PDA

View Full Version : Завинаги?



felly_
02-15-2009, 10:20
Сега имам връзка...страх ме е,защото хем не мога да си представя да съм завинаги с него...хем не мога да си представя ,че и ще се разделим...а не съм от глучачките,които си мислят да се оженят за първия-втория срещнат,с който нещата станат по-сериозни...Става ми гадно при мисълта,че след време ще си казвам че съм била много заблудена да си мисля че любовта може да е вечна...А и той е доста по-голям е вече му е време за сериозна връзка и тнт...а пък на мене още ми се лудува как да му обясня..не все да се преструвам,че никъде не ми се ходи , и все едно и също..емам чувства км него...но ме дразни това ,че е толкова сериозен ,а в сравнение с него аз съм една голямаааа лигла... много съм нерешителна и колеблива...от доста време сме заедно ,а аз един ден си казвам ,че го обичам...а на следващия ама въообще не съм сигурна!исках просто този път да е разблично,да е нещо специално...с две думи положението ми е хем боли,хем сърби.... :(

nymphadora
02-15-2009, 10:22
с четири думи-не знаеш какво искаш..

cinderella_gugutka
02-15-2009, 10:52
е спокойно де-като ти предложи да се жените тогава ще му мислиш...а дотогава дано си по-наясно с 4увствата си :?

bogzfaggot
02-15-2009, 10:53
Малка си за сериозна връзка според мен...

Lady_AMG
02-15-2009, 10:57
Според мен ако още ти се лудува и т.н, по-добре си изживей лудуриите, няма смисъл да се подтискаш с връзка. И аз бях така като бях по-малка и все с някакви сериозни връзки и постоянно лъжех и изневерявах. Накрая казах край, наживях се, надивях се и ето ме сега, чувствам се добре с моя приятел, нямам чувството че съм пропуснала нещо от живота. Връзката трябва да дойде тогава, когато се чувстваш завършена сама!

kifla
02-15-2009, 11:10
Сега имам връзка...страх ме е,защото хем не мога да си представя да съм завинаги с него...хем не мога да си представя ,че и ще се разделим...а не съм от глучачките,които си мислят да се оженят за първия-втория срещнат,с който нещата станат по-сериозни...Става ми гадно при мисълта,че след време ще си казвам че съм била много заблудена да си мисля че любовта може да е вечна...А и той е доста по-голям е вече му е време за сериозна връзка и тнт...а пък на мене още ми се лудува как да му обясня..не все да се преструвам,че никъде не ми се ходи , и все едно и също..емам чувства км него...но ме дразни това ,че е толкова сериозен ,а в сравнение с него аз съм една голямаааа лигла... много съм нерешителна и колеблива...от доста време сме заедно ,а аз един ден си казвам ,че го обичам...а на следващия ама въообще не съм сигурна!исках просто този път да е разблично,да е нещо специално...с две думи положението ми е хем боли,хем сърби.... :(
На колко години е че му е време за сериозна връзка? 30-40?
Я малко гледай реално на нещата ....

felly_
02-15-2009, 11:42
kifla ами да почти към 30 е... а аз имам чувството ,че и на 50 да стана все ще съм си същата...

gLoRiToO
02-15-2009, 12:01
да знам за какво говориш.При мен нещата се доближават горе долу аз съм на 17 а той на 25.Обаче той е по отворен от към тези неща и мога да се забавлявам,имам предвид че не се чувствам подтисната.Ако не се чувстваш сигурна го викни и поговорете щото после нещата ще се задалбочат и ще ви е много по-гадно и на двамата!

valdesbg
02-16-2009, 07:20
с четири думи-не знаеш какво искаш..

+1

proFloras
02-16-2009, 10:29
[quote="felly_"] а не съм от глучачките,които си мислят да се оженят за първия-втория срещнат,с който нещата станат по-сериозни...quote] :-o :razz: Това означава че ако някое момиче срещне любовта си от 2 път и иска да е с него е глупачка :lol: :lol: :lol:

Hilary_
02-16-2009, 10:33
Незнаеш и ти какво да искаш... малка си и все още не си за такава връзка... една връзка не е само лигавщини в нея има от всичко по малко... :? Не мисли толкова за тия неща... не изпадай в некви размисли и страсти... само ще се оплетеш още повече... :?

LudoMlado
02-16-2009, 11:03
Вместо да го мислиш тва си се кефи на момента. Квот стане стане, живота рано или късно ше те прецака така или иначе.