PDA

View Full Version : Моето нещастие ;(



nVm
02-14-2009, 13:12
Не разбирам,защо когато си добър с някой той ти се качва на главата и ти от страх да не го загубиш си мълчиш :(

Днес е Трифон Зарезан/Свети Валентин,а аз съм сама при положение,че с гаджето ми не сме от малко време заедно напротив.. и то заради каква тъпа причина.Днес нямаше как да остане в нас да спи и за това каза,че ако не може няма да идва не искал да си ходи после,защото било студено или аз да идвам при него в студа и като разбра,че няма как каза няма да се виждаме,но аз все пак сутринта бях излязла за подарък и му се обадих да го чуя и му казах къде съм и той каза:"не не ми купуваййй подаръък не искам" и после се обяснява,че това за него не е празник.Празник било всеки ден откакто сме били заедно,но съм била лоша и съм била лош човек :-k :cry: .. аз съм лошия човек,който заради него остави настрана всички задължения и си мълчеше,когато го обиждаха и блъскаха :cry: и пак не се сърдеше.. не мога да приема как може да съм лош човек.Все се говори едно и също от негова страна,как трябва да се променя,колко гаден характер съм имала и какво ли още не ... не мога да търпя повече тези неща,обичал ме бил,но ако съм продължавала да съм такава щяло да си остана сама..като се караме винаги казва,че няма много да ме търпи,дразнела съм го,но много ме обичал и се ме бил търпял,но повече нямало да може аз естествено с нищо не го дразня винаги като поиска нещо го получава не му се сърдя за нищо само той се сърди от самото начало е такъв,но вече почна да си позволява много неща..обижда ме с мн лоши думи,беше ме хванал и за яката на якето ми и така ме разтресе сто пъти сигурно и пред хора и незнам не е единствен случай,но този път беше много злобен,а уж ме обича.И аз незнам вече кое да си променям :cry: ... А и незнам сама дали има смисъл повече.Аз се чувствам като боклук вече заради него..преди се усмихвах само,а сега само плача по цял ден..бях толкова весел човек,а сега дори и в училище успявам да се разплача понякога,вечер отново не мога да спя,защото или ще ми звънне в 1 без 20 или ще ми пише смси и преди като ме хапеше беше на шега да не ме боли,а сега...сега ми оставя синини,вече 2 седмици имам синини от ухапано и нз някакъв страх усещам,че се поражда в мен :( но много го обичам .. чудя се как да го оставя..как да го направя раздвоена съм много...преди беше толкова мил,а сега стана ужасен човек :cry: А и ако някой ми напише някакъв съвет,много ще се радвам

nicolepcd
02-14-2009, 13:20
:shock: Помня, че и на Коледа лии, на Нова година ли пак те беше направил на боклук и се беше държал зле. По-добре го остави, защото ще си скапеш и здравето и всичко, заради него. Предполагам има и други момчета, които биха се държали с теб, както си заслужаваш. А и щом те обижда и те е страх от него, тогава не знам как още любовта ти не е изместена от омразата :-o

sladur4etyYy
02-14-2009, 13:22
ти си или адски заблудена или си просто глупава. и в предишните ти теми ти казах няколко пъти, ти не слушаш. не виждаш ли какво става, бе?! тва момче очевидно нещо не е наред с главата или пък е супер комплексиран, не знам точно, не го познавам, но ти защо продължаваш да търсиш проблем в себе си, продължаваш да му падаш в краката?! вече си си изгубила цялото достойнство, ако не си забелязала. как ще те бие, ще те кара да ходиш сама нз си колко километра в студа (говоря за случката в темата от зимата), ще те хапе (wtf?!), ще ти крещи за нищо, ще те унижава, ще се държи с теб едва ли не като с боклук, ще те нагрубява по всевъзможни начини, накрая ще има нахалството да ти казва, че ти си виновна и лоша (пак wtf?!), и ти ще оставаш с него?!?! ако не си мазохистка, не виждам причина да седиш при него. най- добре му потърси добър психоаналитик и си тръгвай от него.

venom0706
02-14-2009, 13:22
Няма смисъл да продължаваш....Ако искаш проблемите ти да се оправят го режи.....

malka_sladkka
02-14-2009, 13:23
Оставяй го тоя хич не те заслужава!!!! :o :o :o

ThePowerOfLove
02-14-2009, 13:32
И се чудиш дали да бъдеш с него? :shock: Зарежи го..какъв е той,че да се държи така?

venom0706
02-14-2009, 13:35
Или дай скайпа му,да го свалим на земята. :smt096

PUSS
02-14-2009, 13:40
малка госпожичке ако това което пишеш е истина то тогава бес никакви угризения можеш да го зарежеш!! такъв боклук не си заслужава да се тарпи.

