PDA

View Full Version : Как да се държим с момичетата?



xplay
02-15-2009, 14:00
По-долу ще опиша няколко техники за това как да се държите с момичетата. Главно се делим на няколко вида:
1. Срамежливи
2. Прекалено устати
3. К**ви
4. Гаднярки-завистнички
5. Адски хлътнали
6. Винаги влюбени
7. С него съм само за секса
8. Материалистки
9. Надути
10. Лесно ще ме свалиш
11. Девствени до сватбата
12. Мъжемразки
13. Красиви и тъпи
14. Красиви и умни
15. Грозни и тъпи
16. Грозни и умни
17. Без технологии не мога
и така нататък ... ето няколко примерни идеи за държанието на момчетата с тях...

Тип "Срамежливи": Няма да срещнете момиче от този тип на парти. Срещнете ли, тя ще виси сама в ъгъла и няма да направи опит да говори с никого. Ако искате да се запознаете - заговорете я, само не използвайте израза "Хай, бейби, как е?" ... най-вероятно ще ви отреже. Споделя само с родителите си и по-рядко с приятелките си. Ако няма желание да говорите най-добре зарежете.

Тип "Прекалено устати": Тези момичета говорят с всеки и за всичко, често клюкарят. Трудно може да им вземете думата и често режат момчетата. Понякога са агресивни и ако ви закачат най-добре се измъкнете, преди да е станало тръде късно. Движат се често по двойки или по тройки. Най-добре не се забърквайте с тях.

Тип "К**ви": Те не знаят дали им се пикае или им се е*е. Никога няма да ви откажат секс. Често ще ги срещате в дискотеките, разголени и с алкохола в ръката. Ако някое момче е останало на сухо, съвсем спокойно може да отиде при нея, да и направи комплимент или да я черпи и смятайте, че цяла нощ няма да спите. Обикновено са окичени с доста бижута и Свети Валентин за тях е кошмар.

Тип "Гаднярки - завистнички": Постоянно се оплакват и завиждат на другите момичета. Способни са да ти скапят живота, ако притежаваш нещо, което те не. Недай си Боже да харесваш гаджето им - започвай да си копаеш гроба! Или пък момче да ги зареже? - Пълен ад! Много често се карат с "приятелките си" за глупости и говорят зад гърба на хората, плетат интриги. Решите ли да свалите такъв индивид, бъдете предпазливи. Но не се учудвайте от това, че връзката ви ще бъде кратка. След раздялата можете да чуете всякакви глупости по ваш адрес.

Тип "Адски хлътнали": Тези момичета са способни да обичат само едно момче. Късметлия сте, ако сте попаднали на такава. Обичат адски силно и ревнуват до неузнаваемост. Не и давайте повод за ревност и не я ядосвайте. Всичко ще бъде перфектно ако прекарвате колкото може повече време заедно. Трудно забравя бившите си и приема раздялата твърде навътре. Щом е решила да бъде с някого, знае как да го постигне и често интуицията и се оказва права за това кой е идеалния за нея. Може би това са най-чувствителните момичета, така че не се захващайте с такава, ако нямате сериозни намерения.


Тип "Винаги влюбени": Тези момичета обикновено са на възраст до 16 години. Способни са да преодолеят раздяла за 1 час и да изпитват влечение към много момчета едновременно. Често ги бъркат с к**вите. Не, че имат голяма разлика, но този тип не изглеждат по същия начин и имат някакви задръжки. Не търсят сериозна връзка. Ако искате такова момиче покрай вас, най добре отидете, вземете и номера и скайпа, 2 часа чат и е с вас.


Тип "С него съм само за секса": Тези момичета са леко загорели. След като в една връзка чувствата се изчерпат, те често остават с партньора си само заради единия секс. От една страна добре - чешат си крастата само с 1 сексуален партньор, но какво е секса без чувство? В повечето случаи не зарязват гаджето си, защото после ще трябва да си търсят друг, който да ги задоволява. Не ги разбирам изобщо.

Тип "Материалистки": Често срещани реплики: "Без пари никъде няма да ходя!", "Искам товааааааа, искам оновааааааа ... " ... Основни цели: Парите, маникюр, дрехи, обувки, козметика, бижута ... Обличат се фешън, обикалят магазини, козметични салони... Разхождат се с доста джобни пари и най-новите модели телефони в себе си. Способни са да плачат цяла седмица ако си счупят нокът или ако не получат това, което искат. Отделят прекалено много време пред огледалото, закъсняват винаги за срещи. Рядко се случва да се загледат по някое момче. Ако сте решили да ги сваляте - УСПЕХ, и да споделите как ви отряза!

