PDA

View Full Version : подаръци



Nadelina
02-14-2009, 06:55
Sv.Valentin e, hora! Da si imash priqtel ot poveche vreme ne e lesno, da znaete. Podaryci za imen den, rojden den, Koleda, Sv.Valentin, edna godina otkakto ste zaedno i t.n. Izcherpah se. Podarqvala sym vsevyzmojni neshta - nasha snimka, riza, bluza, komplekt za brysnene, komplekt na Nivea, parfiumi, obeci, pliusheno syrce, ogromna kartichka s nashi snimki... I do dneska ne moga da izmislq kakvo da mu podarq, a veche vreme nqma, dneska trqbva da izlqza da kupq neshto. Idei ? :-o 8)

angelcheeee_93
02-14-2009, 06:57
То освен едно сърце дето пише обичам те ,за друго на тоя празник незнам,И без туй магазините пращят от такива сърца :D
И някоя сребърна гривна може да му вземеш или пръстен...

Nadelina
02-14-2009, 07:00
Pliusheno syrce hich ne mi se shte da kupuvam, ne sme deca da se radvame na pliushki, nezavisimo, che e ot syrce i s lubov podareno. Misleh si za prystena, ama razmera moje da ne mu ucelq, a posle da go podmenq e glupavo, romantikata si otiva. Misleh si dori za syrce, deto se razdelq, ednoto za mene, drugoto za nego, ama loshoto e, che toi nosi zlato, az srebro. A grivni - nosi dve, nqma smisal.

Hilary_
02-14-2009, 07:03
Екак не се сещаш.. ето на мен какво ми идва на ум... заведи го някъде да вечеряте (кой е казал че момичетата не могат да водят половинките си на вечеря) ... отиди в тях и му направи незабравим масаж + малко свещички и да кажем ароматни масла (ако обича масажите де) ... подари му кутия пълна със сърчица (изтъркано е ама действа винаги) ... вземи едно златно ключе и му го подари със бележка "Давам ти ключе от моето сърце ... пази го до твоето да не вземе да спре" ... подари му нещо за бебета (чорапки, биберон) .. ако го мислиш за лиглио да кажем... амм подари му албум на любима група... любим филм (с текс да го гледате заедно) ... ако не съм помогнала ще ти дам още идейки... :wink: Винаги има нещо което сме забравили да подарим... :wink:

angelcheeee_93
02-14-2009, 07:06
Ем и на мен ми изглежда детско сърцето.Тогава не му подарявай нищо...или вземи една кутия шоколадови бонбони и идете или у вас или у тях и си организирайте една романтична вечер само двамата.Или ако не искате така,излезте на вечеря някъде да се позабавлявате :)

Nadelina
02-14-2009, 07:16
Vecherta sym q izmislila veche, u nas shte sme samo dvamata. Vecherq, romantichen film i t.n., taka che masaja i tova da ida u tqh da mu napravq iznenada nqma da stane, prosto zashtoto edi nstvenoto, koeto mi ubqgva e materialniq podaryk. Otnosno syrcata - napravila sym knijka ot syrca.

BaiToq
02-14-2009, 07:29
Бутика уиски.
Нали все пак е Ballantines` day...

sadsad
02-14-2009, 08:00
Охо Наде изгуби се бе :) Ами .. бельо, боксерки, ако пие бутилка вино или шампанско.

YouCantStopMe
02-14-2009, 08:08
Otnosno syrcata - napravila sym knijka ot syrca.

^ Ами това стига.. Щом ще има и вечеря.Няма за какво да се притесняваш.Единствения релен подарък е ,че го обичаш.Казвай му го. :-)

kapinka
02-14-2009, 08:22
Попринцип по историята за Св.Валентин, трябва да се напише писмо до половинките ви :)

zaiobaio
02-14-2009, 08:42
Екак не се сещаш.. ето на мен какво ми идва на ум... заведи го някъде да вечеряте (кой е казал че момичетата не могат да водят половинките си на вечеря) ... отиди в тях и му направи незабравим масаж + малко свещички и да кажем ароматни масла (ако обича масажите де) ... подари му кутия пълна със сърчица (изтъркано е ама действа винаги) ... вземи едно златно ключе и му го подари със бележка "Давам ти ключе от моето сърце ... пази го до твоето да не вземе да спре" ... подари му нещо за бебета (чорапки, биберон) .. ако го мислиш за лиглио да кажем... амм подари му албум на любима група... любим филм (с текс да го гледате заедно) ... ако не съм помогнала ще ти дам още идейки... :wink: Винаги има нещо което сме забравили да подарим... :wink:
ти на колко години си ? 9???
и мацка, подариш ли му "нещо за бебета" определено следващия свети валентин няма да сте заедно. може дори великден. :?