PDA

View Full Version : най-добра приятелка..?



babylofzz
02-14-2009, 08:52
Какво ще направите ако разберете,че най-добрата ви приятелка ви е приятелка само да ви използва? Вчера разбрах..това и незнам как да постапя тя ми е единствена приятелка и ако се скараме няма да имам приятелка..аа много трудно си намирам как бихте посапили вие? :( :( :(

Boyd
02-14-2009, 08:55
Аз бих разбрал веднага, ако ме използва и не бих я нарекъл приятелка. Щом те използва - тегли й една майна и ще се оправят нещата.

Jumbie483
02-14-2009, 10:01
ти и сега нямаш приятелка.. имаш човек който те използва
махай я тая и да не ти дреме за хора като нея..

Axe_vs_Sword
02-14-2009, 10:58
Еее вие пък веднага "Разкарай я"
Не могат ли да проведат един разговор, пък тя ако е свястна - да си осъзнае грешката

ThePowerOfLove
02-14-2009, 11:14
Не ти трябва такъв човек ;)

mickelangelo
02-14-2009, 12:34
ммм това се усеща много лесно ...

YouCantStopMe
02-14-2009, 13:42
Аз най-добра приятелка нямам.
Имам близки хора,но най-най-добра... ммм не!

Tempest
02-14-2009, 13:43
ако някой ти е приятел и те използва - той не ти е приятел, а използвач... бери му лайката и си намери някой, който не използвач...

LovEsIckk
02-14-2009, 14:16
Истински приятели няма..А и да има те са до едно време,до като не намерят нещо за което да те използват и когато вече не си им нужен те заебават :) Свиквай,такъв е живота..няма приятели има само познати ;]

Presley
02-14-2009, 15:26
Да не се връщаме във времето на Кант?
Ако....то...

Carmen_Kass
02-14-2009, 17:00
Истински приятели няма..А и да има те са до едно време,до като не намерят нещо за което да те използват и когато вече не си им нужен те заебават :) Свиквай,такъв е живота..няма приятели има само познати ;]

+1

Sintya
02-14-2009, 17:57
Аз най-добра приятелка нямам.
Имам близки хора,но най-най-добра... ммм не!
+1
Поговори с нея и разбери защо те е предала и какъв е проблема... ако положението е зле, не говори вече с нея и така...

titinkaa
02-14-2009, 19:22
Истински приятели няма..А и да има те са до едно време,до като не намерят нещо за което да те използват и когато вече не си им нужен те заебават :) Свиквай,такъв е живота..няма приятели има само познати ;]
+1 напълно съм съгласна :)

nefchi_bs
02-14-2009, 19:56
М аз бих я заебала...Не ти трябва такъв човек..Само мъки в тоз живот бе :-o

adovoangel4e
02-15-2009, 13:01
i az imam podoben problem no ti predlagam da q zareje6

princesa_viki
02-15-2009, 16:01
ти и сега нямаш приятелка.. имаш човек който те използва
махай я тая и да не ти дреме за хора като нея..
Подкрепям!

marin4itu
02-15-2009, 17:16
Еее вие пък веднага "Разкарай я"
Не могат ли да проведат един разговор, пък тя ако е свястна - да си осъзнае грешката

Именно!

iveetyy
02-15-2009, 18:20
Аве не й тегли никфи майни веднага...седнете някъде и проведете чисто и просто един разговор...колкото да си изясните нещата.Пък като видиш как седят нещата от нейната гледна точка,псоел реши ко ш праиш.Може да си сгрешила.Или пък да е имала някаква основателна причина да напраи това,което е направила.Като разбереш нейното мнение,ако искрено съжалява,един втори шанс няма да навреди.Ако се окаже някакфа тъпа кифла,дет мисли само за себе си и не пука колко добра приятелка си й била ти,тогава верно й тегли ш майната,защото не те заслужава и ти не заслужаваш сега да се тормозиш заради нея !

