PDA

View Full Version : Какви са вредите от Попърс



onanismus
02-15-2009, 10:23
Та искам да ме светнете за какво става въпрос и най-важното какви са вредите... че не намерих достатъчно информация в гугъл...
Бих искал да попитам дали изобщо може да ми е станало нещо от 2 дърпания (не в 1 и същ ден)
Струва ми се пълна п*****я ,ама ми е важно ,щото имам приятели ,които го ползват ...


*Липсва описателно заглавие! Грешен раздел!
Точка 1 и 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

Funkdoc
02-15-2009, 10:28
ам човек .. по принцип е афродизиак на ацетонова основа .... като лепилото 8-)
20 кинта секс шоповете .... дърпаш мноо ти надува главата стаааш некоординиран за минутка някаде ... як ефект ... нищо ти няма ... по пратита са е слуявало да заминава шишето за 1 ден

onanismus
02-15-2009, 11:36
Да бе ефекта го усетих ...
Въпросът е в мозъчните клетки ли разебава , кръвоносните съдове съм чувал ...

Funkdoc
02-15-2009, 11:38
се едмо да кажеш аве ... аз нещо има ли ми .. много ли съм са увредил докато си боядисвах стаята ... нищо ти няма ... много е филм потапяя една цигара и дърпа6 без да я палиш :D къ исъхне и я запалиш малеее кви яки цветове

LiL_MeoW
02-15-2009, 22:02
се едмо да кажеш аве ... аз нещо има ли ми .. много ли съм са увредил докато си боядисвах стаята ... нищо ти няма ... много е филм потапяя една цигара и дърпа6 без да я палиш :D къ исъхне и я запалиш малеее кви яки цветове

споделям мнението ти силно ми напомня на едни други неща които съм пробвала преди 2-3 години, самоче не е 4ак толкова ярко

BoCupycake
02-17-2009, 00:48
Попърса ти убива мозъчните клетки.Амааа говорим за баси редовното ползване.На парти да иде едно шише с компания нищо особено и страшно няма.Ние въртим по 2,3.
Цигара потопена в попърс - по гадно нещо няма. :booooomb:


п.п.Наистина е афродизиак.Гейовете го използват за разширение на дупката на ... сещате се. :D