PDA

View Full Version : Бармана



mihichkaaa
02-14-2009, 19:39
Здравейте!
Не мислех,че ще ми се наложи да пиша тук но...имам нужда от съвет и чуждо мнение.
Близо до училището ни има кафе,в което ходим много честои където работи момчето,което харесвам.Всичко започна на шега размених ме си телефоните,постоянно си чуквахме в продължение на 2 седмици, когато той най-неочаквано ме покани на кафе.Излязохме всичко беше супер дори мисля,че доста си допаднахме зощото ме попита дали има шанс с мен и дали искам да опитаме да сме заедно.Казах му,че не искам да избързваме и той се съгласи с уговорката,че пак ще излезем.Да но след това кафе нищо нито си говорим,нито е звънял дори вече не ми чуква, а иначе непрестава да ме гледа като отидем на кафе.Чудя се каква става дали не се сърди за нещо.Незнам каква да правя доста съм объркана от поведението му.

П.С. Благодаря предварително за мненията ви :smt008 :smt008 :smt008

BeboP
02-14-2009, 19:41
Потърси го ти, поговорете... Надявам се, че не е разбрал това "Да не избързваме" като отказ... :-o

midnightsun
02-14-2009, 20:34
някой път като отидете на кафе иди и поговори с него..

evelinka1122
02-14-2009, 20:36
поговорете... потърси го ти! вярвам че всичко ще е наред :)

mArMaLaDkA
02-14-2009, 22:19
Като той не те чуква,ти го чукни!

LizZz
02-15-2009, 07:44
Нали много го харесваш, уж? Кво е тва да не избързваме?? Естествено, че ще те чака да се свържеш с него да види дали ти го искаш.
Така той почва да има чувството, че е прекалено нахален и ти досажда като звъни и т.н., особенно след отрязването ти, защото то си е тотално отрязване.

П.П.: през цялото писане на тоя пост, едвам се сдържах да не те нахраня, заради тъпотата ти. :-x

mitternacht
02-15-2009, 07:51
А тъй, изчукай го!

Само не мога да ви разбера с тая тъпа мода с "чукването".Ба*и ненормалната работа... ако някой иска да говори с друг му се обажда, а не се прави на кретен като само му призвънява по десетки пъти на ден.Ако някоя прави така, ще си помисля, че се бъзика с мене.

LizZz
02-15-2009, 08:11
А тъй, изчукай го!

Само не мога да ви разбера с тая тъпа мода с "чукването".Ба*и ненормалната работа... ако някой иска да говори с друг му се обажда, а не се прави на кретен като само му призвънява по десетки пъти на ден.Ако някоя прави така, ще си помисля, че се бъзика с мене.
Да, и аз се дразня. Обикновенно им казвам да не правят така.

hottie
02-15-2009, 08:58
сигурно си мисли, че не искаш да си с него и грешно те е разбрал. Сега ти направи първата крачка.

galu6a
02-15-2009, 09:09
обади му си и му кажи "здр как си искаш да пийм едно кафе ти да не се расърди нещо ,че не се обаждаш" и като излезете си изяснете отнушенията :)

LizZz
02-15-2009, 11:18
обади му си и му кажи "здр как си искаш да пийм едно кафе ти да не се расърди нещо ,че не се обаждаш" и като излезете си изяснете отнушенията :)
Как може да си толкова тъпа, бе?? Научете се да пишете, поне, деба ма'а му!!! :x

StayFly
02-15-2009, 11:21
...

Заеби го. Хвани се със сервитьора.

varnen4e
02-15-2009, 11:31
Като той не те чуква,ти го чукни! :D :D :D :D

silky92
02-15-2009, 11:35
Явно човека е решил ,че си го отрязала ,за това трябва ти да му звъннеш сега .Успех :grin:

mitternacht
02-15-2009, 12:15
обади му си и му кажи "здр как си искаш да пийм едно кафе ти да не се расърди нещо ,че не се обаждаш" и като излезете си изяснете отнушенията :)
Как може да си толкова тъпа, бе?? Научете се да пишете, поне, Д**а ма'а му!!! :x

Ако някоя ми се обади и ми каже (буквално) нещо от рода:
"Здр ко пр ай да пийм кафе мн ма кефиш"-ще си помисля или че връзката насича, или че тя е ненормална.

Както каза тоя приятел, научете се да пишете.Нищо няма да ви стане ако довършвате думите.Все пак не ви караме да пишете:
"непротивоконституциоснова телствувайте"Съжалявам ако има грешка някъде.

Boyd
02-15-2009, 12:20
Разбери, че е искал да те мине, а не да има нещо общо с теб. Отказала си му - спрял е да те търси. Гледа те, 'щото ти е навит още.

ApathyF
02-15-2009, 12:42
Emi nedei da ochakvash vinagi momchetata da te tursqt.Nqma da stane golqmo chudo,ako ti go zagovorish ili mu se obadish,nali?Vse pak se poznavate,izlizali ste daje.Taka che vmesto da se chudish kakvo stava i kakvo ne stava,obadi mu se ti ili sledvashtiq put kato otidete v kafeto go pozdravi,popitai go kak e i taka - zavurji nqkakuv razgovor.V posledstvie moje da mu predlojish da izlezete nqkude,za da si pogovorite na spokoistvie.Spoko,nadali qde hora :)

P.S - Na tozi komputar nqma kirilica i i az mnogo se draznq,ama nqma kak :x

LizZz
02-15-2009, 14:52
Бастуни, момчето почва да си мисли, че досажда прекалено и решава да мине в режим "изчакване" за да види както да предприеме. Стига сте търсили проблема в нас!!! Момчетата тва, момчетата онова...
Ами тя за кво му е казала да не избързват, а?! Аз ако бях, разбира се, че ще спра да нахалствам, защото това си е чисто отрязване и бягане от ситуацията.

sadsad
02-15-2009, 14:56
Еми ти му се обади и му кажи, че искаш да излезете или направо като ходиш там където работи той отиди при него поговорете се, опитай се да го опознаеш и така нататък.

Hilary_
02-15-2009, 16:13
Ами може да те е разбрал погрешно и затова да не те търси... преди той е направил първата крачка сега нека бъдеш ти... :wink:

valdesbg
02-16-2009, 06:07
Здравейте!
Не мислех,че ще ми се наложи да пиша тук но...имам нужда от съвет и чуждо мнение.
Близо до училището ни има кафе,в което ходим много честои където работи момчето,което харесвам.Всичко започна на шега размених ме си телефоните,постоянно си чуквахме в продължение на 2 седмици, когато той най-неочаквано ме покани на кафе.Излязохме всичко беше супер дори мисля,че доста си допаднахме зощото ме попита дали има шанс с мен и дали искам да опитаме да сме заедно.Казах му,че не искам да избързваме и той се съгласи с уговорката,че пак ще излезем.Да но след това кафе нищо нито си говорим,нито е звънял дори вече не ми чуква, а иначе непрестава да ме гледа като отидем на кафе.Чудя се каква става дали не се сърди за нещо.Незнам каква да правя доста съм объркана от поведението му.

П.С. Благодаря предварително за мненията ви :smt008 :smt008 :smt008

Еми ти си му изляла кофа студена вода. И той сега седи и те чака да направиш крачка. Принципно това си е индиректно отрязване. Такач е не му мисли много - ако искаш нещо действай смело. Той няма да направи нищо, обясних вече защо.