PDA

View Full Version : на вечеря с родителите му



zizita_88
02-14-2009, 18:09
здравейте. да ви попитам някои от вас (момичета)запознавала ли се е с родителите на приятелия си? как мина първата ви среща с тях? имаше ли фалове? и такива неща.. питам щото ми предстои и се притеснявам много :shock:

GregoryHouse
02-14-2009, 18:38
Ъъъх маце ти си на 20 години...какво толкова хора като хора...просто се дръж естествено и не се тревожи :) Не хапят (с изключение на баща ми ама него го държим на синджир)

BaiToq
02-14-2009, 18:39
Ъъъх маце ти си на 20 години...какво толкова хора като хора...просто се дръж естествено и не се тревожи :) Не хапят (с изключение на баща ми ама него го държим на синджир) :lol:

YouCantStopMe
02-14-2009, 18:42
Ъъъх маце ти си на 20 години...какво толкова хора като хора...просто се дръж естествено и не се тревожи :) Не хапят (с изключение на баща ми ама него го държим на синджир) :lol:
:razz:

Jesus
02-14-2009, 18:47
Ми първо трябва да похвалиш свекървате че изглежда добре :) след това да направиш комплимент и на свекъра :) да им кажеш че са възпитатали мнго добре синчето си :) абе с 2 думи да ги "четкаш" ама не от врата за краката :) Иначе няма от какво да се притесняваш и те са хора :)

gLoRiToO
02-14-2009, 19:53
Ами аз се запознах с родителите на моя приятел и те са много стабилни хора и докато бях на гости за 5 дни във тях се се чувствах много добре,щото не са някви надути а много земни хора.Просто бъди естествена и не се срамувай,щото иначе се получава кофти 8) 8)

soul1199
02-14-2009, 19:55
ne sum se zapoznala s negovite roditeli,vse o6e,ama maika mn iska da se zapoznaqt :D a toi gorkiq :razz: :razz:

DevilWish
02-14-2009, 19:59
То не беше особенно запознанство. . имам предвит не беше официално.Аз отидох в тях, бяхме двата нали и майка му отвори поздрави ме =) И след това му каза, че съм много хубава =)) И повече нищо не сме си казали. . . . С баща му още не съм се виждала.
А той с майка ми просто си казаха "Здрасти" и това беше запознанството, а баща ми . . бяхме в нас с приятелят ми и той тъкмо щеше да си тръгва и баща ми идва при нас и казва "Е няма да го пуснеш преди да се запознаем нали така?" и му стисна ръката, каза "Приятно ми е" =) И така =)) Добре мина =)))

sexy_dizzy
02-15-2009, 11:37
Просто се дръж естествено и гледай да не се притесняваш много-не е голяма философия.
При мен запознанството не стана официално..но родителите му ме харесаха много, доколкото си спомням.А нашите веднъж излизаха някъде с колата на баща ми и в същото време бившият ми вече приятел ме изпращаше...те ни издебнаха и спряха с колата точно пред нас.Майка ми излезе и каза:
-Тя няма да ни запознае, но поне аз ще дойда!
И му се представи...голям срам беше тогава :oops: но беше одобрен! :D
Така, че моят съвет е просто да не се притесняваш!

galu6a
02-15-2009, 13:48
аз ги позновам от мн вереме щото сме от едно село и винаги сме се знаели ,а понеже ние имаме малко пивече разлика в годните и от малка ме знаят Галете Галето :-D и така станаха нещата ,че себрахме и сега майка му се държи по странно притеснява се като ме види направо си гълта езика пък на мен въобще не ми пука винаги я поздарвявам здрасти ко нпайте ала бала :-D а пък тя горката само ме гледа с баща му е малко по ръзлично той ме приема по-добре :-D А пък те с наще не се прознават така лично баща ми го познава ама нз ,че сме заедно :-D ,а пък майка само го е виждала отдалече ама иначе мн го защитава :-D като сме се скарали с него и аз го нареждам пред нея и тя винаги"ти пък ся прайш лапешки работи той момчето тва онова" :-D аби въобще сме голям цирк :D

3oPuTy
02-15-2009, 14:00
На трите ми наистина сериозни гаджета познавах не само родителите им,а и подата :D То не бяха баби,дядовци,лели,чичовци,б ратовчеди,въйчовци,даже пра-батата на един от бившите ми познавах :)
А гафове не е имало :) Всичко си е минавало съвсем нормално :)

summer_mo0n
02-15-2009, 14:08
Хах аз доста се притеснявах и ме беше много срам за това предимно си мълчах, за да не истърся някоя простотия. :lol: Не се притеснявай, едва ли ядат хора.

ivsan4eto
02-15-2009, 14:13
Мен пък родители, роднини и т.н. винаги са ме харесвали :twisted: 8-)

ApathyF
02-15-2009, 14:32
Nqma etiket za povedenie.
Druj se estestveno,ne premislqi vsqko deistvie i duma.Samo taka shte mine dobre :)
I dano si dopadnete s horata,a ne cqlata lubeznost da se okaje samo `ot vuzpitanie`.
Priqtno izkarvane :)

sweeety11
02-15-2009, 16:16
и аз като теб така се притеснявах. просто се отпусни, дръж се естествено и да не ти пука много много....

Kostadin_682
02-15-2009, 17:43
Дръж се естествено... тва е... едва ли ще те изядът 8-) (ама винаги имай едно наум де) 8-)

valdesbg
02-16-2009, 07:05
здравейте. да ви попитам някои от вас (момичета)запознавала ли се е с родителите на приятелия си? как мина първата ви среща с тях? имаше ли фалове? и такива неща.. питам щото ми предстои и се притеснявам много :shock:

Гледай Meet The Fockers :-D

А иначе родителите не хапят. Поне моите де, за твоя случай не знам. Няма какво да се притесняваш.

ThePainIsReaL
02-16-2009, 19:33
Още не съм.
И аз така като теб бих се притеснявала.
Ама предполагам, че с времето ще свикнеш.