mArMaLaDkA
02-15-2009, 19:25
И аз преди имах такава най-добра приятелка.Тя ми беше единствената приятелка тогава.Бях се изпокарала с двете си много близки приятелки ,заради нея.Правeхме всичко заедно.Говорихме си по 45 минути по телефона.Стояхме навън до 22-23.Смеехме се заедно,уж се подкрепяхме..дори ходих за няколко дни с нея при баба й и дядо й на село(лятото беше).После тя спря да се обажда,цяло лято си стоях у нас(защото бях окончателно прекратила отношения с приятелките си..само аз си знам как отново се сдобрих с тях) и се питах къде съм сгрешила.Обяснението й после беше,че "влязъл й пясък в телефона,докато била на море и нямала как да ми се обади".На въпроса ми "защо не ми звънна от телефона на майка си например",получих смешния отговор "ами исках да си почина лятото от всичко и всички и не се сетих просто да ти звънна".Чак прозираше.Тогава разбрах колко много съм грешила.Целта й беше да получи внимание и защита,защото приятелките ми я мразеха,а аз се изпокарвах с тях,защото вярвах,че не е такава,каквато те я изкарват.Чак после си обясних защо майка й й звънеше и я прибираше рано в повечето моменти,защо тя все имала някаква работа,но винаги когато бяхме на училище се сещаше,че съществувам.А да лъже явно й беше вродено.Просто й беше навик.Лъжите й просто прозираха,а тя не се досещаше колко глупаво изглежда отстрани.Да не говорим и че ми завиждаше.За всичко.Въпреки че аз тогава вярвах,че няма за какво.Аз имах чудесни приятелки,момчето,което впрочем бе по-голямо от мен с 2 години,ме харесваше,както и аз него,а тя се беше хванала с наш съученик;(нея я забелязваха по-големи момчета-не че е нещо за хвалба-само когато им се сваляше нагло.Тя така караше хората да я забелязват-натикваше им се в очите,наглостта й й помагаше)имах сплотено семейство,което ме обичаше,а тя-не,баща й ги беше оставил навремето,а майка й постоянно я юркаше;получавах повече джобни,докато при нея беше обратното;тя беше ужасно кльощава(не заради болест),а аз имах нормално тяло.Просто такива малки неща пробуждаха злобата й.Днес си говоря с нея,съученичка ми е,но зная,че на нея не мога да имам доверие.С нея не може да се разговаря.Опитвала съм.Просто винаги се съгласява и прави мили очи,а после все същите глупости прави или пък казва,че не й пука, и това е.Ако приятелката на авторката,е като тази,която аз имах-един разговор не би помогнал.Нищо не би помогнало,даже и един ритник за сбогом.Такива хора нищо не ги променя.

Infinity
02-16-2009, 15:06
Еми тъпа работа...ноо аз я зарязвам амаа без оченцето да ми мигне :D

111111111
02-16-2009, 17:48
Пътяяяяяя

.. DeViL mAy CrY ..
02-16-2009, 18:30
Въпреки че написах че ще се скарам с нея,до преди 2-3 години не мислех така.Имах приятелка,която ме използваше и аз нищо на правех,бех с нея защото нямаше с кой друг да съм.Аз казвах какво искам да си купя тя си го купуваше и казваше,че копирам от нея.Беше ме помолила да и кача 1-2 песни на телефона и разбпаваше че аз във всичко яя копирам.Наду се не можеше да се гожоеви с нея.Разделихме се всека отиде в дтуги училища.Аз си намерих груги приятелки и не ми пука за нея въпшреки че отвреме на време и пиша колкото когато нямам какво д аправя.Сега разбера ли че ме използва няма да се опитам дори да говоря с нея.-вече са ми писали такива същества.Жалко че не го направих и преди

IdEaLa
02-16-2009, 18:34
режи я :?

ThePainIsReaL
02-16-2009, 18:42
Аз имах подобни проблеми с мои "най-добри" приятелки.
Не съм скъсала контакти с тях, не ги мразя, просто осъзнах какви са те и въобще хората на моите години. Трудно се създават истински и трайни приятелства. С въпросните момичета сме просто познати. Говорим си, разказваме си общи неща. Дотук.
Всеки си има самостоятелен живот.
Постъпката и на твоята приятелка е гадна, ама не забравяй, че всичко в този живот ще връща и всичко се забравя. Ще ти мине обидата.
Просто се радвай, че си осъзнала навреме каква е тя.