Тип "Надути": Имат прекалено високо и неоправдано самочувствие. За тях няма достойни момчета - всички са нищожества. Единственият начин да свалите нещо такова е със самочувствие и обиди. Съвсем сериозна съм... започнете ли да я обиждате тя ще разбере, че нищо не струва и има вероятност дори да се влюби във вас, знаейки, че сте нещо повече от нея.

Тип "Лесно ще ме свалиш": Твърде са лесни тези момичета. Достатъчно е да имате хубав външен вид и нежен поглед. Погледнете ли я в очите - почти е разтопена. Постарайте се да се държите като гъзар - обожават това.

Тип "Девствени до сватбата": Те са малко старомодни. Секса за тях е табу. Много вероятно е дори да отбятват контактите с момчета, но скрито вътрешно в себе си те обичат силно някого. Често са възпитавани така от майките си, и именно за това са толкова потайни и срамежливи. Как да я свалиш? - Изчакай още 3-4 години.

Тип "Мъжемразки": Инструкции за употреба: НЕ Я ЗАГОВАРЯЙ АКО НЕ СЕ ПОЗНАВАТЕ И СИ МОМЧЕ! Движи се само с момичета, себеподобни по характер.

Тип "Красиви и тъпи": Често срещано явление. Красивички са, с добре поддържан външен вид, но в училище са кръгла нула. Лесно се поддават на предложения от непознати, наивни са, за това ако гаджето ви спада към този тип, най-добре я пазете и не я пускайте сама навън. Свалянето на такова момиче няма да ви коства много.

Тип "Красиви и умни": Красиви са, силни са в училище, преценяват опасностите и рисковете, на които са изложени. Евала на този, който е успял да се сдобие с такава музейна бройка! :) Трудни са за сваляне и си падат по серозните връзки и момчета. Най-вероятно вие ще бъдете зарязания, но знайте, че времето с нея не е било изгубено!

Тип "Грозни и тъпи": Ми какво да кажа за тях ... името на типа им показва всичко. Но има една подробност ... Тези са най-наивните и най-лесно ще се снабдите с тях. Дори да е само за е*авката, кажете ли им, че са красиви - умират от кеф и бъдете сигурни, че са с вас!

Тип "Грозни и умни": Тези грозни момичета притежават огромни запаси от знания. Голяма част от тях са зубърки и не излизат с приятели, защото ученето им е по-приятно. Около такъв индивид е нормално да се чувствате тъпи. За разлика от повечето "умници", на тези определено живота и работата им са осигурени. Не си правете труда да се занимавате с този тип.. УЧЕНЕТО Е ПРИОРИТЕТ!

Тип "Без технологии не мога": Да излязат без мобилен? - Невъзможно. Единствения начин да изкараме такова момиче от тях е да я завържем и да я влачим на буксир. Е, да не бъдем чак толкова крайни. Рядко излизат, но пък са много добри в свалянето на момчета: цял ден това правят в скайп, и неслучайно целият им хард диск е пълен с обработени на различни програми техни снимки. Примерен диалог: - Хай. Ко прайш. - Хай. Нш. - Ай аут. -Не. Ай у нас след 1 час. - ок. бай.


Играх си да пиша темата сама и не съм копирала от никъде. Фактите са на база мои лични наблюдения и ще дам примери за такива момичета, които се пишеха за мои приятелки.

macegirl
02-15-2009, 15:03
Mackaa bravo a hubavataa tema! :grin: Ami az se opredelqm.a i nqkoi dr kato ustata i opisanieto ne e nai to4niq tip a moje bi az ne sym takava!Tezi momi4eta govorqt s vseki i za vsi4ko samo tova vqrno 4e si otstoqvam poziciite,no 4ak da ne se zabyrkvat s men :-D !I o6te vednyj BRAVO!

xplay
02-15-2009, 15:06
Ето и обещаните примери:
1. Срамежливи
2. Прекалено устати
3. К**ви
4. Гаднярки-завистнички
5. Адски хлътнали
6. Винаги влюбени
7. С него съм само за секса
8. Материалистки
9. Надути
10. Лесно ще ме свалиш
11. Девствени до сватбата
12. Мъжемразки
13. Красиви и тъпи
14. Красиви и умни
15. Грозни и тъпи
16. Грозни и умни
17. Без технологии не мога


Тип 1: На един рожден ден, докато всички купонясвахме, едно момиче само стоя в ъгъла и не обели нито дума. 2 момчета я зяговориха, но... без успех. Не я познавах тогава, но осъзнах, че всъщност е добър човек.

Тип 2: Целия ми квартал са такива. Може би и те ме смятат за такава, но все пак.. лятото за малко да се стигне до бой, и то защо? Питах ги, и те не знаеха.

Тип 3: На нова година отидох на дискотека с баща ми, защото нямам 18 и незнайно защо той се нави. Аз бях облечена със суичър, дънки и ботуши и влизам в тоалетната. Вътре беше претъпкано с мизерни и пияни к**ви - обсъждаха коя колко е свалила за 1 вечер.. АД! Външния вид: Размазан грим, къса пола, много пръстени и гривни, черна боядисана коса.

