PDA

View Full Version : Той тайно е с мен без тя да знае. Какво да правя?



Sladkytyyy55
02-14-2009, 10:19
Моля ви помогнете...Харесвам си едно момче когато бях 4 клас..(сега съм 7) Той също ме харесваше но аз не исках да си стана гадже с него просто от инат,а иначе той толкова ми предлагаше...В 6 клас той си намери гадже и аз умирах от яд...Вече това влюбване премина в обич и сега тои се колебае с коя да е - с мен или с нея...Той тайно е с мен без тя да знае...Моля ви помогнете ми...Незнам как да постъпя,защото много го обичам...Да го оставя да избере мен или нея,да го зарежа или пък да продължа да се надявам да скъсат...Или пък дайте някакво друго предложение Моля виии!!! :)


Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

vesSynkaa
02-14-2009, 10:23
Как разбра , че е тайно с тебе ?
Не мога да разбера като през тея 3 години те е харесвал за кво не ти е предложил .. Моят съвет е да го зарежеш ..

cat_woman
02-14-2009, 10:37
Моля ви помогнете...Харесвам си едно момче когато бях 4 клас..(сега съм 7) Той също ме харесваше но аз не исках да си стана гадже с него просто от инат...В 6 клас той си намери гадже и аз умирах от яд...Вече това влюбване премина в обич и сега тои се колебае с коя да е - с мен или с нея...Той тайно е с мен без тя да знае...Моля ви помогнете ми...Незнам как да постъпя,защото много го обичам...Да го оставя да избере мен или нея,да го зарежа или пък да продължа да се надявам да скъсат...Или пък дайте някакво друго предложение Моля виии!!! :)
Бели кахъри! Мила, 7 клас си , каква любов, каква обич, какво чудо ...Знаеш ли как ще се смееш след време сама на постъпките си :shock:

lheLLboyl
02-14-2009, 10:39
остави го тоя шашмер :)

Hilary_
02-14-2009, 10:55
А защо искаш да си вотрата..?! :? Поговори с него... :? Тъпо е да се надяваш те да скъсат а ти да си с него... или ти или тя... :?

kobrichka
02-14-2009, 10:59
Моля ви помогнете...Харесвам си едно момче когато бях 4 клас..(сега съм 7) Той също ме харесваше но аз не исках да си стана гадже с него просто от инат...В 6 клас той си намери гадже и аз умирах от яд...Вече това влюбване премина в обич и сега тои се колебае с коя да е - с мен или с нея...Той тайно е с мен без тя да знае...Моля ви помогнете ми...Незнам как да постъпя,защото много го обичам...Да го оставя да избере мен или нея,да го зарежа или пък да продължа да се надявам да скъсат...Или пък дайте някакво друго предложение Моля виии!!! :)
Бели кахъри! Мила, 7 клас си , каква любов, каква обич, какво чудо ...Знаеш ли как ще се смееш след време сама на постъпките си :shock:


:shock: Съгласна съм

Axe_vs_Sword
02-14-2009, 11:12
Е като те е харесвал за кво е хванал друга :-x

BaiToq
02-14-2009, 11:51
хиххиииииииии :grin:
Густо-Дързост и красота КИДС -39554 серия

vikito2111
02-14-2009, 13:05
хихи , ами и аз имах подобна ситуация веднъж , моя съвет е да оставиш нещата да се развият от самосебе си :-)

YouCantStopMe
02-14-2009, 14:45
ОМГ..
Лепя бас,че е някой,който не знае какво иска щом УЖ те е харесвал,а сега е с дуга.
Я му тегли една майна и толкова.Бели кахъри... 8-)
Пък ти по-добре си гледай изпитите,които ти предстоят вместо да седиш и да се чудиш как да преластиш някъв идиот.

TheHellion
02-14-2009, 14:50
Дързост и Красота - Епизод 359345435

Тя го обичаше,той нея също.Ах те бяха само 4-ти клас ... :razz:

elsy
02-14-2009, 14:50
Тва е то... да се ВЛЮБИШ и откриеш ОБИЧТА в 7 клас.
Той е пред дилема коя да избере, ама е тайно с нея без другата да знае... мани, чудо

Presley
02-14-2009, 14:59
Каквото и да направиш,нещата не эависят само от теб и това ти е ясно,нали?Той ще вэеме решение,эащото той се колебае,а не ти.
Ама това е едното.
Другото е,че това момче още не энае е-е ли му се или му се сере.И е много тъпанарско да се чуди дали да е с теб или с нея.Едно е сигурно - той няма чувства към теб.Не се надявай на това.Ако имаше,нямаше да се колебае и да иэпада в "дилеми".

kriminalna
02-14-2009, 15:40
Хвърляй боб, гледай на карти таро или иди на врачка. Виж как се развиват нещата и преценявай.

YouCantStopMe
02-14-2009, 15:44
Хвърляй боб, гледай на карти таро или иди на врачка. Виж как се развиват нещата и преценявай.
Това ми хареса.. :razz:

sandre7o
02-14-2009, 18:19
Остави го! ... :? Била съм не веднъж в такава ситуация .. накрая нищо няма да излезе .. само ще си загубиш времето (поне при мен беше така) :( а и не мисля че заслужаваш да си <втората> :? :? Но всичко е в твои ръце... успех :-)

miss_ludataa
02-14-2009, 18:26
Ми..каква любов какво чудо 8-) ..Ако той те харесва/обича до сега да е заебал другата шашма :) .. Веерно си е Дързост и красота :(

soul1199
02-14-2009, 19:05
kaji my da izbere ili teb ili neq-kvo e tva ty,pri ednata,ty pri drygata :?

anSsito
02-14-2009, 19:13
Мога да ти кажа, че той е много объркан и въобще незнае какво иска и с коя да е... И така си ви разиграва и двете.. Ако искаш да си разигравана - давай продължавай да си с него и да се надяваш..

aaasdfghjklll
02-14-2009, 19:57
Зарежи го