PDA

View Full Version : Отвратително е ;[[



F_CK_all_I_need_is_U
02-14-2009, 07:41
Здравейте,искам да споделя нещо,което доста ме измъчва и благодаря предварително на всеки,който ще го прочете. :)
Става въпрос за момчето от ето тази тема,да го наречем Х.
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=221925
На който не му се чете,той беше най-добрият ми приятел.Запознахме се в новото ми даскало и станахме адски близки,а с времето аз се влюбих в него.Но тогава той харесваше друго момиче и аз реших да не му споделям,така или иначе нямаше да отвърне на чувствата ми,само щяхме да си развалим приятелството.Онова момиче го отряза,въпреки това аз пак не му казах.Харесвах го до края на годината,след тва и през лятото,когато тръгна с едно момиче.Видяхме се в училище,той изглеждаше толкова влюбен и щастлив..разбрах,че между нас няма да има нищо,примирих се и постепено чувствата ми към него изчезнаха.
След някаде около 2 месеца,една вечер най-добрата ми приятелка ми каза,че е скъсал с гаджето си и една от причините съм била аз.Когато попитах защо,тя каза,че той ме обичал.Не можех да повярвам,че ми се случва нещо толкова гадно-да се разминем в чувствата си.Аз вече нямах нищо към него.След седмица,той ми каза,изпокарахме се.След това се сдобрихме и пак се скарахме.през всичкото това време той адски много ми липсваше,въпреки че от началото на тази година доста се бяхме отчуждили и почти не общувахме..аз пак държах много на него и ми беше адски гадно..
През това време,на Коледа,едно момче в което бях супервлюбена лятото на 2оо7 се върна в БГ и се видяхме и се оказа,че и двамата многооо се хареваме..
Вчера,петък 13 (тази дата попринцип ми е щастливата) Х ми предложи пак.Аз му обясних,че не мога,че не искам..той се ядоса,обвини най-добрия си приятел,че го е убеждавал да говори с мен,скара се с моята най-добра приятелка.Всички бяха суперизнервни и си крещяха,най-вече Х.. с него пак бяхме на изходна позиция..пак нямаше да си говорим...а аз не исках това да става..и реших да говоря с него...и тръгнахме.Надявах се,че с времето отново ще се влюбя в него,все пак преди година беше най-добрия ми приятел.Сега го чувствам толкова различен,променен..странно е,защото нито той,нито аз сме се променили,а отношеничта ни са корено различни.Никога никой не го беше виждал толкова щастлив.Всички спряха да си крещят..всички бяха щастливи......всички,освен аз.Реших,че трябва да се опитам пак да се сближа с него и да се опитам да го обикна,а ако не стане,да му кажа..Сега,когато съм до него,не чувствам нищо,нищичко.Дори като приятел вече не го обичам.Когато ме докосва,когато ми говори,когато ме прегръща или целува..не изпитвам нищо.А преди го обожавах,дори само като фр.Ужасно е..не знам как се случва така,че човек,когото толкова много съм обичала може да ми стане безразличен.Никога не съм се чувствала по-зле..аз го излъгах...а и другото момче,което харесвм...просто не знам как се случи така.Толкова е щастлив,нямам сили да му кажа,че не го обичам вече дори като фр..какво да правя..а като знам,че го лъжа е още по-зле..отвратително е.....а го чувствам толкова дистанциран ии..направо нз какво ще правя в понеделник :-k

scyLLa
02-14-2009, 08:25
Вие сте го обърнали на дързост и красота :D :D :D
По темата няма кво да те е страх да му кажеш като не ти е кеф казваш му не ми харесваш и там квото си чустваш и тва е колкото повече не му казваш толкова повече ще ти е трудно после да му кажеш и като му кажеш сега ще ти олекне ще ти е супер яко..

sadsad
02-14-2009, 09:09
Незнам какво да те съветвам, че да е правилно. Но можеш да изчакаш 1 седмица да видиш дали нещата ще останат в дъщото положение, ако не се променят, просто го скъсай.А и след това той като разбере, че не чувстваш нищо към него и си се видяла принудена да тръгнеш с него незнам дали ще му стане много приятно....

