PDA

View Full Version : СПЕШНО МИ ТРЯБВА ЗА ПОНЕДЕЛНИК



pOleNcEtOy
02-14-2009, 15:19
Здравейте,за понедлник имам да пиша малко за домът и растенията та може ли да ми кажете от къде защото в гугъл търсих не намирам.Та ако някой знае нека да пише.Наистина спешно ми трябва или ми дайте сайт за ДОМЪТ И РАСТЕНИЯТА.МОЛЯ ВИ ПИШЕТЕ МИ! :)

Presley
02-14-2009, 15:21
Ама какво трябва да е?Есе ли какво ?

pOleNcEtOy
02-14-2009, 15:22
Еми не точно в смисъл да е малко описание за домът и за растенията. :)

Presley
02-14-2009, 15:25
Еми не точно в смисъл да е малко описание за домът и за растенията. :)
Хубаво де,ама като искаш помощ поне дай малко повече информация.
3а растенията,които имаш ти у вас ли?Или като цяло эа иэбора на растения...

pOleNcEtOy
02-14-2009, 15:26
Еми не точно в смисъл да е малко описание за домът и за растенията. :)
Хубаво де,ама като искаш помощ поне дай малко повече информация.
3а растенията,които имаш ти у вас ли?Или като цяло эа иэбора на растения...

Като цяло за избора на растенията.

pOleNcEtOy
02-14-2009, 15:27
Значи господина ми вика да е или от списание някой вестник пък списания не си падам по "домът и растенията" и за това в интернет търся.

Presley
02-14-2009, 15:40
Декорацията на дома не може без свежестта и уюта, създавани от естествената красота на домашните растения. Цъфтящите цветя и декоративната зеленина за интериора са скъпоценни елементи в модерния дизайн при обзавеждането на къщи и апартаменти, а дори и офиси.
Жилището ви не може да се превърне в уютен дом без присъствието на стайните растения. Независимо дали са допълнение към вашия интериор под формата на саксийно цъфтящо растение с кратък декоративен ефект, което се променя през сезоните, или са стари приятели - "дълголетници" с постоянно място, те вдъхват живот на вашето жизнено пространство.
Иэборът на всеки е индивидуален.Растението може да бъде подбрано според раэмерите,които достига,така че да съвпадне с отреденото эа него свободно пространство в домашния интериор.Може да бъде съобраэено и с цветовата гама на диэайна на дома.Някои стаини растения цъфтят и имат цвят,други са эелени.Има много богато раэнообраэие от стаини и декоративни растения,така че всеки вкус да бъде эадоволен.


Не энам дали ти върши работа.

pOleNcEtOy
02-14-2009, 15:49
Декорацията на дома не може без свежестта и уюта, създавани от естествената красота на домашните растения. Цъфтящите цветя и декоративната зеленина за интериора са скъпоценни елементи в модерния дизайн при обзавеждането на къщи и апартаменти, а дори и офиси.
Жилището ви не може да се превърне в уютен дом без присъствието на стайните растения. Независимо дали са допълнение към вашия интериор под формата на саксийно цъфтящо растение с кратък декоративен ефект, което се променя през сезоните, или са стари приятели - "дълголетници" с постоянно място, те вдъхват живот на вашето жизнено пространство.
Иэборът на всеки е индивидуален.Растението може да бъде подбрано според раэмерите,които достига,така че да съвпадне с отреденото эа него свободно пространство в домашния интериор.Може да бъде съобраэено и с цветовата гама на диэайна на дома.Някои стаини растения цъфтят и имат цвят,други са эелени.Има много богато раэнообраэие от стаини и декоративни растения,така че всеки вкус да бъде эадоволен.


Не энам дали ти върши работа.


Ужасно много ти благодаря задължена съм ти! :)

Presley
02-14-2009, 15:56
Декорацията на дома не може без свежестта и уюта, създавани от естествената красота на домашните растения. Цъфтящите цветя и декоративната зеленина за интериора са скъпоценни елементи в модерния дизайн при обзавеждането на къщи и апартаменти, а дори и офиси.
Жилището ви не може да се превърне в уютен дом без присъствието на стайните растения. Независимо дали са допълнение към вашия интериор под формата на саксийно цъфтящо растение с кратък декоративен ефект, което се променя през сезоните, или са стари приятели - "дълголетници" с постоянно място, те вдъхват живот на вашето жизнено пространство.
Иэборът на всеки е индивидуален.Растението може да бъде подбрано според раэмерите,които достига,така че да съвпадне с отреденото эа него свободно пространство в домашния интериор.Може да бъде съобраэено и с цветовата гама на диэайна на дома.Някои стаини растения цъфтят и имат цвят,други са эелени.Има много богато раэнообраэие от стаини и декоративни растения,така че всеки вкус да бъде эадоволен.


Не энам дали ти върши работа.


Ужасно много ти благодаря задължена съм ти! :)
Да энаеш,че това по-тъмното аэ го съчиних :D
Горните ги намерих в някакви сайтове.

pOleNcEtOy
02-14-2009, 15:59
хаха :D