Тип 4: Имах една "приятелка". Имаше си всичко, освен момчето, което аз притежавах. В 7ми клас беше ад ... преследваше ме след училище до нас и ме заплашваше с бой и т.н. Начина е да игнорираш това нещо и всичко ще е наред.

Тип 5: - Аз. По-точно определение не мога да дам. Обичам безумно едно момче, и незнам какво щях да правя без него. За друг не мога и да си помисля. Вярно, че го държа доста изкъсо, но искам да знам къде излиза, с кого и кога ще се върне. Без тази информация никъде не го пускам :-)

Тип 6: Една съученичка. Име няма да споменавам, щото май има регистрация. :D Харесва един, тръгва с друг, късат, тръгва с втори .. несериозна работа! :-x

Тип 7: Виж тип 6. Сгафи яко момичето ... добре, че поне не писа поредната тъпа тема в раздел секс.

Тип 8: Около мене има такива хора в изобилие, и вече почнах 1 по 1 да ги разкарвам. :D 1 от тях заряза приятеля си, защото все няма време за него и реши, че козметичката и уроците по пеене са по-важни. Приятеля и я обичаше много по дяволите ...

Тип 9: Половината момичета от моя клас - поне се уча от грешките им. :D

Тип 10: Наблюдения върху съседния клас - 4-5 момчета, с ризи и ланци ... общо взето .. 30% от класа си пада по тях.

Тип 11: Майка ми се опитваше да ме убеди в това, но я отрязах, като и казах, че не ми допада идеята и.

Тип 12: Такива хора не познавам, само съм виждала по улиците. Чувала съм за тях и са ми говорили за тях.. изглеждат нормални на пръв поглед.

Тип 13: Примери много... бившия ми клас бяха такива.

Тип 14: Има едно момиче от моя клас - супер е сладка и знае какво иска от живота. :)

Тип 15: Отново моя клас: момиче, с което се запознах тази година. Ужас .. външен вид - страшно неподдържан. Знания - липсват.

Теп 16: Момиче от бившия клас - килограмите и бяха проблема. Всички и се смееха заради външния вид. Зубреше здраво, но пък беше г/д приятен човек.

Тип 17: На въпросното момиче преди около година и купиха комп. Виках я да излизаме, ама тя - НЕ! Имала работа с компа и чата бил по-забавен. И така приключи нашето приятелство.

BaiToq
02-15-2009, 15:23
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Шшшш,алоооо,спри се!
Прочети си глупостите и ги
изтрий сама,иначе ще трябва да
ти дам 1542 примера,които не си ги дала
и 53632 начина,по които могат да
се развият твоите сценарийчета.
В любовта няма правила!!!
В живота има морал и ценности,
но няма правила!
Това не е Монополи!

Осъзнайте се,на 16-18 години
нищо не знаете за живота.

xplay
02-15-2009, 15:30
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Шшшш,алоооо,спри се!
Прочети си глупостите и ги
изтрий сама,иначе ще трябва да
ти дам 1542 примера,които не си ги дала
и 53632 начина,по които могат да
се развият твоите сценарийчета.
В любовта няма правила!!!
В живота има морал и ценности,
но няма правила!
Това не е Монополи!

Осъзнайте се,на 16-18 години
нищо не знаете за живота.

Ооо ясен си ми .. недей да се правиш на света вода ненапита! Това, коета съм написала си е мое мнение ... и живеем в демокрация, не ми казвай какво да правя! Като имаш проблем с това кажи на модераторите да затрият темата ... :-o

suantito
02-15-2009, 15:33
Ти разби сякакви хипотези че всички сме различни, обобщи всички видове момичета само в една тема :D :booooomb: :?

xplay
02-15-2009, 15:37
:D :D С темата нямам за цел да обобщя всички ... имам за цел да предпазя момчетата от подобни напасти :razz:

mislitelka
02-15-2009, 15:45
Еми всъщност темата ти е адски тъпа.
Към всяка има различен подход, всяка цени определено поведение, независимо каква изглежда да е външно.
За какви правила става въпрос изобщо? Любовта не е предвидима и не всичко е сценарий.
"Излез от филма".

roadrunner
02-15-2009, 16:14
На мен пък темата ми допада-момичето си е направило труда и е изказало мнението си.. Замислете се малко и стига сте мечтали..Живеем в реално време-21 век :-o
А любовта къде отиде ?

mislitelka
02-15-2009, 16:43
На мен пък темата ми допада-момичето си е направило труда и е изказало мнението си.. Замислете се малко и стига сте мечтали..Живеем в реално време-21 век :-o
А любовта къде отиде ?
Похвално е, че си е направила труда.
Поздравявам я дори.
Но закостенялото мнение на хората с потенциални решения за всеки проблем и идеи, достойни за романтичен филм и неприложими в реалния живот, не ми допадат.

xplay
02-15-2009, 16:48
На мен пък темата ми допада-момичето си е направило труда и е изказало мнението си.. Замислете се малко и стига сте мечтали..Живеем в реално време-21 век :-o
А любовта къде отиде ?
Похвално е, че си е направила труда.
Поздравявам я дори.
Но закостенялото мнение на хората с потенциални решения за всеки проблем и идеи, достойни за романтичен филм и неприложими в реалния живот, не ми допадат.