vesSynkaa
02-14-2009, 09:09
Верно е колкото повече чакаш,толкова по-зле ще става щото с времето то ще се влюбва повече и повече и накрая ще ти е още по-трудно.Ай ако искаш не му казвай днеска,че е Св.Валентин , но утре или поне в близките дни му кажи..Няма смисъл така да се измъчваш , за да може той да е щастлив..Едва ли той щеше да го направи за теб , пък и тука не е до тва дали ще го направи,а е до твоето щастие..Няма какво да те е страх,кажи му всичко,обясни му го и ще се оправят нещата.Той ще го преудолее и без тва,така че спокойно ;)

YouCantStopMe
02-14-2009, 09:17
Миличка,спомням си предишната ти тема.Никак не ти е лесно,наистина.Колкото повече чакаш,толкова по-зле става.Действай сега и не му мисли.И без това не можеш да живееш цял живот така.И ти имаш право на собствен живот,нали така?Не оставяй и новото момче да си отиде.Кажи всичко на Х.. Излей си душата и дано да те разбере.Успех!!! :-)

elsy
02-14-2009, 09:41
Само не мога да си обясна, щом толкова много си го обичала, как така изведнъж не изпитваш нищичко...
Ако толкова ти е трудно да му кажеш истината, дай си някакъв кратък срок, за да видиш дали нещо ще се промени в чувствата ти към него, знам ли...
А и все някога ще трябва да му кажеш, че не се чувстваш добре с него, когато и да го направиш все ще го заболи, така че няма смисъл да го отлагаш дълго, а и доколкото разбрах харесваш друго момче, което и теб те харесва...

Presley
02-14-2009, 09:53
Само не мога да си обясна, щом толкова много си го обичала, как така изведнъж не изпитваш нищичко...

И аэ това не мога да го раэбера,ама раэлични хора..

Единственото,което мога да те посъветвам е да му кажеш беэ да чакаш.Няма да иэброявам причините эащо така мисля.

MaGBiG
02-14-2009, 19:38
Nz 6to ama istoriqta ti mi be6e super interesna i nqkoi 4asti dori i na men sa mi se slu4vali... :( Gorkata ti...

F_CK_all_I_need_is_U
02-15-2009, 10:30
Само не мога да си обясна, щом толкова много си го обичала, как така изведнъж не изпитваш нищичко...
[b]


[b]Ми и аз не разбирам защо.....

AFT
02-15-2009, 10:35
"Обичам" да не е любимата ти дума, че само нея повтаряш? Обичала си него, после някъв от 2007 си обичала.. :shock: Хората мрънкат, че не могат да се влюбят, пък ти гледай колко много си ги докарала. Най-напред може би трябва да разбереш разликата м/у обичам и съм привлечен. Някак си е значителна, сеш' се. (:

F_CK_all_I_need_is_U
02-15-2009, 10:39
"Обичам" да не е любимата ти дума, че само нея повтаряш? Обичала си него, после някъв от 2007 си обичала.. :shock: Хората мрънкат, че не могат да се влюбят, пък ти гледай колко много си ги докарала. Най-напред може би трябва да разбереш разликата м/у обичам и съм привлечен. Някак си е значителна, сеш' се. (:


:shock: :shock:


Хубаво..правя разлика между двете думи,спокойно."колко мнооогоооо" съм ги докарала..малеейй цели двама ;х ..
а споменах ли,че в момента никой не обичам

cinderella_gugutka
02-15-2009, 10:40
това което ще ти кажа незнам дали ще ти помогне с нещо ама според мен не е трябвало да тръгваш с него без да изпитваш нищо.трябваше да из4акаш 1 седмица като през това време не се виждаш с него за да ти се прояснят мислите и 4увствата.още не е късно за тов-поговори с него,обясни му 4е си объркана и имаш нужда от малко време да бъдеш сама и след това реши дали ще го режеш или искаш да си с него

