PDA

View Full Version : Как ще му/и покажете загрижеността си, ако...



Naughty_
02-15-2009, 08:36
Ако гаджето ви има здравословни проблеми(не настинка, грип и т.н.) и отива на лекър,а вие нямате възможност да отидете с него.
Как ще покажете загриженост?
Като кажете "обади ми се след това" или "дано всичко е наред" ...това достатъчно ли е :-o

Axe_vs_Sword
02-15-2009, 08:43
Ако причината ти е наистина основателна, той няма ли да разбере

3oPuTy
02-15-2009, 08:44
Ще му се обаждам буквално през 5 мин. за да знам как е,що е ... И ще си умра от притеснение,защото няма да съм с него :(

Naughty_
02-15-2009, 08:57
Ако причината ти е наистина основателна, той няма ли да разбере
Той няма да се разсърди, знае че имам ангажименти тогава.
Мисълта ми беше какво точно да му кажа, за да види че се притеснявам за него.и че се чудя дали едно "обади ми се след като приключиш, за да ми кажеш какво е станало" или "дано всичко мине добре" ...дали това е достатъчно :-o понякога не намирам точните думи да обесня какво чувствам

sadsad
02-15-2009, 09:04
Ами кажи му, че се притесняваш за него, че се надяваш всичко да е наред и да ти се обади след като мине всичко и че при първа възможност искаш да го видиш.Стига да е така...това е достатъчно.

galu6a
02-15-2009, 09:07
еми да казваш му "после ми обади да ми кажеш какво е станало няма да се проитеснямаш всичко ще е наред обичам те"

Sharpay
02-15-2009, 09:26
мисля че е напълно достатъчно, а и ако приятеля ти не усети че си загрижена кой друг??

cinderella_gugutka
02-15-2009, 09:49
олеее,мило,дано вси4ко се оправи 4е незнам кво ще правя без теб :D
след това му се обаждаш ама не през 5 мин да го питаш кво е станало а за да си уговорите среща и да го обсъдите лице в лице...сериозни работи не е желателно да се казват така по телефона

kifla
02-15-2009, 10:12
Ако гаджето ви има здравословни проблеми(не настинка, грип и т.н.) и отива на лекър,а вие нямате възможност да отидете с него.
Как ще покажете загриженост?
Като кажете "обади ми се след това" или "дано всичко е наред" ...това достатъчно ли е :-o
Достатъчно е ...

valdesbg
02-16-2009, 06:28
еми да казваш му "после ми обади да ми кажеш какво е станало няма да се проитеснямаш всичко ще е наред обичам те"

Ето ти точната рецепта :)