PDA

View Full Version : ОБИЦА НА ЕЗИКА



bubblegum9210
02-14-2009, 19:17
Здрасти хорица. Абе искам да попитам искам да си сложа обица на езика ама се чудя. Някой който има би ли ми казал как седят нещата ? От самото слагане до момента в който вече всичко отминава .. болки , възпаления глупости... има ли упойка при слагането абе всичко ще бъда благодарен! Мерси!

backspace
02-14-2009, 19:39
еми брат аз имам и значи не боли при дупченето слага се лидокайн упоика , на мене лично ми се поду езика за 3 дена някаде жабуриш само с една тапотия не трябва да ядеш топло за да ти спадне по барзо и така възпаления нямах , но трябва да се спазва хигиена добре и да не забрааш се жабуриш с тапотийката ;) и тва нзм на секи различно се подува и такам ;) 8) 8) 8)

vladosa
02-16-2009, 09:13
mi i az da ti kaja i az imam...ot 3 godini ve4e samoto probivane nikak ne boli dori ni6ty ne ose6ta6 zaradi upoikata.. az li4no ne se poduh no naistina trqbva da se jaburi6 s ne6ty tam i bolkata e ne pove4e ot 2-3 dena...a za vazpoaleniq...polu4avat se pri 4estata smqna na obicata...ili pone pri men be6e taka...no sprqh da q smenqm..i vs e ok....aaa i edin savet...parviq mesec predi da si lqga6 vinagi si zatqgai obecata za6toto se razvarta.. :-o

skailer
02-16-2009, 16:47
Боли зверски без упойка и езика седи подут още една камара време през което продължава да боли. После обаче всичко минава ... :-P

batkodoki
02-16-2009, 23:55
Здрасти хорица. Абе искам да попитам искам да си сложа обица на езика ама се чудя. Някой който има би ли ми казал как седят нещата ? От самото слагане до момента в който вече всичко отминава .. болки , възпаления глупости... има ли упойка при слагането абе всичко ще бъда благодарен! Мерси!

е спец на Теб - абсолютно налагам медицинска ЗАБРАНА!

умен си, сети се защо

BoCupycake
02-17-2009, 00:44
www.piercing-bg.com - тоя линк ако го постна още веднъж,ще се самонараня. :booooomb:
В сайта има и линк към форум,където ще ти отговорят на всички въпроси.Успех.

п.п.Има толкова много теми,относно пиърсинг на езика... :booooomb:

batkodoki
02-17-2009, 00:54
www.piercing-bg.com - тоя линк ако го постна още веднъж,ще се самонараня. :booooomb:
В сайта има и линк към форум,където ще ти отговорят на всички въпроси.Успех.

п.п.Има толкова много теми,относно пиърсинг на езика... :booooomb:

има - няма за пича bubblegum9210 тая игра е генетично неподходяща И толкова!
няма какво да се коментира