Добре, Мислителке. Мисля, че единствената филмирана тук си ти, не аз. Просто си изказвам мнението... и май не четеш какво съм написала или ако четеш не разбираш ... :?
и така нататък ... ето няколко примерни идеи за държанието на момчетата с тях... Не казах "Дръжте се така и така..." нали? :)

mislitelka
02-15-2009, 16:55
На мен пък темата ми допада-момичето си е направило труда и е изказало мнението си.. Замислете се малко и стига сте мечтали..Живеем в реално време-21 век :-o
А любовта къде отиде ?
Похвално е, че си е направила труда.
Поздравявам я дори.
Но закостенялото мнение на хората с потенциални решения за всеки проблем и идеи, достойни за романтичен филм и неприложими в реалния живот, не ми допадат.

Добре, Мислителке. Мисля, че единствената филмирана тук си ти, не аз. Просто си изказвам мнението... и май не четеш какво съм написала или ако четеш не разбираш ... :?
и така нататък ... ето няколко примерни идеи за държанието на момчетата с тях... Не казах "Дръжте се така и така..." нали? :)
Права си, но повечето го приемат като модел за подражание и 100%-ва истина. Странно е, че от всичко, което си написала се вижда, че имаш положително мнение само за "красивите и умните". Нормално е. Всеки обича такива, нали? А когато едно момиче е красиво и умно, не може ли то да бъде едновременно с това половината от другите категории. Човешкият характер не е толкова прост, колкото на теб ти изглежда. Всеки носи своите качества и към всеки има различен подход.

xplay
02-15-2009, 17:01
На мен пък темата ми допада-момичето си е направило труда и е изказало мнението си.. Замислете се малко и стига сте мечтали..Живеем в реално време-21 век :-o
А любовта къде отиде ?
Похвално е, че си е направила труда.
Поздравявам я дори.
Но закостенялото мнение на хората с потенциални решения за всеки проблем и идеи, достойни за романтичен филм и неприложими в реалния живот, не ми допадат.

Добре, Мислителке. Мисля, че единствената филмирана тук си ти, не аз. Просто си изказвам мнението... и май не четеш какво съм написала или ако четеш не разбираш ... :?
и така нататък ... ето няколко примерни идеи за държанието на момчетата с тях... Не казах "Дръжте се така и така..." нали? :)
Права си, но повечето го приемат като модел за подражание и 100%-ва истина. Странно е, че от всичко, което си написала се вижда, че имаш положително мнение само за "красивите и умните". Нормално е. Всеки обича такива, нали? А когато едно момиче е красиво и умно, не може ли то да бъде едновременно с това половината от другите категории. Човешкият характер не е толкова прост, колкото на теб ти изглежда. Всеки носи своите качества и към всеки има различен подход.

ми да, нормално е мнението ми за "красивите и умните" да е положително. Аз не се вписвам много-много в тази група, за това пък съм си я поставила за цел. И да, може да бъде и от другите категории, което го прави различен човек - с добри и лоши страни.

Darkkiss
02-15-2009, 17:08
а аз си мислех че всяко момиче е различно и притежава по малко от всичко

ех защо съм се заблудил "(

aka6a_vamp
02-15-2009, 17:19
Моят тип го няма-пълна идиотка 8-) иначе много добре си се сетила за темата :P

xplay
02-15-2009, 17:21
Моят тип го няма-пълна идиотка 8-) иначе много добре си се сетила за темата :P

Ще бъде добавен след малко! Ама дай си точното описание :D

jghgh
02-15-2009, 17:27
Авторке, приемай и критика.
На мен темата ти не ми харесва, почти никаква информация няма в нея за подходи и не мисля че всичко си го описала точно, както видовете, така и особеностите им.

Но похвално е че опитваш. С повече наблюдения и опити ще почнеш да ги усещаш нещата по-добре, както и да ги пишеш по-добре.

