PDA

View Full Version : Как да го накарам да ме забележи?



kubetkata
02-14-2009, 23:51
Здр..имам малък проблем :( ..както винаги става въпрос за някое момче...в новото ми училище от всичките възможни момчета харесах :smt007 :smt055 адски много едно момче, което е като скала :cry: - гледа единствено напред,за да види на къде ходи..не се оглежда..като кон с капаци..нямам много близки приятели все още, за да ги помоля да ни запознаят...а и той е 10кл, а аз 8кл...не знам дали ме е забелязал...рядко го виждам в училище..моля дайте съвети какво да правя.... 8-[

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

LovEsIckk
02-14-2009, 23:55
Външния вид често лъже :) Ми запознай се с някои негови приятели или с хора от класа му за да се сдушиш и с него :Р и най-важното..имай търпение :) Успех

Darkkiss
02-15-2009, 01:32
Здр..имам малък проблем :( ..както винаги става въпрос за някое момче...в новото ми училище от всичките възможни момчета харесах :smt007 :smt055 адски много едно момче, което е като скала :cry: - гледа единствено напред,за да види на къде ходи..не се оглежда..като кон с капаци..нямам много близки приятели все още, за да ги помоля да ни запознаят...а и той е 10кл, а аз 8кл...не знам дали ме е забелязал...рядко го виждам в училище..моля дайте съвети какво да правя.... 8-[

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

абе и аз съм като тоя дето го описа само дето съм по голям та на мене мноо ми харесва като някое момиче се идва при мене...
според мене това ще ти е варианта...

mechtaq_za_teb
02-15-2009, 07:44
Намери общи приятели с него или пък направо се запознай с него! :) Както казаха по-горе:външният вид често лъже :)

Bellatrix
02-15-2009, 08:13
Минавай често покрай него. Ама наистина често. 100 на 100 ще те забележи рано или късно, ще се зачуди що нон-стоп се натъква на физиономията ти и току виж направил нещо. :)

BaiToq
02-15-2009, 08:42
Поразсъблечи се малко
пред него.

dimito0
02-15-2009, 09:08
BaiToq kazva da se pos1ble4e6 malko :D tova e sme6no :D samo kurvite pravqt tova a ti ne si takava nali?! prosto b1di dobra i mila s okolnite i toi sam 6te doide pri teb

EveningTwilight
02-15-2009, 10:28
Сложи си един кашон на главата и се блъсни в него.. Няма начин да не те забележи :D :D

kifla
02-15-2009, 11:16
Здр..имам малък проблем :( ..както винаги става въпрос за някое момче...в новото ми училище от всичките възможни момчета харесах :smt007 :smt055 адски много едно момче, което е като скала :cry: - гледа единствено напред,за да види на къде ходи..не се оглежда..като кон с капаци..нямам много близки приятели все още, за да ги помоля да ни запознаят...а и той е 10кл, а аз 8кл...не знам дали ме е забелязал...рядко го виждам в училище..моля дайте съвети какво да правя.... 8-[

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника
Направи първата крачка .Заговори го съвсем случайно и т.н ...

HipHopBlond
02-15-2009, 13:26
Съблечи се в коридора :lol: :lol: Гарнтирам, че ше те забележи, даже може и да ибяга :lol: :lol: Не бе, просто се опознай с приятелите му и малко по-малко се присламчвай, опитвай се да му привлечеш вниманието по всевъзможни начини, шото без да го познавам съм сигурен, че не ти е хвърлил око!!!

Hilary_
02-15-2009, 17:21
Оооо мани ги тия детски истории някой друг да ви запознае... минах по този път преди няколко годинки... моят съвет е съвсем "случайно" някой път да го питаш ... "извинявай имаш ли представа къде е кабинета по биология ... нова съм тук и си нямам и на идея..." ... или нещо такова... а не да отидеш при него и ... "еми аз съм Пенка..." тъпо ще звучи... после може някой път пак да се опиташ да му привлечеш вниманието... да се подкачиш с него така да се каже... повярвай ми много повече би те забелязал от всичко останали... Успех! :wink:

sadsad
02-15-2009, 17:49
Когато го видиш в училище иди набързо до тоалетните, съблечи се и ще видиш как ще те забележи и не само той де.

valdesbg
02-16-2009, 07:01
Да ви имам проблемите... :)

Като го видиш другия път шибваш му един зад врата и го гледаш с физиономия на гладно коте :)