PDA

View Full Version : раздялата



PoisoNGirL
02-15-2009, 00:01
Съжалявам,че точно след 14ти ще ви разваля настроението е една може би малко депресираща тема...
Тежко ми е,че точно няколко дни преди този хубав празник се разделих с половинката си след година и осем месеца.Трудно ми е да го преодолея-толкова време заедно,общи спомени,приятели,чувства... ама сложих края,защото друг изход нямаше.Не искам да обвинявам никой от двама ни,но просто не издържам.Няма на кой да споделя болката си,защото пред всеки се правя на долволна от този факт.Кажете ми какво да правя,за да изляза от тази бездънна улица,в която се намирам.Разделяхме се много пъти с това момче и всеки имаше все по-лоши последствия и за двама ни...Как се преодолява голямата любов?!

LovEsIckk
02-15-2009, 00:03
Поплачи ще ти олекне поне малко.Болките минават с времето :)

hahavteen
02-15-2009, 00:23
Преди точно 10 месеца и 1 ден бях в подобна ситуация.
Просто не издържах вече иначе чувства имаше...
Много е гадно и много боли но съм убедена че постъпих правилно.
Аз лично спрях да му вдигам телефона и не се виждах изобщо с него.
При мен беше по-лесно де защото само 2 месеца след раздялата заминах за друга държава....
Според мен единствения начин да го преодолееш е да се влюбиш в друг. При мен това помогна. От раздялата до сега се влюбвах 2 пъти и и двата нищо не излезе но поне не страдам вече (толкова) по "голямата" любов :)
Надявам се да се справиш колкото и да е трудно.
Ето ти една тематична и депресантска песничка да си поплачеш. На мен ми напомня на един човек и един момент преди малко повече от месец и всеки път едвам си сдържам сълзите като я чуя :oops:
http://www.youtube.com/watch?v=aluwpslpygQ&feature=related

Успех и ако искаш да споделиш нещо или просто подкрепа можеш да ми пишеш лично :)

Tempest
02-15-2009, 00:46
най-добрия и лично изпитан от мен антидепресант - това е лиготията... ама е по-присъща на мъжката част... както и да е, ако искаш се сдухвай, плачи, мисли за него, ама като се лигавиш ти олеква повече... трудното е после да се спреш, ама пак... успех :D

galu6a
02-15-2009, 09:14
явно не е бил за теб един ден ще намериш "принца на бял кон " :-D :)

kifla
02-15-2009, 10:00
Може би точно от мен не искаш да четеш коментар по темата ти ,но все пак след много колебание...
Според мен не трябва да съжаляваш или да се обвиняваш и т.н. Просто се е случило,почувствла си че това е правилното решение и наистина е така.Има много по-стойностни хора и такива ,които още повече ще държат на прекрасен човек като теб .Не си заслужава да криеш това ,което наистина си заради някой ,който те кара да се чувстваш на моменти гадно.
В гаден момент като този със сигурност имаш приятели ,които държат на теб.Затвориш ли се в себе си ще станеш студена и ужасна в държанието и отношението си към другите .... Гадно но факт...
Малко объркано май го написах,но обикновенно ми схващаш мисълта :( И след караниците ни ,можеш да разчиташ на мен ако искаш да си излееш дори и яда :smt003

cinderella_gugutka
02-15-2009, 10:01
как се преодолява-еми трудно.сега си попла4и-ще ти олекне поне за малко,излизай по 4есто и се забавлявай-с времето болката ще отшумява и когато си готова и срещнеш подходящия 4овек ще се влюбиш пак :) и дано този път нещата са по-добре

sweeety11
02-15-2009, 10:44
спокойно..времето лекува :) :)

ivsan4eto
02-15-2009, 14:30
Ужас тва е ужасно много време....и дълго ще ти е гадно предполагам :?

venom0706
02-15-2009, 14:35
Плачи,плачи и плачи....Това е единственият начин според мен.Когато плачеш ти олеква... :cry:

MeGGiTy
02-15-2009, 17:39
Кажи си всяко зло за добро и когато повярваш в това ще се появи доброто. Знам, че е трудно все пак това е много време и си се раздала напълно за този човек, но наистина времето е най-добрият лек. Ще видиш след време ще имаш само блед спомен за болката, но вече тя ще е отминала и ще намериш отново щастие. Само повярвай в това! Успех и горе главата... трудните моменти са, за да бъдат преодолявани!

