PDA

View Full Version : 2 въпроса



girl4eety
02-14-2009, 16:18
Имам два въпроса и за да не пиша 2 теми ще попитам в една....Значи...
1...Боядисах се с шампоан-оцветител, но не се харесвам бих казало направо е ужасно, какво да направя че да може по.бълзо да се махне че не мога да се гледам така...И също така ако си купя боя и върху тях повторя ще можели боята да ги прикрие
2....Искам да ходя някъде да питам да ми махнат бенките...
- при кой да отида?
- ще ми трябва ли направление?
- трябва ли да плащам, като нямам 18 и имам здравна книжка?


Мерси за отговорите... :-)

betyrk
02-14-2009, 16:22
За първия ти въпрос мисля,зависи от цвета който си я боядисала,може и да се прикрие,може и да не се!А за да се махне звета по бързо може да се къпеш по често да изпозлваш примерно хининова вода..доста неща,но не става за 2-3 пъти..
За втория ти въпрос махането на бенките е доста сложно..
Плаща се и става чрез лазер в специални клиники от специалните лекъри..Да се махнеш бенка не е да си продупчиш ухото.. :?

girl4eety
02-14-2009, 16:26
Eми боядисах се цялата коса черна а в момента съм синьо-зелено и не мога да ходя така в понеделник на работа и на даскало така

Pepincetyy
02-14-2009, 16:30
Ох явно не съм пострадала само аз :o Аз в петък исках да си направя черни кичури отдолу на косата, взех си шампоан-оцветител /черен/ боядисах се и в момента съм ЗЕЛЕНА :x :x :x ..... и аз се чудя как по-бързо да го махна, че направо не мога да се гледам, а и хората по-улиците му гледат ето така :shock: направо е ужас, който знае нещо да каже плсс , че и аз имам нужда.

donkihot
02-14-2009, 16:33
къпи се често,а тва с бенките първо говори с личния си лека,р,защото ти трябва направление за дерматолог. С много шампоан и както казаха често къпане ще се измие за около 5 дни...попринцип шампоана държи до 10/15

silver_moon
02-14-2009, 16:51
ем за първия ти въпрос незнам, ма за втория: отиваш при личния лекар и той ти казва къде да отидеш на дерматолог...аз имам хемангион(бенка пълна с кръв) на главата, която страшно ми пречеше, като отидех на фризьор само подскачах, да не би да я закачат с ножица/гребен и така...и миналата година ми я махнаха: стана така-отидох при хирург и се маха с малка манипулация, правиха ми упойка на главата (аз ще да припадна кат видех спринцовката 8-) ) и после я изрязоха и зашиха и така...ма зависи какви са ти бенките де :)

YouCantStopMe
02-14-2009, 18:02
Относно боята- Няколко дни май ще трябва да се търпиш такава.