Kostadin_682
02-15-2009, 17:35
Евала за темата... ама на мен лично с колите ми е по- лесно... там има 2 типа Дизел и Бензин или върви, или не върви, или гори много, или не гори много... лесно 8-)

BaiToq
02-15-2009, 18:21
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Шшшш,алоооо,спри се!
Прочети си глупостите и ги
изтрий сама,иначе ще трябва да
ти дам 1542 примера,които не си ги дала
и 53632 начина,по които могат да
се развият твоите сценарийчета.
В любовта няма правила!!!
В живота има морал и ценности,
но няма правила!
Това не е Монополи!

Осъзнайте се,на 16-18 години
нищо не знаете за живота.

Ооо ясен си ми .. недей да се правиш на света вода ненапита! Това, коета съм написала си е мое мнение ... и живеем в демокрация, не ми казвай какво да правя! Като имаш проблем с това кажи на модераторите да затрият темата ... :-o
Далеч по-тъпи теми("Как да се целувам???")
не са били заключвани,та тази ли ще бъде... :(
И ти си ми ясна.
Вземи малко се образовай,
виж значенията на идиомите в
българския език,спри да
пишеш идиотщини,защото доказваш,
че в България ВСЕКИ разбира от ВСИЧКО.
И накрай го изакваме толкова
високо,че и Стефка Костадинова не може да го прескочи.

Ама всъщност какво ли си правя
труда...спасявайте се.

lipsvashh_mi
02-15-2009, 21:02
а аз си мислех че всяко момиче е различно и притежава по малко от всичко

ех защо съм се заблудил "(
Всъщност ни си се заблудил...Трудно е да се постави,който ида е човек в някакви рамки и да му лепнем определение-ти ки красив и тъп,ти си постоянно влюбен...
Уважавам мнението на авторката и евала,че си е отделила от времето,за да сподели вижданията си,но те са доста субективни.Аз лучно се чудя къде се числят симпатичните и умни момичета..Не някой фотомодел ,който да е гении едновременно..Къде изчезна определението чаровен,което не е така натрапчиво...
Абе представите за нещата в днешно време са така деформирани,че май и самите ние не знаем какво виждаме ,какво искаме и как да го поискаме..
И в заключение ще добавя,че има и други момичета като мен,които не искат да се затварят в точно дадена категория.Все пак сме палитра от качества,не 1 или 2 сухи определения :)

angelcheeee_93
02-15-2009, 21:12
Всъщност има още доста категории момичета и всяка е различна по свое му.Ти си опознала тези-за тях си писала.Ок и все пак не е нужно да критикуваш всеки,на който не му е допаднала темата ти.На мен лично темата ми беше интересна донякъде.

feelthebeat92
02-15-2009, 21:15
Тип "Красиви и умни": Красиви са, силни са в училище, преценяват опасностите и рисковете, на които са изложени. Евала на този, който е успял да се сдобие с такава музейна бройка! :) Трудни са за сваляне и си падат по серозните връзки и момчета. Най-вероятно вие ще бъдете зарязания, но знайте, че времето с нея не е било изгубено!
Много си права!

angelcheeee_93
02-15-2009, 21:17
Тип "Красиви и умни": Красиви са, силни са в училище, преценяват опасностите и рисковете, на които са изложени. Евала на този, който е успял да се сдобие с такава музейна бройка! :) Трудни са за сваляне и си падат по серозните връзки и момчета. Най-вероятно вие ще бъдете зарязания, но знайте, че времето с нея не е било изгубено!
Много си права!

+ това е най-точната характеристика

PetioPetrov95
02-16-2009, 10:48
:grin:

LudoMlado
02-16-2009, 11:02
Няма нужда от такива теми. Ше се отнасям към момичето така както трябва. Ако е кучка ще се отнасям към нея като с кучка. Ако е ангел ще се отнасям с нея като богиня.

Проста логика бе хора, не сме все мъжете виновни :D

summer_mo0n
02-16-2009, 11:27
Темата е супер интересна , тези който не я удобряват просто са леко тъпи и не са схванали :-)

MaLkaTa_LaDy
02-16-2009, 13:50
Евала :-)

Mr_Crowley
02-16-2009, 14:14
Ами зависи какво искаме да постигнем. Значи ако искаме да ни забележат и да ни пуснат да ги помпим трябва да се държим грубо, надменно, да се изживяваме като най-големите селяни ( на някой това им е първа природа), да ги обиждаме, да се лигавим и все такива от тоя сорт. Ако искаме да ни възприемат като приятел :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 , трябва да сме мили, нежни, да им се лигавим на глупостите и да показваме съпричастност към душените им терзания по гореописаните индивиди. :-o :-o :-o

HipHopBlond
02-16-2009, 15:35
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Шшшш,алоооо,спри се!
Прочети си глупостите и ги
изтрий сама,иначе ще трябва да
ти дам 1542 примера,които не си ги дала
и 53632 начина,по които могат да
се развият твоите сценарийчета.
В любовта няма правила!!!
В живота има морал и ценности,
но няма правила!
Това не е Монополи!

