PDA

View Full Version : Правите ли планове..



migancy
02-15-2009, 13:47
Правите ли си планове .. пимерно отивате на купон .. ии си мислете коя ще изчукате.. кого да съблазните .. :) интересно ми е .. или на абитуриентския бал примерно.. едни приятели в тоалетната на Шератон правиха секс .. :) :grin:

ivsan4eto
02-15-2009, 13:51
За бала незнам има бая време 3 месеца :grin: Но от опит знам, че когато си правя планове НИКОГА не се случва това, което съм си намислила.... :x

vladosa
02-15-2009, 13:56
Poprincip sam 4ovek,koito mnogo darji na organizaciqta,t.e trqbva da imam plan za vsi4ko...no otnosno seksa..po-dobyr variante da nqma6 plan za6toto kogato ne6tata stavat neplanirano i spontanno...izjivqvaneto e po-dobro 8) :-P

migancy
02-15-2009, 14:23
Но от опит знам, че когато си правя планове НИКОГА не се случва това, което съм си намислила.... :x [/b] познато.. и с една маги си правехме.. ии кво .. :shock: нищо не стана.. :-x :razz:

miss_kiss181
02-15-2009, 18:21
xax mi dokato bqh svobodna si praveh planove da osobeno ako mom4eto koeto haresvam e tam xix
no ot opit znam 4e neplanuvanite ne6ta sa nai hubavi, taka stana i sus sega6niq mi priqtel ne bqh planuvala ni6to puk ve4e ot po4ti 3 god. sme zaedno taka 4e planovete ve4e sa AUT

Rofl4e
02-15-2009, 19:35
рядко си правим планове..(ама все с моя приятел.. )

LiL_MeoW
02-15-2009, 20:51
ами в повечето случай не съм нмного сигурна кой точно ще е на някой купон но се е случвало да се замисля кой а не коя ще изчукам

x3eme
02-15-2009, 20:52
Сметки без кръчмар не се правят.

key_of_hell
02-15-2009, 21:11
Обикновено преди купон набелязвам потенциални жертви, почти няма какво да ме изненада. Винаги знам, къде и защо отивам, винаги знам, какво евентуално ще се случи и абсолютно винаги се правя на изненадана, когато стане точно това, което съм предполагала. Когато не съм набелязала предварително го правя в мига, в който вляза.
Забавно е да си поставиш цел и да вървиш към нея, още по-забавно е да гледаш, как някой се оплита в примката ти и без дори да разбере как... вече всичко се е случило.

ubuntu
02-15-2009, 21:57
Отивам на купона харесвам си пуцараната казвим и теб тая вечер ще те чуkaм...харесвам си някое гейче с прическа казвам му теб тая вечер ще те чупя от бой...вадя гейчето вкарвам го в филм на джеки чан оставям му четката за зъби безработна ...влизам чуkaм женката напивам се като животно и ме прибират на носилка .... :oops: :oops: :oops: :oops: Тва не е планувано....тва простое ежедневие.... :-x 8)

Boss
02-15-2009, 22:05
Отивам на купона харесвам си пуцараната казвим и теб тая вечер ще те чуkaм...харесвам си някое гейче с прическа казвам му теб тая вечер ще те чупя от бой...вадя гейчето вкарвам го в филм на джеки чан оставям му четката за зъби безработна ...влизам чуkaм женката напивам се като животно и ме прибират на носилка .... :oops: :oops: :oops: :oops: Тва не е планувано....тва простое ежедневие.... :-x 8)

:D :D

turmionkatilot
02-15-2009, 22:14
краят на 1993 година .. На къде отива този деградирал свят;)

Spamer
02-15-2009, 22:30
Аз развивам 5-6 сценария и все 1 се случва :)

BoCupycake
02-15-2009, 23:30
Но от опит знам, че когато си правя планове НИКОГА не се случва това, което съм си намислила.... :x
+1 :D

jane_17
02-16-2009, 00:31
Отивам на купона харесвам си пуцараната казвим и теб тая вечер ще те чуkaм...харесвам си някое гейче с прическа казвам му теб тая вечер ще те чупя от бой...вадя гейчето вкарвам го в филм на джеки чан оставям му четката за зъби безработна ...влизам чуkaм женката напивам се като животно и ме прибират на носилка .... :oops: :oops: :oops: :oops: Тва не е планувано....тва простое ежедневие.... :-x 8)

:razz: :razz: Towa e 4owekut prosto :P

ivsan4eto
02-16-2009, 08:15
За бала незнам има бая време 3 месеца :grin: Но от опит знам, че когато си правя планове НИКОГА не се случва това, което съм си намислила.... :x
Ми най-накрая разбери че си тъпа, заспала пyтка която и в леглото я не бива :evil:

Я внимавай кво говориш бе незадоволено псе такова!

turmionkatilot
02-16-2009, 08:19
прости му на детето .. на 14 е ....

valdesbg
02-16-2009, 08:22
Правите ли си планове .. пимерно отивате на купон .. ии си мислете коя ще изчукате.. кого да съблазните .. :) интересно ми е .. или на абитуриентския бал примерно.. едни приятели в тоалетната на Шератон правиха секс .. :) :grin:

А да бе сега и под час ще действам. Отивам оглеждам кое как и защо, коя мацка каква е що е и на момента съставям идеята. На абитуриенския...имаше планове но нещата отидоха в друга насока. И мога да кажа че съм доволен :Р

mirmark
02-16-2009, 09:04
Никога с план - винаги спонтанно

ivsan4eto
02-16-2009, 16:16
прости му на детето .. на 14 е ....

Еми да си мери приказките. Само да не ме предизвиква щото :o Нито ме познава нито нищо аааааа бой де.

Извинете за спама :-D

turmionkatilot
02-16-2009, 17:37
прости му на детето .. на 14 е ....

Еми да си мери приказките. Само да не ме предизвиква щото :o Нито ме познава нито нищо аааааа бой де.

Извинете за спама :-D

Всичко тръгва от родителите, на тях трябва да се сърдим.

ThePainIsReaL
02-17-2009, 00:05
Не. Точно за такива събития не мога да правя планове.
Но има неща, които си планувам. Понякога стават.

Все пак не мога винаги да действам по интуиция. Като сме се разбрали с приятеля ми, че ще спя у тях, е ясно какво ще има. Не мога да не си запланувам нещо.
По-често то не става. Все нещо куча. :D

howland
02-17-2009, 10:46
Обикновено преди купон набелязвам потенциални жертви, почти няма какво да ме изненада. Винаги знам, къде и защо отивам, винаги знам, какво евентуално ще се случи и абсолютно винаги се правя на изненадана, когато стане точно това, което съм предполагала. Когато не съм набелязала предварително го правя в мига, в който вляза.
Забавно е да си поставиш цел и да вървиш към нея, още по-забавно е да гледаш, как някой се оплита в примката ти и без дори да разбере как... вече всичко се е случило.

Явно си доста умела, щом толкова уверено действаш. :)

mellmag
02-17-2009, 13:48
Планове за секс правих до сега..получаваше се (с моята приятелка разбира се) но от толкова планове и нагласи какво стана...сега ме е страх да не е забременяла от мойте тъпи пози щото скъсах презерватива

Infinity
02-17-2009, 14:55
Сметки без кръчмар не се правят.
доста точно казано :)

iF_kA
02-17-2009, 16:53
Сметки без кръчмар не се правят.
доста точно казано :)
дамм :)

Beleth
02-17-2009, 19:24
Сметки без кръчмар не се правят.

Много точно казано!

pisentseto
02-17-2009, 20:22
Еми точно такива планове аз лично никога не си правя