да си се замислял/а,колко голям е процента на наркоманите в България?!Ако не си - време ти е!!!Всеки пети тийн е пушил поне трева (в повечето случаи се стига поне и до амфети),така че е нормално да има подобен раздел!!!

mysterious93
02-15-2009, 09:43
На мен не ми е ясно след като има един милион форуми за майки,защо точно в тийн форум сложиха такъв?!И то след като майките тук се броят на пръсти :?
Не,че ми пречи ... Игнорирала съм го на 100%,но просто е хипер тъпо измислено ... Все пак това е място,в което пишат ТИЙНОВЕ :?


BlackaTBW да си се замислял/а,колко голям е процента на наркоманите в България?!Ако не си - време ти е!!!Всеки пети тийн е пушил поне трева (в повечето случаи се стига поне и до амфети),така че е нормално да има подобен раздел!!!

+1 ot edna strana e sladko 6toto ima snim4ici na bebenca i t.n..ama tva e TEEN..ima si otdelen sait kuv be6e..pak za maikite dosta izvesten..a da bg-mama ako ne se luja..no 6to teen-a da e prosto kenef kogato moje da e ob6testven kenef :D..vseki da moje da go polzva :D ama se pak adminite i moderatorite odurtqvat i tva im idva na glavata..a ne slagat po mladi i takam.. :D

Wrathchild
02-15-2009, 11:13
А дали в другите форуми биха приели 18 годишна майка? Защото влезте в БГ мама и вижте как мислят за 20 годишните, какво остава за тийнейджърки!

krem4et0
02-15-2009, 11:30
^ Ти да не си Chanel от този форум,защото имате еднакъв аватар?

Аз пък се чудя къде да пиша при положение, че съм на 23, а не съм майка!?

Темата се заключва. Многократно сме го дискутирали!