Осъзнайте се,на 16-18 години
нищо не знаете за живота.

Ооо ясен си ми .. недей да се правиш на света вода ненапита! Това, коета съм написала си е мое мнение ... и живеем в демокрация, не ми казвай какво да правя! Като имаш проблем с това кажи на модераторите да затрият темата ... :-o

Т'ва го остави на мене :?

cinderella_gugutka
02-16-2009, 15:40
защо "грозни и умни" и "красиви и умни " се разли4ават по толкова много неща като според мен единствената разлика е във външния вид.Това 4е едно моми4е е грозно и умно не озна4ава 4е е няква зубърка дето по цял ден у4и и не излиза никъде...и защо след като за съм моми4е не спадам към нито една от групите????темата е супер тъпа и НЕВЕРНА 8)

HipHopBlond
02-16-2009, 16:28
защо "грозни и умни" и "красиви и умни " се разли4ават по толкова много неща като според мен единствената разлика е във външния вид.Това 4е едно моми4е е грозно и умно не озна4ава 4е е няква зубърка дето по цял ден у4и и не излиза никъде...и защо след като за съм моми4е не спадам към нито една от групите????темата е супер тъпа и НЕВЕРНА 8)

Абсолютно съм съглсен!!! Не може някъв заспал пубер да определя жените! И то толкова грубо... Момичетата не се делят на тва какви изводи си праите в класната ви стая, а на принципи, които за да разбереш тряа да хапваш още доста nesquick!!! :?

Тая тема няма да я има до утре!!!

TheMaggie
02-16-2009, 17:26
Извинявай, ама какво им е на "Винаги влюбените"? Смисъл нещо да не са повредени или.... :lol:

mislitelka
02-16-2009, 17:47
Темата е супер интересна , тези който не я удобряват просто са леко тъпи и не са схванали :-)
Леко тъпи сме, защото изразяваме мнение, различно от твоето???!

mislitelka
02-16-2009, 17:49
защо "грозни и умни" и "красиви и умни " се разли4ават по толкова много неща като според мен единствената разлика е във външния вид.Това 4е едно моми4е е грозно и умно не озна4ава 4е е няква зубърка дето по цял ден у4и и не излиза никъде...и защо след като за съм моми4е не спадам към нито една от групите????темата е супер тъпа и НЕВЕРНА 8)

Абсолютно съм съглсен!!! Не може някъв заспал пубер да определя жените! И то толкова грубо... Момичетата не се делят на тва какви изводи си праите в класната ви стая, а на принципи, които за да разбереш тряа да хапваш още доста nesquick!!! :?

Тая тема няма да я има до утре!!!
Така е.
Ама аман от принципи.
И много компетентции.

kuklichka_bg
02-16-2009, 17:55
:grin: яко е ама аз не можах да се определя кой тип съм от вс по малко без ТЪпи защото не мисля че съм тъпа абе май съм към красиви и умни :) :oops: :oops:

mickelangelo
02-16-2009, 18:04
Смятам че има още 1 вид ... така наречените " Друсалки " който се друсат като побъркани .. повечето са хубави .. и се чудят какво да правят по цял ден .. и се друсат ..


ПС: ти към кой се причисляваш ... че ми стана интересно

term0t0
02-16-2009, 18:08
Пък мойта си е красива :Д..а пък е умна..пък..аз съм футболист..леле музейни антики 8-)

Bellatrix
02-16-2009, 18:23
Аааааха... ами аз имам една от нашия клас, която не е първа красавица, но е дяволски умно моми4е и всички я харесват и практически всяко момче в класа би тръгнало с нея, защото е чаровна. Тя за къде е?

А аз съм хубавка, но не съм топмодел (главно, защото съм нисичка), умна съм поне според мен (уча в НПМГ и винаги съм имала над 5-ца за срока), но не съм нито обект на нон-стоп мъжки набези, нито пък обратното. Аз май влизам в оная златна среда на нормално обикновенно момиче. Мога ли да знам защо не си я описала?

mickelangelo
02-16-2009, 18:36
Аааааха... ами аз имам една от нашия клас, която не е първа красавица, но е дяволски умно моми4е и всички я харесват и практически всяко момче в класа би тръгнало с нея, защото е чаровна. Тя за къде е?

А аз съм хубавка, но не съм топмодел (главно, защото съм нисичка), умна съм поне според мен (уча в НПМГ и винаги съм имала над 5-ца за срока), но не съм нито обект на нон-стоп мъжки набези, нито пък обратното. Аз май влизам в оная златна среда на нормално обикновенно момиче. Мога ли да знам защо не си я описала?

