PDA

View Full Version : Вече нямам fr.....



venom0706
02-14-2009, 08:55
Здравейте....моля ви за съвет.Вече не ми останаха приятели...Всичките ми фр ме заебаха,защото си помислиха,че пуша щото ходех с момиче,което пушеше доста,и заради същото това момиче ми викаха
че съм се променил и не съм им обръщал внимание.Истината е,че нито пуша,нито съм се отчуждил от тях, защото те ме оставиха след като тръгнах с нея...Както и да е,и най-добрите ми приятели ме оставиха.
Пробвах да говоря с тях,но те пак не ми вярват...Вече стигнах до степен да се разхождам сам по коридорите със слушалки и GSM,без да има с кой да говоря,или да излизам уикендите.Идва ми да се самоубия...Моля ви кажете ми какво да правя? :smt022

Jumbie483
02-14-2009, 10:00
Като начало не се самоубивай..
И извинявай, че го казвам, но те въобще не са ти били истински приятели, щом са те оставили за такава простотия...
Какво да правиш ли ?!
Не се затваряй в себе си, а си търси други приятели..

webmast3rche
02-14-2009, 10:17
Бъгав нет

venom0706
02-14-2009, 10:21
И сега какво да правя?Освен от даскалото не познавам други хора...

webmast3rche
02-14-2009, 10:24
Истински приятели ще намериш много трудно , но успех.. :)
Според мен приятелите си остават приятели , а познатите просто познати..
стига тези приятели да са ти наистина такива , всичко ще е ок.

Ако ги изгубиш като приятели толкова лесно , значи никога не са били..
Поговори с тях и така.. ;)

webmast3rche
02-14-2009, 10:24
опа грешка

Tempest
02-14-2009, 13:48
баси приятелите... да те оставят, щото си се променил... от наш'та компания едва ли не всички се промениха и какво? Да ги зарежем? 2ма пропушиха, ама това нито промени отношенията ни, нито нищо... за нови запознанства - (натиснете 1 :D ) започни да контактуваш с хората, махни тия слушалки от ушите, върви на дискотека ако искаш (макар че там само ще имаш познати и прекалено трудно да си намериш приятели)...

Presley
02-14-2009, 15:23
И да пушиш,какво?
Адски тъпо е пушенето да се окаже пречка эа приятелството.Просто е уникална простотия.Тея хора,ако си и им приятен и ако държат на теб,няма да ги е-е дали пушиш или не.Просто те не си струват,не се ядоствай,man.
Не се иэолирай.Има мноооого хора на тоя свят.Ако си отворен эа нови эапоэнанства,ще се оправят нещата.

Rza
02-14-2009, 17:15
дори и да пушиш това не е причина да се държат така тъпо спрямо теб,задници са зарежи ги!

nefchi_bs
02-14-2009, 19:59
Доста глупаво да оставиш приятел,защото пуши(което не е така,доколкото разбрах) Абе глупаци са ти били приятелите (нищо лично) Не съжалявай ще намериш други 100 пъти по-добри..

nekaf
02-14-2009, 22:42
върви тренирай нещо... най-доброто избавяне от проблеми, болки, досади и всякакви неприятности. спорта му е мамата :)

Picture
02-14-2009, 23:49
Gotin priqteli nqma ima poznati samo. Vqrvai samo na sebe si. a shtom sa te zaebali zaradi priqtelkata ti... zaebi gi i ti, te shte te potyrsqt vqrvai mi i az bqh taka predi vreme kato doidoh v Gyrcia, nese otchaivai a pyk za samoubiistvo hich da ne ti minava pres glavata misalta...

iv4oiv
02-15-2009, 04:31
Абе нека се самоубие момчето бе. Така и ние ще намажем. Ще хапнем курбан :D

Сега по темата. Не са те които са те изоставили а ти тях. Това е бил твой избор. Ти си ги зарязал заради момичето. Не може да очакваш от тях, че те след като са се опитали да те връзумят да не правиш глупости покрай нея и ти не си ги послушал - те ще продължават да са ти приятели и да ти се кефят. А пушачите колкото и да ме псуват - понякога пушенето е доста сериозен проблем в едно приятелство особенно ако цялата компания не пуши.

Ако искаш да имаш истински приятели в този живот има едно правило: Жените идват и си отиват а приятелите остават за цял живот. Изключение прави само "единственната" но не вярвам да ти е време за брак ;)

swap
02-15-2009, 19:06
Ako sa ti bili istinski priateli da sa s tebe do groba ama qavno ne sa potarsisi priateli koito 4e sko4at v boia za tebe i ti za tiah :) !!!

scyLLa
02-15-2009, 19:31
Истинските приятели не оставят просто ей така щом са те зае*али значи не са били истински приятели.К'во ти пука хич не се притеснявай ще си намериш нови по-добри не са те единствените на света

Rofl4e
02-15-2009, 19:48
радваи се че са те оставили значи не са били истински.. ;)
а ще си намериш нови приятелчета спокооо

scyLLa
02-15-2009, 20:18
Rofl4e нищо лично не се убиждай, обаче снимката на аватара ти като я видя и все едно някой ми бърка в мозъка... :?

webmast3rche
10-04-2009, 16:03
Истински приятели ще намериш много трудно , но успех.. :)
Според мен приятелите си остават приятели , а познатите просто познати..
стига тези приятели да са ти наистина такива , всичко ще е ок.

Ако ги изгубиш като приятели толкова лесно , значи никога не са били..
Поговори с тях и така.. ;)

Аз все пак си оставам на това мнение? Какво стана иначе ;]

sp33der
10-04-2009, 16:05
Ми те големи приятели са ти били.Да знаеш,че нищо не си загубил.Поне слушалките никога няма да те зарежат :wink: