PDA

View Full Version : МАХАНЕ на БОЯ



SuNsEt
02-14-2009, 15:31
Преди 2 седмици си боядисах косата,по-точно крайщата в синьо и един кичур отпред.Обаче понеже косата ми е черна и боята отначало не се хвана,беше някво гадно...имах русо,зелено,синьо и май кафяво.Трябваше да ми се изруси част от косата преди да ме боядисат.На другия ден пак отидох пак да ми сложат синя боя и тоя път всичко беше наред,но след 2-3 дена синьото се махна.Започна да става светло,по едно време стана зелено и сега ми е някак...нещо средно между светлокафяво и русо...Всъщност изглеждам добре така,много хора ми го казват пък и аз горе-долу се харесвам.НО въпреки това искам да си махна тая боя.Искам пак да ми е естествения цвят на косата НАВСЯКЪДЕ.Какво да направя,с какво да я намажа?Не искам да се подстригвам наново или да се боядисвам в черно,за да прикрия получилия се цвят.

LovEsIckk
02-14-2009, 15:54
Ще чакаш да израсте .. Един път боядисаш ли се до там си :)

betyrk
02-14-2009, 16:10
Попитай в някой фризиорски салон,или виж в някой професионален Американски сайт за продукти за коса.

Liar
02-14-2009, 19:08
Попитай в някой фризиорски салон,или виж в някой професионален Американски сайт за продукти за коса.
Що пък трябва да е Американски?
Към авторката-щом ест ти цвят е черен а в последствие са те изрусявали значи че са ти обезцветили косата.Ако искаш пак черно-боя-черна.Ти може и да не искаш ама друг начин просто няма.