между зубрачи и умни хора има разлика .. направи я .. едно е да си добра в училище ... друго е да прилагаш знанията си в живота ...

ivsan4eto
02-16-2009, 18:54
И аз не се определям като някоя от изброените :? Иначе познавам доста като описаните :lol:

Bellatrix
02-16-2009, 18:59
Аааааха... ами аз имам една от нашия клас, която не е първа красавица, но е дяволски умно моми4е и всички я харесват и практически всяко момче в класа би тръгнало с нея, защото е чаровна. Тя за къде е?

А аз съм хубавка, но не съм топмодел (главно, защото съм нисичка), умна съм поне според мен (уча в НПМГ и винаги съм имала над 5-ца за срока), но не съм нито обект на нон-стоп мъжки набези, нито пък обратното. Аз май влизам в оная златна среда на нормално обикновенно момиче. Мога ли да знам защо не си я описала?

между зубрачи и умни хора има разлика .. направи я .. едно е да си добра в училище ... друго е да прилагаш знанията си в живота ...
Знам, прав си. Просто го дадох като някакъв пример. Винаги съм се стараела да си използвам знанията в живота и май досега съм успявала да не сгафвам бог знае колко.
ПП. не съм зубрачка.

Kostadin_682
02-16-2009, 18:59
Пък мойта си е красива :Д..а пък е умна..пък..аз съм футболист..леле музейни антики 8-)
Умря циганката дет ви фалеше :lol:

mickelangelo
02-16-2009, 19:06
Знам, прав си. Просто го дадох като някакъв пример. Винаги съм се стараела да си използвам знанията в живота и май досега съм успявала да не сгафвам бог знае колко.
ПП. не съм зубрачка.

Ама не съм искал да те обидя по някакъв начин .. просто исках .. да ти кажа че има разлика от това да си добра в училище и добра извън него ;)

mysterious93
02-16-2009, 20:39
Темата е супер интересна , тези който не я удобряват просто са леко тъпи и не са схванали :-)
Леко тъпи сме, защото изразяваме мнение, различно от твоето???!

+1 :lol: izvinqvam se 4e ne sum razbrala dulbokiq smisul na temata :lol: be ob6ti prikazki 8)

term0t0
02-16-2009, 21:00
Пък мойта си е красива :Д..а пък е умна..пък..аз съм футболист..леле музейни антики 8-)
Умря циганката дет ви фалеше :lol:Къде трябваше да се смея?!..Абе коцко я кажи кво става с мойта любовница че неще да ми дига..пък и тука невлиза..да не би да си я разтроил :-o

BringYourOwnBeer
02-16-2009, 22:29
първите 3 коментара от темата прочетох само щот нататък - мазало
браво че си се постарала, отчасти си права, но се пак кво мога да кажа за теб - ем нарече стария си новия съсдения и хора които не познаваш - грозни, тъпи, лесни и кво ли още не... незнам както и да е аз предлагам темата да я затрият :D:D sry много негативи има по нея :D

Tempest
02-16-2009, 22:54
аз пък (да не остана без мнение) много харесах това.. отчасти отговаря на реалността... с леки изключения (все пак всяко правило има изключения)... авторката съвсем НЕслучайно е сложила думичките "и т.н." и "примерно държание"... както тя самата каза - не задължава момчетата да се държат така с тези изброени типове момичета... а щом някои се засягат, значи има явна причина... уау, това заболя :-D от изброените имам честта да познавам "красива и умна" и, естествено не точно чест, но все пак "курви" - заобиколен съм навсякъде от псевдокурви с потенциал за израстване в кариерата => курви... от неизброените хиляди, дори милиони типове момичета, познавам няколко - 2,3, които не мисля да изреждам, защото ми се спи ;)

mysterious93
02-17-2009, 12:51
първите 3 коментара от темата прочетох само щот нататък - мазало
браво че си се постарала, отчасти си права, но се пак кво мога да кажа за теб - ем нарече стария си новия съсдения и хора които не познаваш - грозни, тъпи, лесни и кво ли още не... незнам както и да е аз предлагам темата да я затрият :D:D sry много негативи има по нея :D

i kvo?kato sa negativni ne se za4itat za mneniq tui li :D egati logikata..ne moje puk vsi4ki da q hvalim nali??a spored men avtorkata vliza v grafata za kliukarki..kakto vsi4ki momi4eta :D taq bila takava onaq bila onakava..i tva s primerite..kurti

SNG
02-17-2009, 13:12
Олеее, как може да оплювате така момичето.. това е форум , т.е. можем да си изказваме мненията свободно.. като не ви харесва или се виждате в някои от тези видове,която тя е описала и не харесва (по почерка се разбира ^_^) не ви дава правото да оплювате.. това е завист.. да , прави сте .. характера на хората е доста загадъчно нещо , но все пак ...

oasis
02-19-2009, 15:00
Защо за бога всички трябва да влизат в някви глупави категории измислени от някой си? Неможе да определиш някой човек без да го познаваш и то наистина добре. Еди кой си седи сам значи е срамежлив друг учи повече и иска да постигне нещо, не излиза много значи е зубър и т.н... Аз това не го разбирам, мразя хората да бъдат категоризирани и определяни доста глупаво е!
П.П Иначе браво, че си се опитала да направиш нещо, на някой може и да помогне!
Усмивки от мен и всеки да бъде такъв какъвто е! :)

AtlantidaLove
02-19-2009, 16:31
Тип "Грозни и тъпи": Дори да е само за е*авката, кажете ли им, че са красиви - умират от кеф и бъдете сигурни, че са с вас!

