PDA

View Full Version : Програма за телефона с която да върна изтрите неща?



Rozi4ka8
02-14-2009, 23:12
ako moje nqkoi da mi kaje ako ima nqkva programa za telefon s koqto da si varna iztritite ne6ta ;(

Moderated by slun4ice
т.1 и т.7 от правилника

LovEsIckk
02-14-2009, 23:13
Не :)

BlackWings
02-14-2009, 23:15
Пффф не съм чувала за такова нещо ...
Май няма, да ти кажа :-o
Жалко е ама като си ги изтрила си е веднъж завинаги.

Boyd
02-15-2009, 12:15
Няма такава програма. Все пак е логично нещата, които имаш на телефона да ги имаш и на компютъра !?

HipHopBlond
02-15-2009, 12:40
Виж, има такава програмка ако нещата са били запаметени на memory stick-а за телефона, пък ти разясни марка на тела ала бала и виж в google!!! Не ги слушай, не може да няма ;) Успех \\//

taNcheto93
02-15-2009, 12:54
Виж, има такава програмка ако нещата са били запаметени на memory stick-а за телефона, пък ти разясни марка на тела ала бала и виж в google!!! Не ги слушай, не може да няма ;) Успех \\//
Е като има кажи коя е или може би трябва да провери в Кошчето?! :? :lol:
Както каза Boyd нещата от телефона трябва да ги имаш и на компютъра. Ако имаш карта с допълнителна памет, провери да не се е изкарала/разместила, защото на мен веднъж ми се случи така :oops: .

HipHopBlond
02-15-2009, 13:44
Виж, има такава програмка ако нещата са били запаметени на memory stick-а за телефона, пък ти разясни марка на тела ала бала и виж в google!!! Не ги слушай, не може да няма ;) Успех \\//
Е като има кажи коя е или може би трябва да провери в Кошчето?! :? :lol:
Както каза Boyd нещата от телефона трябва да ги имаш и на компютъра. Ако имаш карта с допълнителна памет, провери да не се е изкарала/разместила, защото на мен веднъж ми се случи така :oops: .

Не ми се търси ега, но трябва да намери нещ о в google, много ясно, че ше ти се преебе картата като я вадиш, всичко се ресва... Особено ако си със Sony Ericsson, трябва да изключваш телефона и след тва да я вадиш!

Boyd
02-15-2009, 14:12
Не ми се търси ега, но трябва да намери нещ о в google, много ясно, че ше ти се преебе картата като я вадиш, всичко се ресва... Особено ако си със Sony Ericsson, трябва да изключваш телефона и след тва да я вадиш!

'Айде бе !? Нещо си говорим май на изуст! Майка ми е със SE S500i, баща ми е с SE K550i, аз нося SE C902i и мога да ти кажа, че когато са включени телефоните и им се извади картата всичко си остава както е било (е, без файловете от картата). При женския телефон е малко по-различно. Програми, които възстановяват файлове няма! Има такива, които правят backup и след това можеш да го сложиш него, но изтрити файлове от телефона и без backup не можеш да ги върнеш!

Darkkiss
02-15-2009, 14:36
зависи от телефона
ако телефона ти е боклук няма шанс

feelthebeat92
02-15-2009, 16:35
Aко файловете ти са били на мемори карта и не си качвала нищо от тогава има шанс да се възстановят. Работата е там, че когато един файл се изтрие (било то от мемори карта или харддиск), той продължава да си седи, докато не се запише нещо ново отгоре му - разбирачите от форума не са се сетили за това май. Пробвай със следната програмка (естествено, трябва да имаш usb kабел или четец на мемори карти):
http://www.diskinternals.com/flash-recovery/features.shtml

Rofl4e
02-15-2009, 17:44
няма такава програмка :(

taNcheto93
02-15-2009, 20:06
Виж, има такава програмка ако нещата са били запаметени на memory stick-а за телефона, пък ти разясни марка на тела ала бала и виж в google!!! Не ги слушай, не може да няма ;) Успех \\//
Е като има кажи коя е или може би трябва да провери в Кошчето?! :? :lol:
Както каза Boyd нещата от телефона трябва да ги имаш и на компютъра. Ако имаш карта с допълнителна памет, провери да не се е изкарала/разместила, защото на мен веднъж ми се случи така :oops: .

Не ми се търси ега, но трябва да намери нещ о в google, много ясно, че ше ти се преебе картата като я вадиш, всичко се ресва... Особено ако си със Sony Ericsson, трябва да изключваш телефона и след тва да я вадиш!
Ти май нещо не ме разбра. Говоря ти за това че може картата да се е изкарала и затова да си мисли че нещо е изтрито. Не ми ги разправяй тези глупости, че картата щяла да се развали. Точно този телефон, за който казвам че ми се беше разместила картата и затова нямах нищо, е Sony Ericsson. Това че трябва да се изключва телефона не е вярно, картата няма да се повреди ако я махнеш.

TwoSmokingBarrels
08-30-2009, 18:05
няма такава програмка :(

+1 8)

SunnyTime
08-30-2009, 18:13
Е като има кажи коя е или може би трябва да провери в Кошчето?!
Както каза Boyd нещата от телефона трябва да ги имаш и на компютъра. Ако имаш карта с допълнителна памет, провери да не се е изкарала/разместила, защото на мен веднъж ми се случи така .


+1

Canis_Dirus
08-30-2009, 18:17
Е като има кажи коя е или може би трябва да провери в Кошчето?!
Както каза Boyd нещата от телефона трябва да ги имаш и на компютъра. Ако имаш карта с допълнителна памет, провери да не се е изкарала/разместила, защото на мен веднъж ми се случи така .


+1
:( :shock: :( :( :shock: :shock: :shock: :shock: :( :( :shock: :shock:



Джако е разложен труп

Шаляля ля ля

PiruBloodz
08-30-2009, 18:59
Вдигнахте тема, по-стара от регистрациите ви, само за едно "+1"?

LiLGrizzly
08-30-2009, 19:14
Хахахаах таз пак и тя лудата.. извънземни програми иска ! :lol: