PDA

View Full Version : Триъгълник и то сложен



SunFl0w3r
02-14-2009, 19:06
една от най-добрите ми фр. преди харесваше едно момче,но вече го забрави и харесва друг,но все още не може да преглътне,че с първия(нека бъде С.) не се получи нищо.та така,той случайно попадна на мене и взе,че ме хареса,но след като вече бяха приключили с нея.(да уточня те не бяха гаджета просто излязоха 2 пъти на кафе).та сега С. се зарибява с мен,но тя не знае.Аз няколко пъти му отказвах да излезем,даже му казах,че не го харесвам(което не е вярно),но той настоява да излезем.И аз понеже започнах да изпитвам нещо към него и се съгласих другата седмица.Обаче....ако тя разбере,ще й стане много гадно,а аз не искам това,защото много я обичам тя е страхотна фр.,но пък ако се съобразя с нея,тя ще си е добре,но пък аз и С.ще бъдем наранени.Уф,какво да правя.Мисля си да изляза с него сега,за да не му отказвам за 4 път,защото ще му стане много гадно,но после да кажа,че заради хора на които много държа не мога да продължавам така.Всичко ше е наред,с нея ще си останем фр,може би на него ще му е зле,но пък аз със сигурност ще съм просто отвратително.Уф....какво да правя

П.С сори малко неясно стана ама....дано разберете нещо :-D

soul1199
02-14-2009, 19:12
aide spoko,ako ti e istinska fr,6e te razbere,i 6e vi pozvoli da budete 6astlivi

SunFl0w3r
02-14-2009, 19:33
saveti pls prosto nz ko da pr

aaasdfghjklll
02-14-2009, 19:55
Не се занимавай с него, ако държиш на приятелката си.

LiL_MeoW
02-14-2009, 20:01
ох ама и ние жените сме едни ...... аре няма. Прецени кой ти е по ценен ... пък таз ако ти е приятелка ше ти се поразсърди ама ше и мине нали има нова зарибявка

Jus7me
02-14-2009, 20:38
Ако наистина държиш на приятелката си и я обичаш както твърдиш, не се захващай с него!

evelinka1122
02-14-2009, 20:42
ма мн ясно! една приятелка мисли само доброто за другата.... ако е истинска разбира се.... яя да не ти пука толкова казвай й веднага...

vesSynkaa
02-15-2009, 07:57
Хм ми те нали не са ходили?Излезнали са 2 пъти и тва е ..Не знам за кво тряа да ти се сърди приятелката ти,но щом толкова държиш на нея я разпитай какво изпитва към "С." и т.н дори ,без да и казваш ,че ше излизате.Просто ей така да разбереш и след тва ше си правиш изводите ;)

mechtaq_za_teb
02-15-2009, 08:18
Приятели няма! Уверих се в това... Така че отиди и й кажи, че го харесваш, той теб също, и ще излизате. Тя нали сега харесва друго момче? Тогава не виждам проблем. Действай.

magitu1
02-15-2009, 09:58
При мен се получи същото. Моята фр си харесваше едно момче, но той в последствие хареса мен.И какво стана един петък след дискотека по скайп той ме попита дали ще има шанс с мен и аз му казах нз, защото не исках да я нараня.Но в събота седнахме аз, тя и другата ни фр и си поговорихме и то доста.То беше спор, то бяха сълзи, аз й казах, че имам чувства към него и че ако не направя нищо ще останем и двете нещастни.И в разгорещения разговор на всичкото отгоре й казах че ако ми е истинска приятелка ще ме остави да бъда щастлива с него.Така и стана вече 3 месеца ходя с него и съм адски щастлива!!!А за моята фр тя вече е инлове в друг!!!Така че всички накрая останахме щастливи!!! :grin: :grin: :grin:


P.S. - Щом твоята приятелка вече си харесва друг нямя смисъл ти да не тръгнеш с въпросния "С". Така че говори с нея, кажи й какво чувстваш към него и това е.Мисля, че ще те разбере.Отначало може би ще й е малко кофти да ви гледа заедно, но в последствие ще почне да ви се "КеФи" - сигурна съм!!! :) :) :)
УСПЕХ!!! :-)

BaiToq
02-15-2009, 14:25
В любовния триъгълник
винаги единият ъгъл е тъп!!!

myNameIsImmortal
02-15-2009, 15:32
Много пъти съм го казвал, ще го кажа пак:
Има само 2 варианта:
1ви: Да си щастлива и да пробваш дали ще се получи между вас, но с риск да загубиш "добрата си приятелка" /защото ако е добра, няма да възрази понеже вече няма чувства към него/
2ри: Да го отхвърлиш, да си останеш в супер отношения с твоята приятелка и вецехрно време да прегръщаш възглавницата мислейски си, че прегръщаш него..

lipsvashh_mi
02-15-2009, 16:01
ако сте истенски приятелки не виждам проблема да й кажеш...Нали сега си има номо момче,защо ти също да не си щастлива.Пък и те не са ходили,излезли са 2 пъти голямата работа.Действай и успех с момчето :)

Hilary_
02-15-2009, 16:11
Ами ако ти е истинска приятелка ще те подкрепи... и без това вече има друг... значи го е преодоляла този момък... така че давай смело... :wink:

Darkkiss
02-15-2009, 16:12
винаги триъгълниците са с лош край...

My6mYLka
02-15-2009, 18:52
ми постъпи както е редно или гледай да не разбере че си излизала със С или пък може да не излизаш , а защо не й кажеш истината . . . все някога трябва да те разбере

elsy
02-15-2009, 19:00
На остроъгълен ми мяза.

Kostadin_682
02-15-2009, 19:02
Не се занимавай с него, ако държиш на приятелката си.
+1

bubsy_f
02-15-2009, 20:17
нали сега е с друг кво толкова.. кажи и че имаш нещо към 'С' .. както казаха вече ако ти е фр ше те разбере.. щом не са ходили няма да има проблем...ама щом сте фр..ша си споделята няма как.. :? бъди искрена :-P успех..

П.П. нали зн...в такъв триъгълник поне един от ъглите е тъп..не бъди тоя ъгъл :D

valdesbg
02-16-2009, 04:58
...

Ъм, къде е проблема да не тръгнете с него? Сама си правиш гадното. Харесваш го, той теб те харесва - ми зимайте се бе. Аз ли да ви събирам. Ако тая твойта "страхотна" приятелка е наистина толкова страхотна - не би трябвало да я бърка.

nqkfa_malka
02-16-2009, 10:56
Ако приятелката ти е приятелка на място ще иска ти да си щастлива а няма да злобее че ти е провървяло а на нея не... Моя приятелка ходеше с едно момче.. тя го остави с него се сприятелихме и сега сме заедно вече близо година.. и съм сигурна че тя се радва за мен. Преди това да познавам сегашния ми приятел харесвах неговия съсед но отдавна съм го забравила.. а наскоро имаше шанс между моята приятелка и съседа на приятеля ми да стане нещо.. не стана но дори да беше станало щях да се радвам за нея.. Та мисълта ми беше че ако сте наистина приятелки това не би трябвало да й пречи напротив :)

TheRestorer
02-16-2009, 16:46
БайТоя отново каза най-мъдрото.Какво се грижиш за на Сульо и Пульо гъза при положение, че дори не са били гаджета.Като не се е класирала, кво ?Света не свършва ...