Тип "Грозни и умни": Не си правете труда да се занимавате с този тип..

За теб само външният вид ли е важен,бе???!!!!Както беше казал някой:"Книгата по корицата ли я оценяваш?!"???И ако обичаш си спести коментара след моя. :x :? :-x

PainMonopoly
02-20-2009, 09:34
а аз си мислех че всяко момиче е различно и притежава по малко от всичко

ех защо съм се заблудил "(Грешка. Всички са еднакви. При еднакви стимули реагират еднакво.

Поздравления за темата, категоризацията е доста точна. Вярно е, че не всички попадат в тези категории, някои съчетават по 2-3 от тях, но иначе нещата са верни.

ПП: Нужно ли е да напомням, че повечето от вас сте мега бавни? :lol:

GossipGirl89
02-20-2009, 10:33
На мен пък темата ми хареса !!! Евала мацко, че си си направила труда да напишеш всичко това и от части наистина отговаря на реалната действителност ;) Даже аз открих себе си в Тип 5 :D

kukli4kata001
02-20-2009, 16:43
на мен пък темата ми хареса страшно много :-) :-) :-) :-) браво,че си си направила труда,чудесна тема :grin: :-)

kifla
02-20-2009, 17:25
Аз пък събирам някои неща от няколко типа в себе си 8) Това как ще го обясниш? :-)

HipHopBlond
02-20-2009, 20:33
Добре бе, целия форум се връзва на глупостите писани от някое лапе :shock: :shock: Как може да няма 1 човек дето да каже, че тея писания са пълни простотии... И да, за жалост поредната ти тъпа тема няма да бъде изтрита :-x

Kostadin_682
02-20-2009, 20:49
Добре бе, целия форум се връзва на глупостите писани от някое лапе :shock: :shock: Как може да няма 1 човек дето да каже, че тея писания са пълни простотии... И да, за жалост поредната ти тъпа тема няма да бъде изтрита :-x
Някакво лапе... че ти не си ли бе брат 8-)

Rozi4ka8
02-21-2009, 22:50
mi ti ot koi vid si ?!

RobotBoy94
06-05-2011, 16:02
Момичето си казва мнението с цел да помогне...даже помогна и на мен...кво не ви хареса?Пише наистина верни работи! Супер яка тема ((: браво :)

Amorrous
06-05-2011, 16:47
Темата е леко стара и изключително интелигиентна! :)

xoxi
06-05-2011, 16:56
Прочетох само първото мнение и.. WTF?! :smt104

SisiStrange
06-05-2011, 17:12
Тая тема е стара. Иначе си нямам никаква идея в кое попадам.

antifashionshit
06-05-2011, 21:42
доста се посмях 8-)

TheNewReligion
06-06-2011, 00:45
:razz:

jghgh
06-06-2011, 08:59
Стара тема, но.... :oops:

Тип "Адски хлътнали": Тези момичета са способни да обичат само едно момче. Късметлия сте, ако сте попаднали на такава. Обичат адски силно и ревнуват до неузнаваемост. Не и давайте повод за ревност и не я ядосвайте. Всичко ще бъде перфектно ако прекарвате колкото може повече време заедно. Трудно забравя бившите си и приема раздялата твърде навътре. Щом е решила да бъде с някого, знае как да го постигне и често интуицията и се оказва права за това кой е идеалния за нея. Може би това са най-чувствителните момичета, така че не се захващайте с такава, ако нямате сериозни намерения.
Това съм аз.

pentxayc
06-06-2011, 09:17
имаш грешка.
грозна девойка няма.

Mirage3
06-06-2011, 09:25
Според мен всичко, което си си играла да пишеш е НАПЪЛНО вярно :D

RoSKo0o0
06-06-2011, 09:54
Тип "Красиви и тъпи": Често срещано явление. Красивички са, с добре поддържан външен вид, но в училище са кръгла нула. Лесно се поддават на предложения от непознати, наивни са, за това ако гаджето ви спада към този тип, най-добре я пазете и не я пускайте сама навън. Свалянето на такова момиче няма да ви коства много. ""

хЪх... :o

finowa
06-06-2011, 19:32
евала, супер темичка :-P :-D