пс 98% ат мъжете са такива боклуци !!!!

Punisherrr
02-14-2009, 13:46
Аз ли падам от Марс...защото просто не мога да разбера как се обича някой,който се държи така с теб?! :-o

sexi_06
02-14-2009, 13:47
Всички ти дават съвет да го оставиш и аз ги подкрепям,но също знам и че ще ти е много трудно,защото го обичаш. Ако искаш да не страдаш цял живот по-добре сега да го оставиш ще те боли,но с времето ще го превъзмогнеш. Айде успех мацка дано поне малко да съм помогнала! :-)

WondeR TeddY
02-14-2009, 13:57
Съгласна съм с горните мнения ... той се държи ужасно с теб и ти го осъзнаваш, но не се надявай да се промени, защото това няма да стане.Просто го зарежи и си намери човек, който да те заслужава и който да се държи човешки с теб... Успех !!! :)

EveningTwilight
02-14-2009, 14:17
ммм човек.. life sucks ако сам си го направиш. Знаеш какво е решението на проблема си. Никой не казва че ще е лесно, не напротив.
Обаче мисля че трябва да имаш повече самоуважение и да го заебеш . Няма смисъл да страдаш за някой който очевидно не страда за теб .

naia
02-14-2009, 14:40
Знаеш ли...от личен опит ти казвам да го оставиш на време колкото и да го обичаш и ти е трудно!Бягай на далеч......като мен въпреки болката и безсънните нощи,всичко ще се оправи когато се появи някой който да те уважава!!ТОЙ НЯМА ДА СЕ ПРОМЕНИ!

YouCantStopMe
02-14-2009, 14:42
Знаеш ли...от личен опит ти казвам да го оставиш на време колкото и да го обичаш и ти е трудно!Бягай на далеч......като мен въпреки болката и безсънните нощи,всичко ще се оправи когато се появи някой който да те уважава!!ТОЙ НЯМА ДА СЕ ПРОМЕНИ!

Presley
02-14-2009, 14:56
Eми ясно е,че таэи връэка не те прави щастлива.Ако искаш нон-стоп да се иэмъчваш и да ревеш,продължавай.Ако не искаш,просто прекрати връэката ви.На мен ми е станало ясно,че не можеш да промениш някого по никакъв начин,ако той сам не пожелае да промени нещо в себе си.А при вас май иэлиэа,че той иска да да се промениш тотално и ти също искаш той да се промени.А това според мен няма да стане.

TheHellion
02-14-2009, 14:59
Теглиш му една Голяма и си продължаваш нормално живота.Ко те Ебе за тая маймуна,дето ти се качва на главата ?


ПС - АКО НЯКОЙ ЗНАЕ КАДЕ СЕ НАМИРА "ПОДПИС" плс да ми пусне 1 ЛС

aaasdfghjklll
02-14-2009, 15:26
Зарязвай го тоя каквото и да ти коства и колкото и да го обичаш...това като го чета все едно съм го писала за бившия ми приятел...мога само да ти кажа, че това е само началото...оставяй го, не го търси, ако той те търси пълен игнор, тея хора са много опасни ти не можеш да си представиш какви проблеми съм имала с бившия ми приятел, 9 месеца след като се разделихме заради това, че започна да ме побийва и др. причини той продължаваше да ме тормози, беше ужасно, пак ти казвам зарежи го, ако те тормози обърни се към ваще, те ще ти помогнат, само това е оправията, аз въпреки, че съм на 19 цели 9 месеца не можах да се оправя с него, но в крайна сметка с помоща на наще сега от 1 месец не ми е звънял и не ми е правил проблеми...не бива да позволяваш това да продължава!

YouCantStopMe
02-14-2009, 15:30
1 :booooomb:

kriminalna
02-14-2009, 15:35
Прави каквото решиш че е най-добре. Знай,че ако станеш емо и си нарежеш вените няма да си решиш проблема :/

BaiToq
02-14-2009, 16:37
Застреляй го.

ChocolateGirl
02-14-2009, 16:55
Немога да повярвам колко си приличаме с теб..моята история е почти същата.Днес неможах да се видя с моя,заради някаква тъпа причина,която ми звучеше доста измислено...писа ми по скайп,че всеки ден когато сме заедно е Св.Валентин..но това са само думи,прилича ми на оправдание :? напълно те разбирам,защото и на мен ми е много трудно..твърде много го харесвам и незнам какво да мисля вече.В един момент съм щастлива,в следващия тъжна и сама ;(((((