BaiToq
02-15-2009, 18:08
защото пред всеки се правя на долволна от този факт.
:-o :-o :-o

Hilary_
02-15-2009, 18:25
Без рев няма да мине... с времето ще утихват чувствата ти... гледай да не го мислиш... :(

iveetyy
02-15-2009, 18:37
Ами не с времето няма да утихнат толкова лесно тези чувства,ако е вярно,че това е ,,голямата любов,,.Няма да спре да я боли ! Но ще спре да и пука за самата болка..След време няма да й обръщаш толкова много внимание..тя ще си стане част от теб.Пък има и втори вариянт-да срещнеш човекът,който да те накара да забравиш предишния.Някой много по-добър,който да излекува тази болка парче по парче.Сичко зависи от това на какво ще попаднеш в бъдеще ;]]

Kostadin_682
02-15-2009, 18:39
спокойно..времето лекува :) :)
шанс... :razz:

mechtaq_za_teb
02-15-2009, 18:46
Сама трябва да се справиш с това. Никой не може да ти даде рецепта против болката. Не знам причината, поради която сте се разделили, но щом си преценила така значи е за добро. Вярвай в бъдещето и не гледай назад! Там някъде те чака щастие :) Ще го стигнеш, стига да искаш! :) Успех

Jeannie
02-15-2009, 19:03
Еми и аз съм в това положение. След 2 годишна връзка се разделихме преди 2 седмици и не съм на себе си. За 2 седмици отслабнах 4 кг и ... Припаднах веднъж. Не мога да спра да общувам с него, а той се държи все едно е нямало нищо. И най-страшното е, че ми повтаря колко много ме обичал. Раздялата беше... по телефона. Не мога да повярвам, че две години свършват просто така. И миличка не знам какъв съвет мога да дам... Явно просто трябва да се изживее. Life just goes on :?

valdesbg
02-16-2009, 05:51
Съжалявам,че точно след 14ти ще ви разваля настроението е една може би малко депресираща тема...
Съжалена си. За мен Туборг.


Тежко ми е,че точно няколко дни преди този хубав празник се разделих с половинката си след година и осем месеца.Трудно ми е да го преодолея-толкова време заедно,общи спомени,приятели,чувства... ама сложих края,защото друг изход нямаше.
Браво.

Не искам да обвинявам никой от двама ни,но просто не издържам.Няма на кой да споделя болката си,защото пред всеки се правя на долволна от този факт.Кажете ми какво да правя,за да изляза от тази бездънна улица,в която се намирам.
Бездънна улица? :razz:

Разделяхме се много пъти с това момче и всеки имаше все по-лоши последствия и за двама ни...Как се преодолява голямата любов?!
Лошо. Защо пипаш горещия котлон, като знаеш че ще се изгориш? Голямата любов се преживява с друга голяма. Или с няколко по малки, или с голямо количество секс:) Избери си.

valdesbg
02-16-2009, 05:58
Еми и аз съм в това положение. След 2 годишна връзка се разделихме преди 2 седмици и не съм на себе си. За 2 седмици отслабнах 4 кг и ... Припаднах веднъж. Не мога да спра да общувам с него, а той се държи все едно е нямало нищо. И най-страшното е, че ми повтаря колко много ме обичал. Раздялата беше... по телефона. Не мога да повярвам, че две години свършват просто така. И миличка не знам какъв съвет мога да дам... Явно просто трябва да се изживее. Life just goes on :?

Ам, аз супергерой ли съм...2 години и половина се срутиха от нищото. Нито съм припадал, нито съм се сдухвал, нито нещо по сериозно. Просто се изправих, поотупах се малко и продължих напред. Знаеш ли с каква зяпнала уста и какви очи ме гледаше мацката...:)

Продължавай напред иии не мисли за миналото. Само ще те дърпа назад.

BTW: На кафе да излезем? :Р 8)

Jeannie
02-16-2009, 16:56
Valdesbg , наистина се радвам за теб и че си успял да се оправиш толкова бързо и се надявам някой ден и аз да заява същото :( :?

valdesbg
02-17-2009, 07:42
Valdesbg , наистина се радвам за теб и че си успял да се оправиш толкова бързо и се надявам някой ден и аз да заява същото :( :?

Кога ако не сега?
Кой ако не аз?

Действай смело и ще видиш че не е толкова страшно, колкото изглежда. Това е ключът - бъде смела и решителна. Колкото по скоро - толков апо добре за теб.

П.П. Поканата за кафе още важи 8)