.. DeViL mAy CrY ..
02-15-2009, 10:49
Разбирам те,че ти е гадно в момента да му кажеш за чуствата си .Кажи му го по начин по който няма да го нараниш толкова.Разделете се например за няколко дена или седмица и ако не чустваш тъга и липса просто му кажи че така ще е най-добре.Но в никакъв случай не го лъжи.Има възможност после да ти кава че е най-нещасния без теб,постояяно да те обвинява да ти натяква че без теб не може,което е истински ад(това ми се е случвало) Да това че той в момента е много щастлив не означава че и ти си така.Знам какво ти е на теб,с човек кото не харесваш.А това да тръгнеш с него без чуаства само и само за да не се карате е било голяма грешка.Виж сега ти когато си го харесвала,не си му казала,не си налагала чуаствата,а когато той теб той очаква че ще му скочиш е обятията.Разделете се за извесно време за да разбереш наистина кактво искаш.Разкажи после как е минало и успех

sadsad
02-15-2009, 12:59
обясни му 4е си объркана и имаш нужда от малко време да бъдеш сама и след това реши дали ще го режеш или искаш да си с него
Това може би е най - добре да направиш ;)

DemonchY
02-15-2009, 21:07
ох мила живота е само да си тровиш душата ама това твоето дори не е живеене ... :( наистина не знам какво да кажа тъй като е тъй странно ... наистина не бих искал да съм на твоето място но бих ти препоръчал да се опиташ да го обичаш ... ако нищо не излезе се опитай да му го кажеш внимателно а и все пак и ти си човек и ти душа носиш ... не може да се раздаваш на max за всички а вътре в себе си да си като в затвор ... :( :? :-# :cry: :-k :smt089 :smt089 :smt089

ThePowerOfLove
02-15-2009, 21:41
По-добре кажи на момчето истината...Не си струва да си мълчиш и да го залъгваш :?

valdesbg
02-16-2009, 05:48
Авторката - спри да се вкарваш в разни филми и да правиш от мухата слон. Или го обичаш или не, доколкото разбирам не - заявяваш му го директно и си занимаваш. Без обяснения без измъквания. Сега и докато е време, защото после ще има още повече драми.

Баси научете се да не вършите глупости и бъдете малко с достойнство. Мъжете не обичат п*тки като характер. Мъжете обичат жена с достойнство и себеуважение. П*тката влиза в употреба само в леглото.

AFT
02-17-2009, 08:10
Хубаво..правя разлика между двете думи,спокойно."колко мнооогоооо" съм ги докарала..малеейй цели двама ;х ..
а споменах ли,че в момента никой не обичам

Достатъчно са си. Вчера си обичала ония, изведнъж спираш да го обичаш и идва следващия. o_O Просто филмите са дошли малко в повече тук.

Mr_Crowley
02-17-2009, 08:16
ох мила живота е само да си тровиш душата ама това твоето дори не е живеене ... :( наистина не знам какво да кажа тъй като е тъй странно ... наистина не бих искал да съм на твоето място но бих ти препоръчал да се опиташ да го обичаш ... ако нищо не излезе се опитай да му го кажеш внимателно а и все пак и ти си човек и ти душа носиш ... не може да се раздаваш на max за всички а вътре в себе си да си като в затвор ... :( :? :-# :cry: :-k :smt089 :smt089 :smt089

Лелеееее....тука само какви съвети, какви филми, какво чудо! Кога ще спрете да се филмирате толкова...и ще разберете, че на сила хубост не става! Като нямаш нищо към момчето за какво го мъчиш? И него и себе си? Просто и ясно - До тук! Всеки да хваща гората и готово :-o

То са драми, то е чудо...ама за това сте си виновни сами, защото с тая ТВ и тая чалга, и с репликата "ама тя чалгата, това е живота!" до нищо хубаво няма да се стигне. По принцип, не става въпрос конкретно за теб \:D/

F_CK_all_I_need_is_U
02-17-2009, 13:18
Мерси,че поянси,че не иде реч за мен,но държа да отбележа,че не просто мразя чалгата,а направо ми бърка в сърцето,не гледам Биг Систър,Форд Бояр,Планет и секфи такива простоти и те така.. хД

Phoenixheart1
02-17-2009, 13:29
Жени... Изясни си какво искаш всъщност.